ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 09:55

Lajm i keq për fansat e Capital T, shtyhet koncerti i Tiranës

Lajm i keq për fansat e Capital T, shtyhet koncerti i Tiranës
“Time capsule”, koncerti i shumëpritur i reperit Capital T shtyhet për shkak të motit. Vetë artisti ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram se koncerti do të mbëhet një ditë më vonë, më 20 shtator. Sa i përket ...
Lajmi i Fundit | 18-Sep-2019 19:54
“Time capsule”, koncerti i shumëpritur i reperit Capital T shtyhet për shkak të motit. Vetë artisti ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram se koncerti do të mbëhet një ditë më vonë, më 20 shtator. Sa i përket ...

Capital T jep lajmin e keq: Nuk do të ketë koncert nesër në shesh
Nesër në sheshin Nënë Tereza ishte parashikuar të mbahej koncerti i Capital T. Po për shkak të motit të keq Time Capsule nuk do të zhvillohet. Koncerti do të shtyhet për të premten në të njëjtën orë dhe të njëjtin vend. ...
Dritare | 18-Sep-2019 19:13
Nesër në sheshin Nënë Tereza ishte parashikuar të mbahej koncerti i Capital T. Po për shkak të motit të keq Time Capsule nuk do të zhvillohet. Koncerti do të shtyhet për të premten në të njëjtën orë dhe të njëjtin vend. ...

Ndryshime në moment të fundit, shtyhet koncerti i Capital T
Mezi po prisnin të gjithë fansat e tij për koncertin madhështor që do zhvillohej nesër në sheshin “Nënë Tereza”, mirëpo, ka ndodhur disa ndryshime në moment të fundit. Koncerti madhështor i Capital T që do mbahej nesër ...
Politiko | 18-Sep-2019 18:55
Mezi po prisnin të gjithë fansat e tij për koncertin madhështor që do zhvillohej nesër në sheshin “Nënë Tereza”, mirëpo, ka ndodhur disa ndryshime në moment të fundit. Koncerti madhështor i Capital T që do mbahej nesër ...

Shtyhet koncerti i Capital T, ja shkaku
Koncerti i organizuar nga Capital T nuk do të mbahet me datë 19 shtator. Në vend të 19 shtatorit, koncerti ‘Time Capsule’ është shtyrë për një ditë, pra më 20 shtator. Shkaku i shtyrjes janë kushtet e pafavorshme ...
TetovaSot | 18-Sep-2019 17:00
Koncerti i organizuar nga Capital T nuk do të mbahet me datë 19 shtator. Në vend të 19 shtatorit, koncerti ‘Time Capsule’ është shtyrë për një ditë, pra më 20 shtator. Shkaku i shtyrjes janë kushtet e pafavorshme ...

Shtyhet koncerti i shumëpërfolur i Capital T
Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e lajmëruar. Në vend të 19 ...
Zeri | 18-Sep-2019 16:46
Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e lajmëruar. Në vend të 19 ...

Deputeti shqiptar komenton ‘live’ në emision gjoksin e ish miss Shqipërisë
Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e lajmëruar. Në vend të 19 ...
GazetaBlic | 18-Sep-2019 16:29
Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e lajmëruar. Në vend të 19 ...

Gjithçka ishte gati për nesër! Shtyhet papritur koncerti i Capital T në Tiranë
Ishit përgatitur të dëgjonit koncertin e Capital T në Sheshin Nënë Tereza…? Njoftohet se reperi do të performojë në datën 20, pasi nesër priten rreshje shiu, duke vështirësuar praninë në koncert. Gjithçka është gati në ...
Indeks Online | 18-Sep-2019 16:20
Ishit përgatitur të dëgjonit koncertin e Capital T në Sheshin Nënë Tereza…? Njoftohet se reperi do të performojë në datën 20, pasi nesër priten rreshje shiu, duke vështirësuar praninë në koncert. Gjithçka është gati në ...

Shtyhet koncerti i shumëpërfolur i Capital T
Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e paralajmërur. Në vend të 19 shtatorit, koncerti ‘Time Capsule’ është shtyrë për një ditë, pra më 20 shtator. ...
Arbresh | 18-Sep-2019 16:17
Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e paralajmërur. Në vend të 19 shtatorit, koncerti ‘Time Capsule’ është shtyrë për një ditë, pra më 20 shtator. ...

Shtyhet koncerti i shumëpërfolur i Capital T
Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e lajmëruar. Në vend të 19 ...
Gazeta Observer | 18-Sep-2019 16:17
Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e lajmëruar. Në vend të 19 ...

Shtyhet koncerti i shumëpërfolur i Capital T
Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e lajmëruar. Në vend të 19 ...
InFokusi | 18-Sep-2019 15:54
Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e lajmëruar. Në vend të 19 ...

Shtyhet koncerti i Capital T që do mbahej nesër
Parapregatitjet e koncertit madhështor të Capital T që do mbahet në Sheshin Nënë Tereza në Tiranë kanë filluar javë më parë dhe është bërë një investim i madh. Data e koncertit që ishte vendosur dhe zbuluar kohë më ...
Prive | 18-Sep-2019 15:52
Parapregatitjet e koncertit madhështor të Capital T që do mbahet në Sheshin Nënë Tereza në Tiranë kanë filluar javë më parë dhe është bërë një investim i madh. Data e koncertit që ishte vendosur dhe zbuluar kohë më ...

Shtyhet koncerti i shumëpritur i Capital T
Capital T ka kohë që ka njoftuar fansat për datën e koncertit recital “Time Capsule”, shkruan . Pasi kanë përfunduar të gjitha përgatitjet rreth këtij koncerti, bëhet e ditur se “Time Capsule” është shtyer. Koncerti do ...
Lajminet | 18-Sep-2019 15:46
Capital T ka kohë që ka njoftuar fansat për datën e koncertit recital “Time Capsule”, shkruan . Pasi kanë përfunduar të gjitha përgatitjet rreth këtij koncerti, bëhet e ditur se “Time Capsule” është shtyer. Koncerti do ...

Shtyhet koncerti i Capital T
Ndonëse çdo gjë është gati nga ana organizative, si dhe në energjinë e publikut, moti këtë herë nuk bashkëpunoi. Në një deklaratë për shtyp, të zbardhur nga “News31.al”,ata kanw lajmëruar se për shkak të parashikimeve ...
Lapsi | 18-Sep-2019 15:21
Ndonëse çdo gjë është gati nga ana organizative, si dhe në energjinë e publikut, moti këtë herë nuk bashkëpunoi. Në një deklaratë për shtyp, të zbardhur nga “News31.al”,ata kanw lajmëruar se për shkak të parashikimeve ...

Shtyhet koncerti i shumëpërfolur i Capital T
Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e lajmëruar. Në vend të 19 ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 14:53
Koncerti ‘Time Capsule’ i Capital T nuk do të mbahet më datën 19 shtator. Pas shumë përgatitjeve dhe paralajmërimeve, koncerti në Tiranë i reperit Capital T nuk do të mbahet në datën e lajmëruar. Në vend të 19 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved