ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 12:38

“Prova” e Adrian Pacit hulumton mundësitë

“Prova” e Adrian Pacit hulumton mundësitë
“Prova” është veprim për t’i vënë në hartë mundësitë dhe shanset, por edhe për t’i zbuluar potencialet dhe zotërimet e aftësive. Me një titull të pazakontë e tërheqës, piktori shkodran Adrian Paci do të sjellë ...
Dritare | 18-Sep-2019 20:15
“Prova” është veprim për t’i vënë në hartë mundësitë dhe shanset, por edhe për t’i zbuluar potencialet dhe zotërimet e aftësive. Me një titull të pazakontë e tërheqës, piktori shkodran Adrian Paci do të sjellë ...

“Prova” e Adrian Pacit hulumton mundësitë
“Prova” është veprim për t’i vënë në hartë mundësitë dhe shanset, por edhe për t’i zbuluar potencialet dhe zotërimet e aftësive. Me një titull të pazakontë e tërheqës, piktori shkodran Adrian Paci do të sjellë ...
Gazeta Observer | 18-Sep-2019 16:22
“Prova” është veprim për t’i vënë në hartë mundësitë dhe shanset, por edhe për t’i zbuluar potencialet dhe zotërimet e aftësive. Me një titull të pazakontë e tërheqës, piktori shkodran Adrian Paci do të sjellë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved