ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 04:49

Të njoh me Flavian, 18-vjeçaren që synon të bëhet ministre drejtësie!

Të njoh me Flavian, 18-vjeçaren që synon të bëhet ministre drejtësie!
Flavia Hasko, është një 18 vjeçare, e cila sapo ka përfunduar gjimnazin me nota të shkëlqyera. Tani ajo ka realizuar një ndër ëndrrat e saj për të cilën ka punuar fort, për ditë e net me radhë, të ndjekë studimet në ...
Dritare | 18-Sep-2019 14:06
Flavia Hasko, është një 18 vjeçare, e cila sapo ka përfunduar gjimnazin me nota të shkëlqyera. Tani ajo ka realizuar një ndër ëndrrat e saj për të cilën ka punuar fort, për ditë e net me radhë, të ndjekë studimet në ...

Instituti i veçantë i Kavajës “transferohet” në Tiranë: Të miturit e dënuar drejt rehabilitimit dhe riintegrimit
Ministria e Drejtësisë ka organizuar një takim me të rinjtë e “Institutit të veçantë të Kavajës” në ambientet e Biblotekës Kombëtare ku u fol për librin dhe rëndësinë e të lexuarit. Të pranishëm në aktivitet ishin ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 13:48
Ministria e Drejtësisë ka organizuar një takim me të rinjtë e “Institutit të veçantë të Kavajës” në ambientet e Biblotekës Kombëtare ku u fol për librin dhe rëndësinë e të lexuarit. Të pranishëm në aktivitet ishin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved