ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 12:06

Vranësira dhe ulje temperaturash, parashikimi i motit

Vranësira dhe ulje temperaturash, parashikimi i motit
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat në veri do të sjellin rebeshe shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do ...
Mapo | 18-Sep-2019 08:40
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat në veri do të sjellin rebeshe shiu. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do ...

Vranësira dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat në veri do të sjellin rebeshe shiu.
Top Channel | 18-Sep-2019 07:36
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të shtohen gjatë pasdites të cilat në veri do të sjellin rebeshe shiu.

Moti, nis rënia graduale e temperaturave, në alpe nisin shirat
18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të ketë rreshje shiu. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet. ...
Telegraf | 18-Sep-2019 08:26
18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të ketë rreshje shiu. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet. ...

Moti e mërkurë, 18 Shtator 2019!
E mërkurë, 18 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vlerat e larta barike do të kushtëzojnë mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare në ultësirën perëndimore POR me kthjellime dhe vranësira më të theksuara ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 07:48
E mërkurë, 18 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vlerat e larta barike do të kushtëzojnë mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare në ultësirën perëndimore POR me kthjellime dhe vranësira më të theksuara ...

Parashikimi për çdo qytet, ja surprizat e motit deri në fundjavë
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të vijojë të ndikohet relativisht nga të njëjta kushte atmosferike, ku mëngjeset mbeten të freskëta me vlera të temperaturave minimale nga 11 deri në 18ºC, ndërsa ato të ...
Lexo | 18-Sep-2019 09:51
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të vijojë të ndikohet relativisht nga të njëjta kushte atmosferike, ku mëngjeset mbeten të freskëta me vlera të temperaturave minimale nga 11 deri në 18ºC, ndërsa ato të ...

Moti sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të ...
Republika | 18-Sep-2019 09:48
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të ...

Moti, nis rënia graduale e temperaturave, në alpe nisin shirat
18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të ketë rreshje shiu. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet. ...
Lajmi i Fundit | 18-Sep-2019 09:41
18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të ketë rreshje shiu. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet. ...

Moti me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri në 37 gradë Celsius
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga 7 deri 13 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 27 deri 37 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë do të kemi mot ...
TetovaSot | 18-Sep-2019 09:36
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga 7 deri 13 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 27 deri 37 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë do të kemi mot ...

Parashikimi i motit, 18 shtator 2019
TIRANE, 18 shtator/MEDIAL/- Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të vijojë të ndikohet relativisht nga të njëjta kushte atmosferike, ku mëngjeset mbeten të freskëta me vlera të temperaturave minimale nga 11 ...
Medial | 18-Sep-2019 09:23
TIRANE, 18 shtator/MEDIAL/- Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të vijojë të ndikohet relativisht nga të njëjta kushte atmosferike, ku mëngjeset mbeten të freskëta me vlera të temperaturave minimale nga 11 ...

Moti sot
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga 7 deri 13 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 27 deri 37 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë do të kemi mot ...
IliriaNews | 18-Sep-2019 09:21
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga 7 deri 13 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 27 deri 37 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë do të kemi mot ...

Moti, nis rënia graduale e temperaturave, nisin shirat…
18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të ketë rreshje shiu. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet. ...
Standard | 18-Sep-2019 09:16
18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të ketë rreshje shiu. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet. ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 08:06
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celsius, ndërsa ato maksimale do të ...
Arbresh | 18-Sep-2019 09:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celsius, ndërsa ato maksimale do të ...

Mos u gënjeni nga mëngjesi, ja si do të jenë temperaturat ditën e sotme
Dita sot në vendin tonë nis e kthjellët dhe e tillë do të vijojë deri në fund të saj falë masave ajrore të qëndrueshme dhe të thata. Mëngjeset mbeten të freskëta me vlera të temperaturave minimale nga 11 deri në 18ºC, ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 09:05
Dita sot në vendin tonë nis e kthjellët dhe e tillë do të vijojë deri në fund të saj falë masave ajrore të qëndrueshme dhe të thata. Mëngjeset mbeten të freskëta me vlera të temperaturave minimale nga 11 deri në 18ºC, ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga 7 deri 13 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 27 deri 37 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë do të kemi mot ...
Ina-Online | 18-Sep-2019 09:05
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga 7 deri 13 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 27 deri 37 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë do të kemi mot ...

Diell dhe temperatura mesatarisht të larta në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga 7 deri 13 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 27 deri 37 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë do të kemi mot ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 09:01
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga 7 deri 13 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 27 deri 37 gradë Celsius. Në Shkup dhe rrethinë do të kemi mot ...

Moti sot
Shkup, 18 shtator – Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga 7 deri 13 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 27 deri 37 gradë Celsius. Në Shkup dhe ...
Koha.mk | 18-Sep-2019 08:59
Shkup, 18 shtator – Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të jenë nga 7 deri 13 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 27 deri 37 gradë Celsius. Në Shkup dhe ...

Ndryshon moti në Kosovë, nesër mund të ketë reshje shiu
Në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Ndërsa vranësirat ditën e nesërme do të intensifikohen në gjithë territorin e vendit duke krijuar kushte për reshje shiu. Temperaturat minimale për sot do ...
Gazeta Observer | 18-Sep-2019 08:54
Në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Ndërsa vranësirat ditën e nesërme do të intensifikohen në gjithë territorin e vendit duke krijuar kushte për reshje shiu. Temperaturat minimale për sot do ...

Si do të jetë moti sot, 18 shtator 2019!
Ditën e sotme mbetemi nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme, duke diktuar mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare në Ultësirën Perëndimore. Kthjellime dhe vranësira disi më të theksuara paraqiten në zonat malore, ...
Dritare | 18-Sep-2019 08:42
Ditën e sotme mbetemi nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme, duke diktuar mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare në Ultësirën Perëndimore. Kthjellime dhe vranësira disi më të theksuara paraqiten në zonat malore, ...

Sot mot me diell dhe vranësira
Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Ndërsa vranësirat ditën e nesërme do të intensifikohen në gjithë territorin e vendit duke krijuar kushte për reshje shiu. Temperaturat minimale për sot do të lëvizin ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 07:32
Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Ndërsa vranësirat ditën e nesërme do të intensifikohen në gjithë territorin e vendit duke krijuar kushte për reshje shiu. Temperaturat minimale për sot do të lëvizin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved