ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 16:17

PD: Rama-Veliaj po përdorin Universitetin e Tiranës për të ndërtuar kulla tek kopshti botanik

PD: Rama-Veliaj po përdorin Universitetin e Tiranës për të ndërtuar kulla tek kopshti botanik
Një ditë para mbledhjes së Senatit të Universitetit të Tiranës, Partia Demokratike i bën thirrje kësaj trupe, që të mos miratojë kalimin e pronësisë së kopshtit botanik nga fakulteti i shkencave të Natyrës, tek Bashkia ...
ABCNews | 18-Sep-2019 22:11
Një ditë para mbledhjes së Senatit të Universitetit të Tiranës, Partia Demokratike i bën thirrje kësaj trupe, që të mos miratojë kalimin e pronësisë së kopshtit botanik nga fakulteti i shkencave të Natyrës, tek Bashkia ...

Denoncimi/ Rama dhe Veliaj po grabisin Kopshtin Botanik
Partia Demokratike denoncoi një tjetër aferë korruptive të kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj. Sipas ish-deputetit Luçiano Boçi, nëpërmjet presionit dhe shtantazhit Rama e Veliaj po ...
Lapsi | 18-Sep-2019 20:55
Partia Demokratike denoncoi një tjetër aferë korruptive të kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj. Sipas ish-deputetit Luçiano Boçi, nëpërmjet presionit dhe shtantazhit Rama e Veliaj po ...

Kopshti Botanik, Boçi: Senati Akademik të ndalë vjedhjen e tokës
mapo.al Partia Demokratike denoncoi sërish sot tentativën e qeverisë për të uzurpuar sipas tij tokën publike ku ndodhet Kopshti Botanik. Ish-deputeti i PD Luciano Boçi me anë të një deklarate për mediat tha se VKM me ...
Mapo | 18-Sep-2019 19:15
mapo.al Partia Demokratike denoncoi sërish sot tentativën e qeverisë për të uzurpuar sipas tij tokën publike ku ndodhet Kopshti Botanik. Ish-deputeti i PD Luciano Boçi me anë të një deklarate për mediat tha se VKM me ...

Kopshti Botanik në pronësi të Bashkisë së Tiranës/ Luçiano Boçi: Rama dhe Veliaj po grabisin tokën publike
Përmes një deklarate për medie, ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi e ka cilësuar antikushtetues, vendimin e fundit të Këshillit të Ministrave për kalimin në pronësi të Bashkisë së Tiranës, të Kopshtit Botanik. E ndërsa ...
Dritare | 18-Sep-2019 20:15
Përmes një deklarate për medie, ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi e ka cilësuar antikushtetues, vendimin e fundit të Këshillit të Ministrave për kalimin në pronësi të Bashkisë së Tiranës, të Kopshtit Botanik. E ndërsa ...

Vendimi për Kopshtin Botanik, Boçi: Grabitje kriminale e dyshes Rama-Veliaj për të ndërtuar kulla
Ish-deputeti i PD Luciano Boçi, në një dalje për mediat tha se vendimi për kalimin e kopshtit botanik nga pronë e Universitetit të Tiranës, në pronë të Bashkisë së Tiranës është antikushtetues. Boçi theksoi se vendimi ...
Politiko | 18-Sep-2019 19:47
Ish-deputeti i PD Luciano Boçi, në një dalje për mediat tha se vendimi për kalimin e kopshtit botanik nga pronë e Universitetit të Tiranës, në pronë të Bashkisë së Tiranës është antikushtetues. Boçi theksoi se vendimi ...

PD, Boçi: Dyshja Rama- Veliaj po grabisin Kopshtin Botanik
Ish deputeti i PD, Luçiano Boçi, akuzoi kryeministrin Rama dhe kryebashkiakun e tiranës, Erion Veliaj, se po grabisin Kopshtin Botanik, që i’a heq pronën Universitetit dhe t’ia kalojë bashkisë Tiranë. Kështu tha ai në ...
RTSH | 18-Sep-2019 19:31
Ish deputeti i PD, Luçiano Boçi, akuzoi kryeministrin Rama dhe kryebashkiakun e tiranës, Erion Veliaj, se po grabisin Kopshtin Botanik, që i’a heq pronën Universitetit dhe t’ia kalojë bashkisë Tiranë. Kështu tha ai në ...

“Dyshja Rama-Veliaj kërkojnë të grabisin kopshtin botanik”
“Rama dhe Veliaj po kërkojnë të shantazhojnë dhe të kërkojnë VKM 510 që grabit kopshtin botanik që ia heq pronën universitetit dhe t’ia kalojë bashkisë”, kështu tha në një deklaratë për mediat demokrati Luçiano Boçi sa ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 19:04
“Rama dhe Veliaj po kërkojnë të shantazhojnë dhe të kërkojnë VKM 510 që grabit kopshtin botanik që ia heq pronën universitetit dhe t’ia kalojë bashkisë”, kështu tha në një deklaratë për mediat demokrati Luçiano Boçi sa ...

Ndërtimet te Kopshti Botanik, Boçi: Vendim antikushtetues, Senati Akademik të reagojë
Ish-deputeti i PD Luciano Boci me anë të një deklarate për mediat tha se VKM me anë të së cilës bëhen shpronësime është antikushtetues. “Ky vendim është antikushtetues dhe antiligjor se bie ndesh me nene të statusit të ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 19:02
Ish-deputeti i PD Luciano Boci me anë të një deklarate për mediat tha se VKM me anë të së cilës bëhen shpronësime është antikushtetues. “Ky vendim është antikushtetues dhe antiligjor se bie ndesh me nene të statusit të ...

Ndërtimet te Kopshti Botanik, Boçi: Vendim antikushtetues, Senati Akademik të reagojë
Ish-deputeti i PD Luciano Boci me anë të një deklarate për mediat tha se VKM me anë të së cilës bëhen shpronësime është antikushtetues. “Ky vendim është antikushtetues dhe antiligjor se bie ndesh me nene të statusit të ...
Medial | 18-Sep-2019 19:04
Ish-deputeti i PD Luciano Boci me anë të një deklarate për mediat tha se VKM me anë të së cilës bëhen shpronësime është antikushtetues. “Ky vendim është antikushtetues dhe antiligjor se bie ndesh me nene të statusit të ...

Boçi: Dyshja Rama-Veliaj kërkojnë të grabisin kopshtin botanik, akademikët të votojnë kundër
“Rama dhe Veliaj po kërkojnë të shantazhojnë dhe të kërkojnë vkm 510 që grabit kopshtin botanik që ia heq pronën universitetit dhe t’ia kalojë bashkisë", kështu tha në një deklaratë për mediat demokrati Luçiano Boçi sa ...
Top Channel | 18-Sep-2019 18:52
“Rama dhe Veliaj po kërkojnë të shantazhojnë dhe të kërkojnë vkm 510 që grabit kopshtin botanik që ia heq pronën universitetit dhe t’ia kalojë bashkisë", kështu tha në një deklaratë për mediat demokrati Luçiano Boçi sa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved