ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 04:07

Opozita drejt platformës me 5 pika, bisedime me Ramën si kreu i PS

Opozita drejt platformës me 5 pika, bisedime me Ramën si kreu i PS
mapo.al Partitë opozitare, të gjitha në bllok drejt paraqitjes së një platforme për të nxjerrë vendin nga kriza. Cilat janë pesë pikat që garantojnë sipas opozitës zgjedhjet e lira dhe plani për të mos vijuar protestat ...
Mapo | 18-Sep-2019 09:25
mapo.al Partitë opozitare, të gjitha në bllok drejt paraqitjes së një platforme për të nxjerrë vendin nga kriza. Cilat janë pesë pikat që garantojnë sipas opozitës zgjedhjet e lira dhe plani për të mos vijuar protestat ...

Kryemadhi “thumbon” Bashën: Unë them që femrat janë më sfiduese se meshkujt. Ne nuk kemi problem dialogun, e ka Edi Rama
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një interviste në A2 CNN mohoi se do të ketë negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Kryemadhi nguli këmbë se opozita vazhdon të jetë ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 16:23
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një interviste në A2 CNN mohoi se do të ketë negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Kryemadhi nguli këmbë se opozita vazhdon të jetë ...

Kryemadhi: Duam dialog institucional, jo të fshehtë
mapo.al Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh sot se nuk ka negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Ajo nguli këmbë se opozita vazhdon të jetë e bashkuar dhe qendrimin e saj të ndryshëm nga Lulzim ...
Mapo | 17-Sep-2019 15:46
mapo.al Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh sot se nuk ka negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Ajo nguli këmbë se opozita vazhdon të jetë e bashkuar dhe qendrimin e saj të ndryshëm nga Lulzim ...

Kryemadhi: Dialogu duhet të jetë institucional, opozita ka një paketë për zgjidhjen e krizës
Kryetarja e LSI-Monika Kryemadhi në një lidhje direkte në emisionin Ditar në A2 u shpreh se politika dialog është dhe dialogu duhet të jetë institucional “ Dialogu duhet të jetë institucional sepse edhe një nga kushtet ...
Telegraf | 17-Sep-2019 16:03
Kryetarja e LSI-Monika Kryemadhi në një lidhje direkte në emisionin Ditar në A2 u shpreh se politika dialog është dhe dialogu duhet të jetë institucional “ Dialogu duhet të jetë institucional sepse edhe një nga kushtet ...

Negociata të fshehta Rama-Basha? Reagon Kryemadhi…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, gjatë një interviste në televizionin A2, mohoi të ketë negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Kryemadhi nguli këmbë se opozita vazhdon të jetë e bashkuar, por pranon ...
Lapsi | 17-Sep-2019 22:03
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, gjatë një interviste në televizionin A2, mohoi të ketë negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Kryemadhi nguli këmbë se opozita vazhdon të jetë e bashkuar, por pranon ...

Basha: Zgjidhja e krizës politike nuk do të vijë nga jashtë
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha është i bindur se zgjidhja e krizës politike do të vije nga brenda, pavarësisht takimeve dhe vizitave të vazhdueshme të ndërkombëtarëve. Në një takim me strukturat e PD në Shkodër, kreu ...
ABCNews | 17-Sep-2019 15:14
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha është i bindur se zgjidhja e krizës politike do të vije nga brenda, pavarësisht takimeve dhe vizitave të vazhdueshme të ndërkombëtarëve. Në një takim me strukturat e PD në Shkodër, kreu ...

Marrëveshje e fshehtë Rama-Basha, ja çfarë thotë Kryemadhi
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, gjatë një interviste në Ditari në A2, mohoi të ketë negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Kryemadhi nguli këmbë se opozita vazhdon të jetë e bashkuar dhe qëndrimin e ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 19:46
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, gjatë një interviste në Ditari në A2, mohoi të ketë negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Kryemadhi nguli këmbë se opozita vazhdon të jetë e bashkuar dhe qëndrimin e ...

Kryemadhi pranon për zgjedhje me Ramën kryeministër, sfidon Bashën: Jam më sfiduese se ti
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi mohon se opozita është e përçare, mbështetur në deklaratat e saj se është gati të hyjë në zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Në A2 CNN, Kryemadhi nguli këmbë se opozita vazhdon të ...
Politiko | 17-Sep-2019 18:33
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi mohon se opozita është e përçare, mbështetur në deklaratat e saj se është gati të hyjë në zgjedhje me Edi Ramën kryeministër. Në A2 CNN, Kryemadhi nguli këmbë se opozita vazhdon të ...

Basha: Nuk ka zgjidhje nga jashtë, zgjidhja do të vijë nga brenda
mapo.al Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi nga qyteti i Shkodrës se zgjidhja e krizës politike do të vijë nga brenda. Në një deklaratë për mediat, kryedemokrati Basha tha se opozita ka përgjegjësinë ...
Mapo | 17-Sep-2019 13:36
mapo.al Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi nga qyteti i Shkodrës se zgjidhja e krizës politike do të vijë nga brenda. Në një deklaratë për mediat, kryedemokrati Basha tha se opozita ka përgjegjësinë ...

Kryemadhi “kunja” Bashës: Unë them që femrat janë më sfiduese se meshkujt. Ne nuk kemi problem dialogun, e ka Edi Rama
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një interviste në A2 CNN mohoi se do të ketë negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Kryemadhi nguli këmbë se opozita vazhdon të jetë e ...
Lexo | 17-Sep-2019 17:04
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi gjatë një interviste në A2 CNN mohoi se do të ketë negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Kryemadhi nguli këmbë se opozita vazhdon të jetë e ...

Kryemadhi: Nuk do të ketë negociata të fshehta, kjo mazhorancë kundër integrimit, ka kapur drejtësinë
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka dhnë gjatë ditës së sotme një intervistë për A2 CNN, “Hapja e negociatave jo një betejë politike por një sfidë për popullin dhe politikën” eshte shprehur ...
Lajmi i Fundit | 17-Sep-2019 15:14
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka dhnë gjatë ditës së sotme një intervistë për A2 CNN, “Hapja e negociatave jo një betejë politike por një sfidë për popullin dhe politikën” eshte shprehur ...

Negociatat/ Kryemadhi: Beteja e fundit për Shqipërinë
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mohuar të ketë negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Kryemadhi tha opozita vazhdon të jetë e bashkuar dhe qëndrimin e saj të ndryshëm nga ...
Gazeta Dita | 17-Sep-2019 15:11
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mohuar të ketë negociata të fshehta për zgjidhjen e krizës politike. Kryemadhi tha opozita vazhdon të jetë e bashkuar dhe qëndrimin e saj të ndryshëm nga ...

Do ketë marrëveshje me Ramën? Flet Basha
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nuk ka dhënë një përgjigje të prerë në lidhje me mundësinë e arritjes së një marrëveshjeje me Partinë Socialiste, për t’i dhënë fund krizës politike që ka ngërthyer vendin ...
Lapsi | 17-Sep-2019 13:48
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nuk ka dhënë një përgjigje të prerë në lidhje me mundësinë e arritjes së një marrëveshjeje me Partinë Socialiste, për t’i dhënë fund krizës politike që ka ngërthyer vendin ...

Basha nga Shkodra: Zgjidhja e krizës politike nuk vjen nga jashtë
Tiranë, 17 shtator 2019 – Kreu i PD-së, Lulzim Basha, pas takimit të zhvilluar këtë paradite në qytetin e Shkodrës, i ka garantuar shqiptarët se opozita është e vendosur për zgjidhjen e krizës totale në të cilën ndodhet ...
Illyriapress | 17-Sep-2019 15:08
Tiranë, 17 shtator 2019 – Kreu i PD-së, Lulzim Basha, pas takimit të zhvilluar këtë paradite në qytetin e Shkodrës, i ka garantuar shqiptarët se opozita është e vendosur për zgjidhjen e krizës totale në të cilën ndodhet ...

Basha “bojkoton” dhe ndërkombëtarët: krizën e zgjidhim vetë!
Nga Shkodra, kreu demokrat Basha hodhi tezën e “zgjidhjes së krizës nga brenda”, duke u dhënë kështu një goditje ndërkombëtarëve në përpjekjet për të diktuar formula zgjidhjeje për atë çfarë ndodh prej muajsh në ...
Tesheshi | 17-Sep-2019 14:21
Nga Shkodra, kreu demokrat Basha hodhi tezën e “zgjidhjes së krizës nga brenda”, duke u dhënë kështu një goditje ndërkombëtarëve në përpjekjet për të diktuar formula zgjidhjeje për atë çfarë ndodh prej muajsh në ...

Basha: Zgjidhja e krizës nuk vjen nga jashtë, por nga brenda!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim në Shkodër me Voltana Ademin. Basha tha në një prononcim për mediet se kryeministri Rama dhe qeveria e tij nuk kanë një përgjigje për vendin dhe ...
Dritare | 17-Sep-2019 14:03
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim në Shkodër me Voltana Ademin. Basha tha në një prononcim për mediet se kryeministri Rama dhe qeveria e tij nuk kanë një përgjigje për vendin dhe ...

Basha nga Shkodra: Krizën e zgjidhin shqiptarët, jo ndërkombëtarët
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk I kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 13:25
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk I kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...

Basha nga Shkodra: Krizën e zgjidhin shqiptarët, jo ndërkombëtarët
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk i kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 14:00
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk i kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...

Basha: Do ta vazhdojmë betejën deri në fund! Shkodra, bastion i shpresës!
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka theksuar sot nga Shkodra se opozita do ta vazhdojë betejën deri në fund Pas takimit që Basha zhvilloi me kryebashkiaken e paepur të demokratëve, Voltana Ademin dhe me qytetarë, Basha ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:22
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka theksuar sot nga Shkodra se opozita do ta vazhdojë betejën deri në fund Pas takimit që Basha zhvilloi me kryebashkiaken e paepur të demokratëve, Voltana Ademin dhe me qytetarë, Basha ...

Basha: S’ka zgjidhje nga jashtë! Krizën politike do e zgjidhim duke marrë në duar fatet tona
Lideri i demokratëve Lulzim Basha deklaroi këtë të martë se zgjidhja e krizës politike duhet të gjendet brenda vendit dhe jo përmes ndërkombëtarë. Nga një takim me qytetarët në Shkodër, Basha ka lënë të kuptuar se nuk ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 13:55
Lideri i demokratëve Lulzim Basha deklaroi këtë të martë se zgjidhja e krizës politike duhet të gjendet brenda vendit dhe jo përmes ndërkombëtarë. Nga një takim me qytetarët në Shkodër, Basha ka lënë të kuptuar se nuk ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved