ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 15:15

Ronaldo gati për hapin e madh: Do të martohem me Georgina-n, është dhe ëndrra e nënës sime

Ronaldo gati për hapin e madh: Do të martohem me Georgina-n, është dhe ëndrra e nënës sime
ITALI Ronaldo nuk ka më asnjë dyshim. Tashmë, kur është në moshën 34-vjeçare, ylli portugez i futbollit është shumë i bindur që do të shkojë në altar me Georgina Rodriguez, të dashurën e tij që prej vitit 2016 dhe ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 10:34
ITALI Ronaldo nuk ka më asnjë dyshim. Tashmë, kur është në moshën 34-vjeçare, ylli portugez i futbollit është shumë i bindur që do të shkojë në altar me Georgina Rodriguez, të dashurën e tij që prej vitit 2016 dhe ...

Cristiano Ronaldo gati për hapin e madh: “Do martohem me Georginën”
Cristiano Ronaldo nuk ka më dyshime, do të shkoj në altar me Georgina Rodriguez, partneren e tij prej 2016 me të cilën ka dhe një vajzë Alana Martina, më të voglën e 4 fëmijëve të tij. Gjatë ‘Good Morning Britain’, ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 16:19
Cristiano Ronaldo nuk ka më dyshime, do të shkoj në altar me Georgina Rodriguez, partneren e tij prej 2016 me të cilën ka dhe një vajzë Alana Martina, më të voglën e 4 fëmijëve të tij. Gjatë ‘Good Morning Britain’, ...

Cristiano Ronaldo tregon planet e martesës me Georgina
Së fundmi Ronaldo ka dhënë një intervistë për programin e njohur britanik “Good Morning Britain”. Gjatë programit kampioni i bardhë e zive hapi zemrën e tij dhe tregoi për ndjenjën e fortë që e bashkon atë me modelen: ...
Telegraf | 17-Sep-2019 15:42
Së fundmi Ronaldo ka dhënë një intervistë për programin e njohur britanik “Good Morning Britain”. Gjatë programit kampioni i bardhë e zive hapi zemrën e tij dhe tregoi për ndjenjën e fortë që e bashkon atë me modelen: ...

Tregimi për babanë e CR7: Ushtari që luftoi në Afrikë dhe u bë alkoolist nga papunësia, ndërsa nuk i përjetoi sukseset e djalit të tij
Superylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ka pasur një karrierë të jashtëzakonshme saqë shumëkush e përfshin në listën e më të mirëve në histori. Mirëpo, të gjitha arritjet dhe suksesi i tij janë përcjellë me ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 22:41
Superylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ka pasur një karrierë të jashtëzakonshme saqë shumëkush e përfshin në listën e më të mirëve në histori. Mirëpo, të gjitha arritjet dhe suksesi i tij janë përcjellë me ...

Ronaldo thotë se është ‘ëndrra e së ëmës’ që të martohet me Georginan
Cristiano Ronaldo ka shpalosur planet për martesë me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez. Futbollisti 34-vjeçar dhe 25-vjeçarja, kanë filluar të takohen qysh nga viti 2016 dhe ylli i Juventusit thotë se është ëndrra e ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 12:06
Cristiano Ronaldo ka shpalosur planet për martesë me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez. Futbollisti 34-vjeçar dhe 25-vjeçarja, kanë filluar të takohen qysh nga viti 2016 dhe ylli i Juventusit thotë se është ëndrra e ...

Cristiano Ronaldo tregon planet e martesës me Georgina
Së fundmi Ronaldo ka dhënë një intervistë për programin e njohur britanik “Good Morning Britain”. Gjatë programit kampioni i bardhë e zive hapi zemrën e tij dhe tregoi për ndjenjën e fortë që e bashkon atë me modelen: ...
Lapsi | 17-Sep-2019 15:02
Së fundmi Ronaldo ka dhënë një intervistë për programin e njohur britanik “Good Morning Britain”. Gjatë programit kampioni i bardhë e zive hapi zemrën e tij dhe tregoi për ndjenjën e fortë që e bashkon atë me modelen: ...

Ronaldo dhe Georgina, shëtitje me biçikletë në park me fëmijët
Cfarë bën Cristiano Ronaldo në kohën e lirë? Futbollisti kalon të dielën duke i dhënë biçikletës nëpër parqet e Torinos së bashku me familjen. Georgina Rodriguez dhe kampioni i topit pëlqejnë të kalojnë fundjavën së ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 15:43
Cfarë bën Cristiano Ronaldo në kohën e lirë? Futbollisti kalon të dielën duke i dhënë biçikletës nëpër parqet e Torinos së bashku me familjen. Georgina Rodriguez dhe kampioni i topit pëlqejnë të kalojnë fundjavën së ...

Tregimi për babanë e CR7: Ushtari që luftoi në Afrikë dhe u bë alkoolist nga papunësia, ndërsa nuk i përjetoi sukseset e djalit të tij
Superylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ka pasur një karrierë të jashtëzakonshme saqë shumëkush e përfshin në listën e më të mirëve në histori. Mirëpo, të gjitha arritjet dhe suksesi i tij janë përcjellë me ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 22:50
Superylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ka pasur një karrierë të jashtëzakonshme saqë shumëkush e përfshin në listën e më të mirëve në histori. Mirëpo, të gjitha arritjet dhe suksesi i tij janë përcjellë me ...

Albërie Hadërgjonaj provokon nga pishina
Cristiano Ronaldo nuk ka më dyshime, do të shkoj në altar me Georgina Rodriguez, partneren e tij prej 2016 me të cilën ka dhe një vajzë Alana Martina, më të voglën e 4 fëmijëve të tij. Gjatë ‘Good Morning Britain’, ...
GazetaBlic | 17-Sep-2019 17:39
Cristiano Ronaldo nuk ka më dyshime, do të shkoj në altar me Georgina Rodriguez, partneren e tij prej 2016 me të cilën ka dhe një vajzë Alana Martina, më të voglën e 4 fëmijëve të tij. Gjatë ‘Good Morning Britain’, ...

15:03 Cristiano Ronaldo flet për herë të parë për 'hapin e madh' me Georginën Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez...
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez është një nga çiftet më të përfolura në botën e showbizzit. Ata bashkëjetojnë bashkë që nga viti 2016 gjithashtu Georgina është dhe mamaja e Alana Martinës më e vogla e nga ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 15:06
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez është një nga çiftet më të përfolura në botën e showbizzit. Ata bashkëjetojnë bashkë që nga viti 2016 gjithashtu Georgina është dhe mamaja e Alana Martinës më e vogla e nga ...

Gruaja e Cristiano Ronaldos një mami joshëse
Partnerja e Cristiano Ronaldos di të jetë një femër joshëse e të kujdeset shumë për veten, por edhe t’i kushtojë thuajse të gjithë kohën fëmijëve të saj si një super mama e vërtetë. Postimet e herë pas hershme me të ...
Alsat-M | 17-Sep-2019 13:34
Partnerja e Cristiano Ronaldos di të jetë një femër joshëse e të kujdeset shumë për veten, por edhe t’i kushtojë thuajse të gjithë kohën fëmijëve të saj si një super mama e vërtetë. Postimet e herë pas hershme me të ...

Ronaldo thotë se është ëndërr e nënës së tij që të martohet me Georginën
Cristiano Ronaldo ka zbuluar se ai planifikon të martohet me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez, shkruan DailyMail, transmeton . Futbollisti 34 vjeçar dhe e dashura e tij, 25 vjeçe, janë në lidhje që nga viti 2016 ...
Lajminet | 17-Sep-2019 13:32
Cristiano Ronaldo ka zbuluar se ai planifikon të martohet me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez, shkruan DailyMail, transmeton . Futbollisti 34 vjeçar dhe e dashura e tij, 25 vjeçe, janë në lidhje që nga viti 2016 ...

Ylli portugez shpërthen në lot: Jam nr 1 në botë dhe babai im s’di asgjë
Kristiano Ronaldo nuk i ka mbajtur lotët në një intervistë të dhënë për “Good Morning Britain”. Shkak eshte bere nje video e shfaqur në studio për babain e tij, i cili ka ndërruar jetë shumë vite më parë për shkak të ...
Standard | 17-Sep-2019 09:15
Kristiano Ronaldo nuk i ka mbajtur lotët në një intervistë të dhënë për “Good Morning Britain”. Shkak eshte bere nje video e shfaqur në studio për babain e tij, i cili ka ndërruar jetë shumë vite më parë për shkak të ...

Një mami si e dashura e Cristiano Ronaldos
Georgina Rodriguez është një nënë shumë e përkushtuar. Jo vetëm ndaj vajzës së saj, Alana Martia por edhe nga 3 fëmijëve të tjerë të Cristiano Ronaldos. Modelja nuk ngurron të ndajë me fansat momente nga përkujdesja e ...
Flaka | 16-Sep-2019 23:03
Georgina Rodriguez është një nënë shumë e përkushtuar. Jo vetëm ndaj vajzës së saj, Alana Martia por edhe nga 3 fëmijëve të tjerë të Cristiano Ronaldos. Modelja nuk ngurron të ndajë me fansat momente nga përkujdesja e ...

Ronaldo në lot: Jam bërë numër një në botë dhe babai im nuk di asgjë (FOTO+VIDEO)
Shumë emocione dhe lot në intervistën e Cristiano Ronaldo. Pesëherë fituesi i “Topit të artë” u emocionua shumë kur gazetari ia kujton humbjen e të atit. “Gjëja që më mërzit më tepër është se babai im nuk ka parë asgjë ...
Klan Kosova | 16-Sep-2019 21:31
Shumë emocione dhe lot në intervistën e Cristiano Ronaldo. Pesëherë fituesi i “Topit të artë” u emocionua shumë kur gazetari ia kujton humbjen e të atit. “Gjëja që më mërzit më tepër është se babai im nuk ka parë asgjë ...

Kujtimet për të atin përlotin Ronaldon: Ja cili është trishtimi im më i madh
Cristiano Ronaldo nuk është vetëm ai sulmuesi i ftohtë, që shënjestron portën dhe shënon gola të shumtë, duke gëzuar zemrat e miliona tifozëve dhe hidhëruar ato të miliona të tjerëve. Portugezi ka dhënë një intervistë ...
SuperSport | 16-Sep-2019 20:09
Cristiano Ronaldo nuk është vetëm ai sulmuesi i ftohtë, që shënjestron portën dhe shënon gola të shumtë, duke gëzuar zemrat e miliona tifozëve dhe hidhëruar ato të miliona të tjerëve. Portugezi ka dhënë një intervistë ...

“Ndihesha i turpëruar para të dashurës dhe fëmijëve”
Cristiano Ronaldo ka zhvilluar një intervistë njëorëshe në emisionin e Piers Morgan, ku ka folur për shumëçka në jetën e tij, ndërsa nuk kanë mbetur edhe akuzat për përdhunim. Modelja amerikane, Kathryn Mayorga, e ...
Koha.mk | 16-Sep-2019 20:04
Cristiano Ronaldo ka zhvilluar një intervistë njëorëshe në emisionin e Piers Morgan, ku ka folur për shumëçka në jetën e tij, ndërsa nuk kanë mbetur edhe akuzat për përdhunim. Modelja amerikane, Kathryn Mayorga, e ...

Cristiano Ronaldo shpërthen në lot, pasi i treguan pamjet nga babai i tij i ndjerë (VIDEO)
Momenti emocional ndodhi gjatë intervistës me Piers Morgan, i cili do të shfaqet në televizionin e Mbretërisë së Bashkuar të martën në mbrëmje. I ati i Ronaldos u shfaq në një video. Ai ishte një person që konsumonte ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 19:56
Momenti emocional ndodhi gjatë intervistës me Piers Morgan, i cili do të shfaqet në televizionin e Mbretërisë së Bashkuar të martën në mbrëmje. I ati i Ronaldos u shfaq në një video. Ai ishte një person që konsumonte ...

Ronaldo flet për herë të parë për problemet me ligjin dhe për babain e tij në një intervistë prekëse Pasi që u akuzua për përdhunim, një akuzë që tani ka rënë, portugezi ka folur për mënyrën se si ka ndikuar në të. Cristiano Ronaldo thotë që është
Pasi që u akuzua për përdhunim, një akuzë që tani ka rënë, portugezi ka folur për mënyrën se si ka ndikuar në të. Cristiano Ronaldo thotë që është ndjerë i “turpëruar” pasi që ishte akuzuar për përdhunim. Kathryn ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 19:27
Pasi që u akuzua për përdhunim, një akuzë që tani ka rënë, portugezi ka folur për mënyrën se si ka ndikuar në të. Cristiano Ronaldo thotë që është ndjerë i “turpëruar” pasi që ishte akuzuar për përdhunim. Kathryn ...

Ronaldo flet për herë të parë për problemet me ligjin dhe për babain e tij në një intervistë prekëse
Pasi që u akuzua për përdhunim, një akuzë që tani ka rënë, portugezi ka folur për mënyrën se si ka ndikuar në të. Cristiano Ronaldo thotë që është ndjerë i “turpëruar” pasi që ishte akuzuar për përdhunim. Kathryn ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 19:25
Pasi që u akuzua për përdhunim, një akuzë që tani ka rënë, portugezi ka folur për mënyrën se si ka ndikuar në të. Cristiano Ronaldo thotë që është ndjerë i “turpëruar” pasi që ishte akuzuar për përdhunim. Kathryn ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved