ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 04:49

Elbasan/ Nuk ia dha artikujt pa lekë, burri godet me çekiç shitësen e marketit

Elbasan/ Nuk ia dha artikujt pa lekë, burri godet me çekiç shitësen e marketit
Në Elbasan ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku një person i cili dyshohet se ka probleme me shëndetin mendor ka goditur me çekiç shitësen e një marketi pasi kjo e fundit nuk i dha artikujt pa pagesë.
Top Channel | 18-Sep-2019 22:05
Në Elbasan ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku një person i cili dyshohet se ka probleme me shëndetin mendor ka goditur me çekiç shitësen e një marketi pasi kjo e fundit nuk i dha artikujt pa pagesë.

Emri/ E rëndë në Elbasan, hajduti tenton të vjedhë dyqanin, i bie shitëses me çekiç
ELBASAN Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje, por ka hasur rezistencë nga shitësja. Personi që ka tentuar grabitjen e ka qëlluar me sende të forta shitësen (çekiç) dhe më pas është larguar. Gazetari Fatmir ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 21:47
ELBASAN Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje, por ka hasur rezistencë nga shitësja. Personi që ka tentuar grabitjen e ka qëlluar me sende të forta shitësen (çekiç) dhe më pas është larguar. Gazetari Fatmir ...

Përplasje bandash në Bulqizë, plagoset vëllai i kryebashkiakut
mapo.al Në orët e para të mëngjesit një person u plagos me armë zjarri në një lokal në Bulqizë. Policia tha se bëhej fjalë për një sherr, por “Mapo” mëson se ka patur një përplasje mes dy grupeve në këtë qytet. I ...
Mapo | 18-Sep-2019 14:37
mapo.al Në orët e para të mëngjesit një person u plagos me armë zjarri në një lokal në Bulqizë. Policia tha se bëhej fjalë për një sherr, por “Mapo” mëson se ka patur një përplasje mes dy grupeve në këtë qytet. I ...

Sherri me armë në Bulqizë, i plagosuri vëllai i kryebashkiakut
BULQIZE Të tjera detaje dalin në dritë nga plagosja që ndodhi në Bulqizë. “BalkanWeb” mëson se Vangjel Alla, 41-vjeçari që u plagos gjatë natës me armë zjarri, është vëllai i kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla. ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 13:29
BULQIZE Të tjera detaje dalin në dritë nga plagosja që ndodhi në Bulqizë. “BalkanWeb” mëson se Vangjel Alla, 41-vjeçari që u plagos gjatë natës me armë zjarri, është vëllai i kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla. ...

Tenton të grabisë dyqanin, godet me çekiç shitësen
Një person ka tentuar të grabisë një dyqan në lagjen ‘5 Maji’ të qytetit të Elbasanit. Autori ka hasur në rezistencën e shitëses. Gjatë përleshjes, autori e ka qëlluar me çekiç në kokë, duke e lënë të plagosur. ...
ABCNews | 18-Sep-2019 22:21
Një person ka tentuar të grabisë një dyqan në lagjen ‘5 Maji’ të qytetit të Elbasanit. Autori ka hasur në rezistencën e shitëses. Gjatë përleshjes, autori e ka qëlluar me çekiç në kokë, duke e lënë të plagosur. ...

Bulqizë/ Plagoset me armë zjarri një 41 vjeçar, shpallet në kërkim autori
Një 42 vjeçar është plagosur me armë zjarri orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 në ambjentet e një lokali. Shkak i plagosjes është bërë një konflikt i çastit. ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 10:20
Një 42 vjeçar është plagosur me armë zjarri orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 në ambjentet e një lokali. Shkak i plagosjes është bërë një konflikt i çastit. ...

Shqipëri: Goditi me çekiç shitësen, ky ështe grabitësi që punon si mësues
Një 45 vjeçar nga Elbasani ka përfunduar në prangat e policisë, pasi ka tentuar të grabisë një supermarket. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 5 majit të qytetit, ku shtetasi Alert Çaroshi, ka hyrë në supermarket për të ...
Gazeta Observer | 18-Sep-2019 22:44
Një 45 vjeçar nga Elbasani ka përfunduar në prangat e policisë, pasi ka tentuar të grabisë një supermarket. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 5 majit të qytetit, ku shtetasi Alert Çaroshi, ka hyrë në supermarket për të ...

Shqipëri: Goditi me çekiç shitësen, ky ështe grabitësi që punon si mësues
Një 45 vjeçar nga Elbasani ka përfunduar në prangat e policisë, pasi ka tentuar të grabisë një supermarket. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 5 majit të qytetit, ku shtetasi Alert Çaroshi, ka hyrë në supermarket për të ...
Indeks Online | 18-Sep-2019 22:25
Një 45 vjeçar nga Elbasani ka përfunduar në prangat e policisë, pasi ka tentuar të grabisë një supermarket. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 5 majit të qytetit, ku shtetasi Alert Çaroshi, ka hyrë në supermarket për të ...

Plagoset me armë zjarri 41-vjeçari në Bulqizë, policia i vihet pas autorit, është me…
BULQIZË Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri gjatë natës së kaluar në Bulqizë. Policia thotë se rreth orës 02:40 në ambientet e një lokali në qytetin e Bulqizës, gjatë një konflikti të çastit është plagosur me ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 09:51
BULQIZË Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri gjatë natës së kaluar në Bulqizë. Policia thotë se rreth orës 02:40 në ambientet e një lokali në qytetin e Bulqizës, gjatë një konflikti të çastit është plagosur me ...

Plagosje me armë në Bulqizë
Një ngjarje e rëndë njoftohet se ka ndodhur në Bulqizë. Gjatë nëtës së sotme ka patur të shtëna me armë si pasoje ka mbetur një përson i plagosur. Eshtë plagosur me armë zjarri V.A. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 ...
Telegraf | 18-Sep-2019 10:02
Një ngjarje e rëndë njoftohet se ka ndodhur në Bulqizë. Gjatë nëtës së sotme ka patur të shtëna me armë si pasoje ka mbetur një përson i plagosur. Eshtë plagosur me armë zjarri V.A. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 ...

Zbulohen detaje nga sherri me armë në Bulqizë, i plagosuri vëllai i kryebashkiakut
Janë zbuluar detaje të reja nga plagosja që ndodhi në orët e para të ditës së sotme në Bulqizë. Mësohet se Vangjel Alla, 41-vjeçari që u plagos me armë zjarri pas përshkallëimit të një sherri, është vëllai i ...
Lapsi | 18-Sep-2019 14:06
Janë zbuluar detaje të reja nga plagosja që ndodhi në orët e para të ditës së sotme në Bulqizë. Mësohet se Vangjel Alla, 41-vjeçari që u plagos me armë zjarri pas përshkallëimit të një sherri, është vëllai i ...

Elbasan, hajduti tenton të vjedhë dyqanin, i bie shitëses me çekiç
Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje, por ka hasur rezistencë nga shitësja. Personi që ka tentuar grabitjen e ka qëlluar çekiç me shitësen dhe më pas është larguar. Shitësja, sipas burimeve jo zyrtare ka ...
Gazeta Dita | 18-Sep-2019 21:59
Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje, por ka hasur rezistencë nga shitësja. Personi që ka tentuar grabitjen e ka qëlluar çekiç me shitësen dhe më pas është larguar. Shitësja, sipas burimeve jo zyrtare ka ...

Elbasan, hajduti tenton të vjedhë dyqanin, godet shitësen me çekiç
Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje ne Elbasan, por ka hasur rezistencë nga punonjësja. Autori që tentoi grabitjen e ka qëlluar me sende të forta shitësen (çekiç) dhe më pas është larguar. Shitësja mesohet ...
Lajmi i Fundit | 18-Sep-2019 21:59
Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje ne Elbasan, por ka hasur rezistencë nga punonjësja. Autori që tentoi grabitjen e ka qëlluar me sende të forta shitësen (çekiç) dhe më pas është larguar. Shitësja mesohet ...

Hajduti tenton të vjedhë dyqanin, i bie shitëses me çekiç
Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje, por ka hasur rezistencë nga shitësja. Personi që ka tentuar grabitjen e ka qëlluar me sende të forta shitësen (çekiç) dhe më pas është larguar. Policia është vënë në ...
Lajmi i Fundit | 18-Sep-2019 21:55
Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje, por ka hasur rezistencë nga shitësja. Personi që ka tentuar grabitjen e ka qëlluar me sende të forta shitësen (çekiç) dhe më pas është larguar. Policia është vënë në ...

Lajmi i Fundit/ Bulqizë, plagosje me armë zjarri
mapo.al Një tjetër ngjarje e rëndë në Bulqizë, pas vrasjes me thikë të pak ditëve më parë. Në orët e para të mëngjesit një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në ambientet e një lokali. 41-vjeçari me inicialet V.A është ...
Mapo | 18-Sep-2019 09:46
mapo.al Një tjetër ngjarje e rëndë në Bulqizë, pas vrasjes me thikë të pak ditëve më parë. Në orët e para të mëngjesit një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në ambientet e një lokali. 41-vjeçari me inicialet V.A është ...

E rëndë në Elbasan, hajduti tenton të vjedhë dyqanin, i bie shitëses me çekiç
ELBASAN Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje, por ka hasur rezistencë nga shitësja. Personi që ka tentuar grabitjen e ka qëlluar me sende të forta shitësen (çekiç) dhe më pas është larguar. Policia është ...
Medial | 18-Sep-2019 21:47
ELBASAN Një person ka tentuar të vjedhë një pikë shitjeje, por ka hasur rezistencë nga shitësja. Personi që ka tentuar grabitjen e ka qëlluar me sende të forta shitësen (çekiç) dhe më pas është larguar. Policia është ...

Sherri me armë në Bulqizë, i plagosuri, vëllai i kryebashkiakut të PS
Të tjera detaje janë zbuluar nga plagosja djë në 2:40 të mbrëmjes në Bulqizë, ku mbeti i plagosur Vangjel Alla, vëllai i kryebashkiakut socliaist të Bulqizës, Lefter Alla. Sipas News 24, burime zyrtare nga policia kanë ...
Politiko | 18-Sep-2019 21:36
Të tjera detaje janë zbuluar nga plagosja djë në 2:40 të mbrëmjes në Bulqizë, ku mbeti i plagosur Vangjel Alla, vëllai i kryebashkiakut socliaist të Bulqizës, Lefter Alla. Sipas News 24, burime zyrtare nga policia kanë ...

Tenton të grabisë dyqanin, agresori përleshet me shitësen, e godet me çekiç në kokë
Një tentativë grabitjeje është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen ‘5 Maji’ në Elbasan. Një person në përpjekje për të grabitur një dyqan ka hasur në rezistencën e shitëses. Gjatë përleshjes, autori e ka qëlluar me ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 21:34
Një tentativë grabitjeje është regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen ‘5 Maji’ në Elbasan. Një person në përpjekje për të grabitur një dyqan ka hasur në rezistencën e shitëses. Gjatë përleshjes, autori e ka qëlluar me ...

Plagoset me armë zjarri 41-vjeçari në Bulqizë, policia i vihet pas autorit
Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri gjatë natës së kaluar në Bulqizë. Policia thotë se rreth orës 02:40 në ambientet e një lokali në qytetin e Bulqizës, gjatë një konflikti të çastit është plagosur me armë ...
Lapsi | 18-Sep-2019 10:13
Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri gjatë natës së kaluar në Bulqizë. Policia thotë se rreth orës 02:40 në ambientet e një lokali në qytetin e Bulqizës, gjatë një konflikti të çastit është plagosur me armë ...

Sherri me armë në Bulqizë, i plagosuri vëllai i kryebashkiakut
BULQIZE Të tjera detaje dalin në dritë nga plagosja që ndodhi në Bulqizë. “BalkanWeb” mëson se Vangjel Alla, 41-vjeçari që u plagos gjatë natës me armë zjarri, është vëllai i kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla. ...
Medial | 18-Sep-2019 13:36
BULQIZE Të tjera detaje dalin në dritë nga plagosja që ndodhi në Bulqizë. “BalkanWeb” mëson se Vangjel Alla, 41-vjeçari që u plagos gjatë natës me armë zjarri, është vëllai i kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved