ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 11:55

“Vajza ime gati vdiq dje”, aktivisti sulmon Boris Johnson gjatë konferencës

“Vajza ime gati vdiq dje”, aktivisti sulmon Boris Johnson gjatë konferencës
Kryeministri i Anglisë, Boris Johnson, është zënë “ngushtë” nga një person teksa po vizitonte spitalin ‘’Ëhipps Cross’’. Aktivisti, Omar Salem, i cili është pjesë e Partisë Laburiste është kundërshtar i Partisë ...
GazetaTema | 18-Sep-2019 22:05
Kryeministri i Anglisë, Boris Johnson, është zënë “ngushtë” nga një person teksa po vizitonte spitalin ‘’Ëhipps Cross’’. Aktivisti, Omar Salem, i cili është pjesë e Partisë Laburiste është kundërshtar i Partisë ...

“Vajza ime gati vdiq”, Boris Johnson përballet me të papriturën në spitalin e Londrës
ANGLI Kryeministri i Anglisë, Boris Johnson, u “zu ngushtë” nga një person teksa po vizitonte spitalin ‘’Whipps Cross’’. Aktivisti, Omar Salem, i cili është pjesë e Partisë Laburiste është kundërshtar i Partisë ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 18:49
ANGLI Kryeministri i Anglisë, Boris Johnson, u “zu ngushtë” nga një person teksa po vizitonte spitalin ‘’Whipps Cross’’. Aktivisti, Omar Salem, i cili është pjesë e Partisë Laburiste është kundërshtar i Partisë ...

Përballja e papritur e Boris Johnson në spital: Vajza ime gati vdiq
Boris Johnson është përballur me një baba të zemëruar në spitalin “Whipps Cross’’, në Londër. Aktivisti, Omar Salem i tha kryeministrit se vajza e tij e vogël gati sa nuk vdiq, sepse pavijoni ku u trajtua nuk ishte i ...
Dritare | 18-Sep-2019 20:15
Boris Johnson është përballur me një baba të zemëruar në spitalin “Whipps Cross’’, në Londër. Aktivisti, Omar Salem i tha kryeministrit se vajza e tij e vogël gati sa nuk vdiq, sepse pavijoni ku u trajtua nuk ishte i ...

Vajza ime gati vdiq dje, sistemi shëndetësor është…’, kryeministri përballet me të papriturën në spital
Kryeministri i Anglisë, Boris Johnson, u “zu ngushtë” nga një person teksa po vizitonte spitalin ‘’Whipps Cross’’. Aktivisti, Omar Salem është pjesë e Partisë Laburiste dhe njëherësh kundërshtar i Partisë Konservatore, ...
Lexo | 18-Sep-2019 19:20
Kryeministri i Anglisë, Boris Johnson, u “zu ngushtë” nga një person teksa po vizitonte spitalin ‘’Whipps Cross’’. Aktivisti, Omar Salem është pjesë e Partisë Laburiste dhe njëherësh kundërshtar i Partisë Konservatore, ...

Një prind ‘godet’ kryeministrin britanik në spital: Këtu s’kemi mjek, ti vjen për shou mediatik
Kryeministri i ri britanik, Boris Johnson, pak ditë pasi ka marrë detyrën e tij, është përballur me një situatë jashtëzakonisht të keqe, derisa ka vizituar një prej spitaleve të Londrës, raporton Gazeta Express. Johnson ...
Gazeta Observer | 18-Sep-2019 17:59
Kryeministri i ri britanik, Boris Johnson, pak ditë pasi ka marrë detyrën e tij, është përballur me një situatë jashtëzakonisht të keqe, derisa ka vizituar një prej spitaleve të Londrës, raporton Gazeta Express. Johnson ...

Një prind gozhdon kryeministrin britanik në spital: Këtu s’kemi mjekë, ti vjen për shou mediatik
Kryeministri i ri britanik, Boris Johnson, pak ditë pasi ka marrë detyrën e tij, është përballur me një situatë jashtëzakonisht të keqe, derisa ka vizituar një prej spitaleve të Londrës, raporton Gazeta Express. Johnson ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 17:51
Kryeministri i ri britanik, Boris Johnson, pak ditë pasi ka marrë detyrën e tij, është përballur me një situatë jashtëzakonisht të keqe, derisa ka vizituar një prej spitaleve të Londrës, raporton Gazeta Express. Johnson ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved