ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 08:54

Revolucioni që po u ha kohën, bijëve të vet

Revolucioni që po u ha kohën, bijëve të vet
Mero Baze Pesë aleatët formal të PD, janë mbledhur në Kantinën e Agron Dukës dhe I kanë kërkuar Lulzim Bashës të ulen me Edi Ramën, sipas një plani të hartuar së bashku, ku përfshihen ndryshime kushtetuese, ndryshime të ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 19:59
Mero Baze Pesë aleatët formal të PD, janë mbledhur në Kantinën e Agron Dukës dhe I kanë kërkuar Lulzim Bashës të ulen me Edi Ramën, sipas një plani të hartuar së bashku, ku përfshihen ndryshime kushtetuese, ndryshime të ...

Opozita e bashkuar/ Jo marrëveshje të fshehta, gati paketa e propozimeve. Deri në vendimin e 18 tetorit, nuk do ketë protesta
Aleatët e Opozitës: Nuk ka protesta deri në 18 tetor, data e vendimmarrjes së BE për Shqipërinë Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu zbuloi se çfarë u diskutua gjatë takimit me kreun e PD-së Lulzim Basha dhe ...
Telegraf | 18-Sep-2019 10:58
Aleatët e Opozitës: Nuk ka protesta deri në 18 tetor, data e vendimmarrjes së BE për Shqipërinë Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu zbuloi se çfarë u diskutua gjatë takimit me kreun e PD-së Lulzim Basha dhe ...

Ndoka: Opozita e unifikuar, Rama të marrë përgjegjësinë për të zgjidhur krizën
Opozita e bashkuar të hënën ka zhvilluar një takim larg syrit të medias, ku duket se kanë diskutuar në lidhje me platformën e ndërmarrë si një mënyrë për të dalë nga kriza në të cilën ndodhet vendi. Pjesë e këtij takimi ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 20:15
Opozita e bashkuar të hënën ka zhvilluar një takim larg syrit të medias, ku duket se kanë diskutuar në lidhje me platformën e ndërmarrë si një mënyrë për të dalë nga kriza në të cilën ndodhet vendi. Pjesë e këtij takimi ...

Dialog me Ramën por jo zgjedhje/ Aleatët e PD tregojnë “prapaskenat” e darkës me Bashën
Një darkë informale larg zhurmës së Tiranës mes aleatëve ngjalli kureshtje për lëvizjet më të fundit brenda kampit opozitar. Dy protagonistë Dashamir Shehi dhe Fatmir Mediu zbulojnë detaje nga takimi, i cili u mbajt ...
Top Channel | 17-Sep-2019 16:07
Një darkë informale larg zhurmës së Tiranës mes aleatëve ngjalli kureshtje për lëvizjet më të fundit brenda kampit opozitar. Dy protagonistë Dashamir Shehi dhe Fatmir Mediu zbulojnë detaje nga takimi, i cili u mbajt ...

Revolucioni që po u ha kohën, bijëve të vet
Nga Mero Baze Pesë aleatët formalë të PD, janë mbledhur në kantinën e Agron Dukës dhe i kanë kërkuar Lulzim Bashës të ulen me Edi Ramën, sipas një plani të hartuar së bashku, ku përfshihen ndryshime kushtetuese, ...
Lexo | 17-Sep-2019 20:46
Nga Mero Baze Pesë aleatët formalë të PD, janë mbledhur në kantinën e Agron Dukës dhe i kanë kërkuar Lulzim Bashës të ulen me Edi Ramën, sipas një plani të hartuar së bashku, ku përfshihen ndryshime kushtetuese, ...

Revolucioni që po u ha kohën, bijëve të vet
Nga Mero Baze Pesë aleatët formal të PD, janë mbledhur në Kantinën e Agron Dukës dhe I kanë kërkuar Lulzim Bashës të ulen me Edi Ramën, sipas një plani të hartuar së bashku, ku përfshihen ndryshime kushtetuese, ...
Dritare | 17-Sep-2019 20:26
Nga Mero Baze Pesë aleatët formal të PD, janë mbledhur në Kantinën e Agron Dukës dhe I kanë kërkuar Lulzim Bashës të ulen me Edi Ramën, sipas një plani të hartuar së bashku, ku përfshihen ndryshime kushtetuese, ...

Pas takimit në Ishëm, aleati i Bashës zbulon prapaskenat: Jemi gati për marrëveshjen e re me qeverinë, s’do ketë pakt poshtë tavolinës
Dashamir Shehi, kreu i LZHK, pas takimit një ditë më parë në Ishëm të Durrësit të aleatëve të PD me kryedemokratin Lulzim Basha deklaroi se opozita është gati për marrëveshjen e re me qeverinë po me kushte. “ Po ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 14:43
Dashamir Shehi, kreu i LZHK, pas takimit një ditë më parë në Ishëm të Durrësit të aleatëve të PD me kryedemokratin Lulzim Basha deklaroi se opozita është gati për marrëveshjen e re me qeverinë po me kushte. “ Po ...

Opozita platformë kundër qeverisë, Aleatët plan për daljen nga kriza
Mbremjen e se martës të gjithë kryetarët e koalicionit opozitar janë mbledhur në kantinën e kreut të Partisë Agrare Agron Duka, për të diskutuar hapat që opozita do të ndërmarrë për të arritur qëllimin final, ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 15:14
Mbremjen e se martës të gjithë kryetarët e koalicionit opozitar janë mbledhur në kantinën e kreut të Partisë Agrare Agron Duka, për të diskutuar hapat që opozita do të ndërmarrë për të arritur qëllimin final, ...

Takimi informal i organizuar nga Duka, opozita vendos për platformën e daljes nga kriza
Aleatët e Partisë Demokratike besojnë se platforma për daljen nga kriza do të jetë zgjidhje për krizën politike. Për ABC Neës, aleatët e PD sqarojnë propozimet që do ketë alternativa opozitare dhe thirrja për ...
ABCNews | 17-Sep-2019 17:00
Aleatët e Partisë Demokratike besojnë se platforma për daljen nga kriza do të jetë zgjidhje për krizën politike. Për ABC Neës, aleatët e PD sqarojnë propozimet që do ketë alternativa opozitare dhe thirrja për ...

Aleati i PD-së i gatshëm të negociojë me Ramën, por me një kusht
Aleati i Bashës, kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka deklaroi gjatë një interviste për Report tv se opozita është e gatshme që të negociojë me kryeministri Rama si kryetar i PS dhe jo si kryeministër. “Për ne si ...
Politiko | 17-Sep-2019 19:00
Aleati i Bashës, kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka deklaroi gjatë një interviste për Report tv se opozita është e gatshme që të negociojë me kryeministri Rama si kryetar i PS dhe jo si kryeministër. “Për ne si ...

Aleatët: Basha të kthejë KOP-in, ndryshe nuk vjen në pushtet
Aleatët e Lulzim Bashës zbulojnë detaje nga plani opozitar për sezonin e ri politik, ku rikthimi i figurave e personaliteteve që sot nuk janë më pjesë aktive e së djathtës shihet si një mundësi ridimensionimi në kampin ...
Lajmi i Fundit | 17-Sep-2019 18:47
Aleatët e Lulzim Bashës zbulojnë detaje nga plani opozitar për sezonin e ri politik, ku rikthimi i figurave e personaliteteve që sot nuk janë më pjesë aktive e së djathtës shihet si një mundësi ridimensionimi në kampin ...

Basha imiton Berishën e 2005, aleatët prezantojnë planin për hapjen e PD
Aleatët e Partisë Demokratike, Dashamir Shehi dhe Fatmir Mediu kanë treguar detaje nga darka informale e zhvilluar të hënën në mbrëmje me Lulzim Bashën në Ishëm të Durrësit. Në tryezën e diskutimeve është diskutuar edhe ...
Politiko | 17-Sep-2019 18:12
Aleatët e Partisë Demokratike, Dashamir Shehi dhe Fatmir Mediu kanë treguar detaje nga darka informale e zhvilluar të hënën në mbrëmje me Lulzim Bashën në Ishëm të Durrësit. Në tryezën e diskutimeve është diskutuar edhe ...

Një “KOP 2.0”, program kombëtar dhe të tjera propozime! Aleatët e Bashës tregojnë planet e opozitës për zgjidhjen e krizës
Aleatët e Lulzim Bashës zbulojnë detaje nga plani opozitar për sezonin e ri politik, ku rikthimi i figurave e personaliteteve që sot nuk janë më pjesë aktive e së djathtës shihet si një mundësi ridimensionimi në kampin ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 17:03
Aleatët e Lulzim Bashës zbulojnë detaje nga plani opozitar për sezonin e ri politik, ku rikthimi i figurave e personaliteteve që sot nuk janë më pjesë aktive e së djathtës shihet si një mundësi ridimensionimi në kampin ...

5 pikat e opozitës për dalje nga kriza në Shqipëri, s’ka protesta para 18 tetorit
Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka deklaruar se platforma e opozitës për të dalë nga kriza përmban 5 pika dhe një marrëveshje me kushte me Ramën, jo si kryeministër, por si kryetar i PS-së. I ftuar në Report Tv, aleati i ...
Zeri | 17-Sep-2019 16:15
Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka deklaruar se platforma e opozitës për të dalë nga kriza përmban 5 pika dhe një marrëveshje me kushte me Ramën, jo si kryeministër, por si kryetar i PS-së. I ftuar në Report Tv, aleati i ...

5 pikat e opozitës për dalje nga kriza në Shqipëri, s’ka protesta para 18 tetorit
I ftuar në Report Tv, aleati i Bashës ka zbuluar 5 shtyllat kryesore ku bazohet kjo platformë. Ndryshimet Kushtetuese, Reforma në Drejtësi, Reforma Zgjedhore, Dekriminalizimi i politikës dhe i institucioneve dhe ...
Lajminet | 17-Sep-2019 16:09
I ftuar në Report Tv, aleati i Bashës ka zbuluar 5 shtyllat kryesore ku bazohet kjo platformë. Ndryshimet Kushtetuese, Reforma në Drejtësi, Reforma Zgjedhore, Dekriminalizimi i politikës dhe i institucioneve dhe ...

Opozita platformë kundër qeverisë, Aleatët plan për daljen nga kriza
Mbremjen e se martës të gjithë kryetarët e koalicionit opozitar janë mbledhur në kantinën e kreut të Partisë Agrare Agron Duka, për të diskutuar hapat që opozita do të ndërmarrë për të arritur qëllimin final, ...
Medial | 17-Sep-2019 15:22
Mbremjen e se martës të gjithë kryetarët e koalicionit opozitar janë mbledhur në kantinën e kreut të Partisë Agrare Agron Duka, për të diskutuar hapat që opozita do të ndërmarrë për të arritur qëllimin final, ...

Aleati i Bashës: Gati për një marrëveshje me kushte. Po përgatisim një platformë për të hyrë në bisedime
TIRANË Një qëndrim i ri i opozitarëve. Aleatët e PD-së, PR dhe LZHK janë gati për një marrëveshje dhe madje po përgatisin një platformë për bisedime. Pa saktësuar se me kë do të bëhet kjo marrëveshje, aleati i Bashës, ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 13:32
TIRANË Një qëndrim i ri i opozitarëve. Aleatët e PD-së, PR dhe LZHK janë gati për një marrëveshje dhe madje po përgatisin një platformë për bisedime. Pa saktësuar se me kë do të bëhet kjo marrëveshje, aleati i Bashës, ...

Aleatët e Bashës: Jemi gati për tryezë, s’ka më protesta deri…
Dy prej aleatët kryesorë të Partisë Demokratike, kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar (LZHK), Dashamir Shehi dhe drejtuesi i Partisë Demokristiane të Shqipërisë, Nard Ndoka, kanë njoftuar se protestat e opozitës do ...
Lapsi | 17-Sep-2019 14:10
Dy prej aleatët kryesorë të Partisë Demokratike, kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar (LZHK), Dashamir Shehi dhe drejtuesi i Partisë Demokristiane të Shqipërisë, Nard Ndoka, kanë njoftuar se protestat e opozitës do ...

Dashamir Shehi: Jemi gati për një marrëveshje të re politike
Kreu i LZHK-së, partisë aleate të opozitës, Dashamir Shehi, në një prononcim për News24 është shprehur se është gati të firmosë një marrëveshje të re, por pa e saktësuar me kë. Shehi ka deklaruar se partia e tij, po ...
Dritare | 17-Sep-2019 15:05
Kreu i LZHK-së, partisë aleate të opozitës, Dashamir Shehi, në një prononcim për News24 është shprehur se është gati të firmosë një marrëveshje të re, por pa e saktësuar me kë. Shehi ka deklaruar se partia e tij, po ...

Aleati i Bashës: Gati për një marrëveshje me kushte. Po përgatisim një platformë për të hyrë në bisedime
Një qëndrim i ri i opozitarëve. Aleatët e PD-së, PR dhe LZHK janë gati për një marrëveshje dhe madje po përgatisin një platformë për bisedime. Pa saktësuar se me kë do të bëhet kjo marrëveshje, aleati i Bashës, Dashamir ...
Lajmi i Fundit | 17-Sep-2019 13:50
Një qëndrim i ri i opozitarëve. Aleatët e PD-së, PR dhe LZHK janë gati për një marrëveshje dhe madje po përgatisin një platformë për bisedime. Pa saktësuar se me kë do të bëhet kjo marrëveshje, aleati i Bashës, Dashamir ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved