ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 19:14

VIDEO/ Ancelotti: Më pëlqeu loja e pisët. Klopp nuk i del inati: Nuk ishte penallti

VIDEO/ Ancelotti: Më pëlqeu loja e pisët. Klopp nuk i del inati: Nuk ishte penallti
Me statusin e kampionit në fuqi dhe me një ekip të mbushur me yje, ndaj Liverpool kishin rëndësi vetëm 3 pikët, në fund Napoli festoi një mbrëmje të çmendur, festoi për këtë 3-pikësh që i jep një bonus të madh në fazën ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 11:21
Me statusin e kampionit në fuqi dhe me një ekip të mbushur me yje, ndaj Liverpool kishin rëndësi vetëm 3 pikët, në fund Napoli festoi një mbrëmje të çmendur, festoi për këtë 3-pikësh që i jep një bonus të madh në fazën ...

VIDEO/ “Përrallë” napolitane, Liverpool bie në “San Paolo”, ndeshje perfekte e Ancelottit
“San Paolo” përjetoi një natë të magjishme, Napoli thyen kampionët në fuqi të Champions League duke siguruar një fitore të pastër 2-0. Liverpool u dorëzua në një 90-minutësh të interpretuar në mënyrë perfekte nga djemtë ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 10:41
“San Paolo” përjetoi një natë të magjishme, Napoli thyen kampionët në fuqi të Champions League duke siguruar një fitore të pastër 2-0. Liverpool u dorëzua në një 90-minutësh të interpretuar në mënyrë perfekte nga djemtë ...

Napoli-Liverpool/ Meret shpallet lojtari i ndeshjes
Napoli mposhti Liverpoolin duke marrë hak për humbjen e vitit të kaluar. Një penallti e shndërruar në gol nga Mertens i dha avantazhin ekipit të Anchelotit.
Top Channel | 18-Sep-2019 00:38
Napoli mposhti Liverpoolin duke marrë hak për humbjen e vitit të kaluar. Një penallti e shndërruar në gol nga Mertens i dha avantazhin ekipit të Anchelotit.

Champions League/ Napoli mposht kampionët, Barcelona ngec në Dortmund
Uefa Champions League dhuroi sot emocione pafund në ndeshjet e para të fazës së grupeve. Barcelona u ndal në barazim pa gola ndaj Dortmund në ndeshjen e luajtur në Gjermani.
Top Channel | 17-Sep-2019 23:59
Uefa Champions League dhuroi sot emocione pafund në ndeshjet e para të fazës së grupeve. Barcelona u ndal në barazim pa gola ndaj Dortmund në ndeshjen e luajtur në Gjermani.

“Përrallë” napolitane, Liverpool bie në “San Paolo”, ndeshje perfekte e Ancelottit
“San Paolo” përjetoi një natë të magjishme, Napoli thyen kampionët në fuqi të Champions League duke siguruar një fitore të pastër 2-0. Liverpool u dorëzua në një 90-minutësh të interpretuar në mënyrë perfekte nga djemtë ...
Telegraf | 18-Sep-2019 10:53
“San Paolo” përjetoi një natë të magjishme, Napoli thyen kampionët në fuqi të Champions League duke siguruar një fitore të pastër 2-0. Liverpool u dorëzua në një 90-minutësh të interpretuar në mënyrë perfekte nga djemtë ...

Napoli mposht kampionët e Championsit, Barça ndalet nga Dortmund
Ashtu si sezonin e shkuar në grupet e Champions League, Napoli ka arritur të mundë Liverpool, por këtë herë më rezultatin 2-0 në një ndeshje që ka dhuruar emocione dhe sidomos raste për gol. Skuadra e Ancelottit e nisi ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 23:17
Ashtu si sezonin e shkuar në grupet e Champions League, Napoli ka arritur të mundë Liverpool, por këtë herë më rezultatin 2-0 në një ndeshje që ka dhuruar emocione dhe sidomos raste për gol. Skuadra e Ancelottit e nisi ...

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona
Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0. Italianët ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 23:01
Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0. Italianët ...

Champions/ Napoli thyen kampionët e Liverpool (VIDEO)
mapo.al Ashtu si sezonin e shkuar në grupet e Champions League, Napoli ka arritur të mundë Liverpool, por këtë herë më rezultatin 2-0 në një ndeshje që ka dhuruar emocione dhe sidomos raste për gol. Skuadra e Ancelottit ...
Mapo | 17-Sep-2019 23:08
mapo.al Ashtu si sezonin e shkuar në grupet e Champions League, Napoli ka arritur të mundë Liverpool, por këtë herë më rezultatin 2-0 në një ndeshje që ka dhuruar emocione dhe sidomos raste për gol. Skuadra e Ancelottit ...

Ancelotti tregon fjalët që ia tha Kloppit në fund të ndeshjes
Carlo Ancelotti e ka lëvduar Napolin për fitoren prej 2-0 kundër Liverpoolit, ndërsa ka treguar se çfarë i kishte thënë Jurgen Kloppit. Një penallti nga Dries Mertens dhe një gabim i Virgil van Dijk i shfrytëzuar nga ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 00:12
Carlo Ancelotti e ka lëvduar Napolin për fitoren prej 2-0 kundër Liverpoolit, ndërsa ka treguar se çfarë i kishte thënë Jurgen Kloppit. Një penallti nga Dries Mertens dhe një gabim i Virgil van Dijk i shfrytëzuar nga ...

Klopp: Ishte ndeshje e çmendur, nuk ishte penallti
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka komentuar humbjen e skuadrës së tij kundër Napolit (2-0) në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. “Pati shumë mundësi, kjo ishte një ndeshje shumë më e mirë ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 23:49
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka komentuar humbjen e skuadrës së tij kundër Napolit (2-0) në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. “Pati shumë mundësi, kjo ishte një ndeshje shumë më e mirë ...

Gabimi i Van Dijk që i kushtoi me gol Liverpoolit
Virgil van Dijk konsiderohet si një prej mbrojtësve më të mirë në qarkullim, mirëpo këtë epitet nuk e pati në ndeshjen kundër Napolit. Qendërmbrojtësi holandez ishte fajtor për golin e dytë të skuadrës së tij, të cilin ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 23:35
Virgil van Dijk konsiderohet si një prej mbrojtësve më të mirë në qarkullim, mirëpo këtë epitet nuk e pati në ndeshjen kundër Napolit. Qendërmbrojtësi holandez ishte fajtor për golin e dytë të skuadrës së tij, të cilin ...

Starton Champions/ Zhgënjen Inter, Dortmund ndahet në “paqe” me Barcelonën
Janë luajtur këtë të martë ndeshjet e para të fazës së grupeve të Champions League. Kompeticioni më i madh Europian, ekskluzivitet i paketës Tring, u hap me ndeshjet Inter-Slavia Prague dhe Lyon-Zenti St. Petersburg. ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 22:59
Janë luajtur këtë të martë ndeshjet e para të fazës së grupeve të Champions League. Kompeticioni më i madh Europian, ekskluzivitet i paketës Tring, u hap me ndeshjet Inter-Slavia Prague dhe Lyon-Zenti St. Petersburg. ...

VIDEO/ “Përrallë” napolitane, Liverpool bie në “San Paolo”, ndeshje perfekte e Ancelottit
“San Paolo” përjetoi një natë të magjishme, Napoli thyen kampionët në fuqi të Champions League duke siguruar një fitore të pastër 2-0. Liverpool u dorëzua në një 90-minutësh të interpretuar në mënyrë perfekte nga djemtë ...
Lexo | 18-Sep-2019 10:49
“San Paolo” përjetoi një natë të magjishme, Napoli thyen kampionët në fuqi të Champions League duke siguruar një fitore të pastër 2-0. Liverpool u dorëzua në një 90-minutësh të interpretuar në mënyrë perfekte nga djemtë ...

Liga e Kampionëve, këto janë përballjet e sontme
Sezoni i ri i Champions League-s startoi dje me disa superndeshje që u zhvilluan, ku pati edhe rezultate befasuese. Chelsea u mposht si vendas ndaj Valencias minimalisht, Barcelona barazoi me Dortmund, Liverpool u ...
EkonomiaOnline | 18-Sep-2019 10:28
Sezoni i ri i Champions League-s startoi dje me disa superndeshje që u zhvilluan, ku pati edhe rezultate befasuese. Chelsea u mposht si vendas ndaj Valencias minimalisht, Barcelona barazoi me Dortmund, Liverpool u ...

Napoli 2-0 Liverpool, notat e lojtarëve
Napoli ka regjistruar fitore të rëndësishme kundër Livepoolit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit luajtën më mirë, prandaj nota mesatare e tyre është më e lartë (6.96), në raport me ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 23:19
Napoli ka regjistruar fitore të rëndësishme kundër Livepoolit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit luajtën më mirë, prandaj nota mesatare e tyre është më e lartë (6.96), në raport me ...

Champions League: Liverpool e nis me humbje mbrojtjen e titullit
Me përballjet në Grupet E, F, G dhe H filloi sezoni i ri në Champions League. Dhe kampioni në fuqi, Liverpool u mund që në nisje, në atë që mund të quhet mbrojtje e titullit. Klubi anglez humbi 0-2 ndaj Napolit. Në një ...
Tesheshi | 18-Sep-2019 10:18
Me përballjet në Grupet E, F, G dhe H filloi sezoni i ri në Champions League. Dhe kampioni në fuqi, Liverpool u mund që në nisje, në atë që mund të quhet mbrojtje e titullit. Klubi anglez humbi 0-2 ndaj Napolit. Në një ...

Vazhdojnë edhe sonte “ethet” e Champions Leagues, këto janë superpërballjet
Sezoni i ri i Champions League-s startoi dje me disa superndeshje që u zhvilluan, ku pati edhe rezultate befasuese. Chelsea u mposht si vendas ndaj Valencias minimalisht, Barcelona barazoi me Dortmund, Liverpool u ...
Indeks Online | 18-Sep-2019 09:59
Sezoni i ri i Champions League-s startoi dje me disa superndeshje që u zhvilluan, ku pati edhe rezultate befasuese. Chelsea u mposht si vendas ndaj Valencias minimalisht, Barcelona barazoi me Dortmund, Liverpool u ...

Shefi i Liverpoolit meriton çdo lëvdatë, qëndroi me tifozin e sulmuar në spital deri pas mesnate
Shefi ekzekutiv i Liverpoolit Peter Moore ka qëndruar në spital me tifozin i cili është sulmuar në një kafene në Napoli para ndeshjes së djeshme në Ligën e Kampionëve. Një tifoz i Liverpoolit ishte sulmuar para ndeshjes ...
Zeri | 18-Sep-2019 09:43
Shefi ekzekutiv i Liverpoolit Peter Moore ka qëndruar në spital me tifozin i cili është sulmuar në një kafene në Napoli para ndeshjes së djeshme në Ligën e Kampionëve. Një tifoz i Liverpoolit ishte sulmuar para ndeshjes ...

Klopp: Napoli mund të shpallet kampion i Evropës
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, thotë se Napoli mund ta fitojë titullin e Ligës së Kampionëve, përderisa shtoi se lojtarët e tij mund të kthehen edhe më fuqishëm pasi e nisën edicionin e ri të kësaj gare me ...
Kosova Sot | 18-Sep-2019 09:43
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, thotë se Napoli mund ta fitojë titullin e Ligës së Kampionëve, përderisa shtoi se lojtarët e tij mund të kthehen edhe më fuqishëm pasi e nisën edicionin e ri të kësaj gare me ...

Klopp e çon në qiell Napolin: Mund ta fitojë Ligën e Kampionëve
Liverpooli u mposht 2:0 ndaj Napolit në një ndeshje mjaft kontroverse të xhiros së parë të fazës së grupeve në Champions Leagues. Pas ndeshjes, trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp tha se Napoli mund ta fitojë titullin ...
Indeks Online | 18-Sep-2019 09:43
Liverpooli u mposht 2:0 ndaj Napolit në një ndeshje mjaft kontroverse të xhiros së parë të fazës së grupeve në Champions Leagues. Pas ndeshjes, trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp tha se Napoli mund ta fitojë titullin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved