ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 17:48

Vasili: Skandali me stadiumin, në Arenën Kombëtare nuk zhvillohet dot ndeshje e përmasave europiane

Vasili: Skandali me stadiumin, në Arenën Kombëtare nuk zhvillohet dot ndeshje e përmasave europiane
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se ajo që ka bërë qeveria shqiptare me stadiumin “Qemal Stafa” është një skandal i vërtetë. Vasili shprehet se Arena Kombëtare ka pak më shumë ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 17:27
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se ajo që ka bërë qeveria shqiptare me stadiumin “Qemal Stafa” është një skandal i vërtetë. Vasili shprehet se Arena Kombëtare ka pak më shumë ...

Tit Vasili vë alarmin: Shqipëria ndodhet para një tragjedie të madhe
Petrit Vasili thotë se Shqipëria ndodhet përpara një tragjedie të madhe. Në një dalje për mediat nga selia e LSI, Vasili tha se shkak i këtij izolimi është Edi Rama dhe Rilindja. “ Shqipëria ndodhet sot sërish përpara ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 11:23
Petrit Vasili thotë se Shqipëria ndodhet përpara një tragjedie të madhe. Në një dalje për mediat nga selia e LSI, Vasili tha se shkak i këtij izolimi është Edi Rama dhe Rilindja. “ Shqipëria ndodhet sot sërish përpara ...

Vasili: Skandali!!
Nga Petrit Vasili: Stadiumi Qemal Stafa kishte rreth 20 mijë vende në një Tiranë me rreth 170 mijë banorë përpara viteve 90'. Kjo Arena Kombëtare me tre tribuna,çalamane dhe me një kullë si patericë ka 21777 vende në ...
Telegraf | 17-Sep-2019 17:23
Nga Petrit Vasili: Stadiumi Qemal Stafa kishte rreth 20 mijë vende në një Tiranë me rreth 170 mijë banorë përpara viteve 90'. Kjo Arena Kombëtare me tre tribuna,çalamane dhe me një kullë si patericë ka 21777 vende në ...

Zvogëlohet “Arena Kombëtare”, inaugurimi përballë kampionëve të botës
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ka ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 00:35
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ka ...

Zvogëlohet “Arena Kombëtare”, inaugurimi përballë Francës
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ka ...
Telegraf | 17-Sep-2019 08:45
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ka ...

Vasili: Në Arenën Kombëtare, nuk do të luhet kurrë ndonjë finale e Champions League, ja pse!
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një postimi në facebook, ka shkruar se sipas tij stadiumi i ri Arenës Kombëtare, do të ketë një kapacitet prej 21777 vendesh. “Kjo Arena Kombetare me tre tribuna,çalamane ...
Dritare | 17-Sep-2019 18:12
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një postimi në facebook, ka shkruar se sipas tij stadiumi i ri Arenës Kombëtare, do të ketë një kapacitet prej 21777 vendesh. “Kjo Arena Kombetare me tre tribuna,çalamane ...

Vasili: Skandali me stadiumin, në Arenën Kombëtare nuk zhvillohet dot ndeshje e përmasave europiane
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se ajo që ka bërë qeveria shqiptare me stadiumin “Qemal Stafa” është një skandal i vërtetë. Vasili shprehet se Arena Kombëtare ka pak më shumë ...
Medial | 17-Sep-2019 17:33
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se ajo që ka bërë qeveria shqiptare me stadiumin “Qemal Stafa” është një skandal i vërtetë. Vasili shprehet se Arena Kombëtare ka pak më shumë ...

Vasili: Opozita është e vendosur për të çuar deri në fund aksionin e saj
Lëvizja Socialiste për Integrim shprehet e vendosur për të çuar aksionin opozitar deri në fund. Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili tha se “ka dakordësi të plotë për platformën që zgjidh krizën”. BURIMI: www.rtsh.al
Medial | 17-Sep-2019 09:49
Lëvizja Socialiste për Integrim shprehet e vendosur për të çuar aksionin opozitar deri në fund. Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili tha se “ka dakordësi të plotë për platformën që zgjidh krizën”. BURIMI: www.rtsh.al

Zvogëlohet “Arena Kombëtare”, inaugurimi përballë Francës
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ka ...
Lapsi | 17-Sep-2019 08:32
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ka ...

Petrit Vasili: “Arena Kombëtare” ka një tribunë mangut dhe një kullë si patericë
Petrit Vasili, përfaqësues i LSI-së, e konsideron “Arenën Kombëtare” si një “stadium çalaman dhe me patericë parash”. “Ka të drejtë kryeministri kur thotë që nuk ka të dytë në dynja si kjo Arena Kombëtare që po bën!?? ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 20:27
Petrit Vasili, përfaqësues i LSI-së, e konsideron “Arenën Kombëtare” si një “stadium çalaman dhe me patericë parash”. “Ka të drejtë kryeministri kur thotë që nuk ka të dytë në dynja si kjo Arena Kombëtare që po bën!?? ...

Vasili ‘ironizon’ Ramën: S’ka një të dytë si ky stadium ‘çalaman’! Me një tribunë mangut dhe një kullë si patericë është unik!
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka postuar ne Facebook disa foto te stadiumit te ri qe po ndertohet ne Tirane duke e shoqeruar me nje mbishkrim. Ja si shprehet Vasili: Stadium Çalaman dhe me paterice(parash)!? Ka te ...
Standard | 17-Sep-2019 09:15
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka postuar ne Facebook disa foto te stadiumit te ri qe po ndertohet ne Tirane duke e shoqeruar me nje mbishkrim. Ja si shprehet Vasili: Stadium Çalaman dhe me paterice(parash)!? Ka te ...

“Arena Kombëtare”, Vasili: Ka një tribunë mangut dhe një kullë si patericë
Petrit Vasili, përfaqësues i LSI-së, e konsideron “Arenën Kombëtare” si një “stadium çalaman dhe me patericë parash”.
Top Channel | 16-Sep-2019 20:02
Petrit Vasili, përfaqësues i LSI-së, e konsideron “Arenën Kombëtare” si një “stadium çalaman dhe me patericë parash”.

Kulla dhe qendra tregtare zvogëlojnë kapacitetin e Arenës Kombëtare
Pavarësisht se në fillim u raportua se “Arena Kombëtare” do të ketë një kapacitet më të madh se 22 mijë vende, e vërteta është ndryshe. “Panorama Sport” shkruan se stadiumi do të ketë 223 vende më pak ose 21 777 në ...
Politiko | 16-Sep-2019 21:00
Pavarësisht se në fillim u raportua se “Arena Kombëtare” do të ketë një kapacitet më të madh se 22 mijë vende, e vërteta është ndryshe. “Panorama Sport” shkruan se stadiumi do të ketë 223 vende më pak ose 21 777 në ...

Vasili: Stadium Çalaman dhe me patericë(parash)!?
Nga Petrit Vasili: Stadium Çalaman dhe me patericë(parash)!? Ka të drejtë kryeministri kur thotë që nuk ka të dytë në dynja si kjo arena kombëtare që po bën!?? Me një tribunë mangut dhe një kullë si patericë është unik ...
Telegraf | 16-Sep-2019 19:15
Nga Petrit Vasili: Stadium Çalaman dhe me patericë(parash)!? Ka të drejtë kryeministri kur thotë që nuk ka të dytë në dynja si kjo arena kombëtare që po bën!?? Me një tribunë mangut dhe një kullë si patericë është unik ...

Vasili: Stadium çalaman dhe me patericë (parash)!?
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ironizon në një shënim në facebook stadiumin e ri ‘Arena Kombëtare’ që sipas tij ka përfunduar në një stadium çalama dhe me patericë (parash) ‘Stadium Çalaman dhe me ...
Lajmi i Fundit | 16-Sep-2019 20:52
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ironizon në një shënim në facebook stadiumin e ri ‘Arena Kombëtare’ që sipas tij ka përfunduar në një stadium çalama dhe me patericë (parash) ‘Stadium Çalaman dhe me ...

Zvogëlohet numri i vendeve në, “Arenën Kombëtare”
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFA-s, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ...
Indeks Online | 16-Sep-2019 15:10
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFA-s, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ...

Zvogëlohet ‘Arena Kombëtare’, ky do të jetë numri i ulëseve
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ka ...
Koha.mk | 16-Sep-2019 14:34
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ka ...

Arena Kombëtare po merr formë, ja sa do të jetë numri i ulëseve
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFA-s, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ...
InfoSport.mk | 16-Sep-2019 13:43
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFA-s, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ...

Muriqi mund të kishte zgjedhur Turqinë, Kosova është me fat që e ka!
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ka ...
GazetaBlic | 16-Sep-2019 13:42
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ka ...

Zvogëlohet ‘Arena Kombëtare’, ky do të jetë numri i ulëseve
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ...
Zeri | 16-Sep-2019 13:09
Shqipëria do të ketë një stadium të kategorisë së katërt, referuar standardeve të UEFAs, të cilit i mungon vetëm kriteri i kapacitetit (mbi 35 000) për të pasur kategorinë maksimale, atë të pestë. E teksa kjo mangësi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved