ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 04:38

Informacioni sekret për djegien e Kuvendit, Ilir Meta ia dorëzon Ulsi Manjës

Informacioni sekret për djegien e Kuvendit, Ilir Meta ia dorëzon Ulsi Manjës
Informacioni sekret i pretenduar nga presidenti Ilir Meta, për tentativën për djegien e Kuvendit më 8 qershor, është tashmë në duart e drejtuesit të Komisionit Hetimor, Ulsi Manja. Në seancën e zhvilluar sot, Manja ...
Top Channel | 18-Sep-2019 11:05
Informacioni sekret i pretenduar nga presidenti Ilir Meta, për tentativën për djegien e Kuvendit më 8 qershor, është tashmë në duart e drejtuesit të Komisionit Hetimor, Ulsi Manja. Në seancën e zhvilluar sot, Manja ...

Kërkesa në Kuvend: Hetimet parlamentare ndaj Metës të zgjaten me dy muaj
Punimet e Komisionit Hetimor Parlamentar kundër presidentit Ilir Meta do të zgjaten me dy muaj. Në seancën e sotme të Komisionit u miratua kërkesa e kryetarit Ulsi Manja për t’i kërkuar Kuvendit zgjatjen e punimeve të ...
Top Channel | 18-Sep-2019 10:46
Punimet e Komisionit Hetimor Parlamentar kundër presidentit Ilir Meta do të zgjaten me dy muaj. Në seancën e sotme të Komisionit u miratua kërkesa e kryetarit Ulsi Manja për t’i kërkuar Kuvendit zgjatjen e punimeve të ...

Kuvendi ‘i zgjat’ mandatin Metës, shtyn me dy muaj afatin e Komisionit Hetimor për shkarkim
TIRANË Zgjatet me 2 muaj mandati i komisionit Hetimor që është ngritur për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Mbledhja Komisioni u mbledh sot për të shqyrtuar kërkesën për zgjatjen e mandatit të komisionit, në pritje ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 10:32
TIRANË Zgjatet me 2 muaj mandati i komisionit Hetimor që është ngritur për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Mbledhja Komisioni u mbledh sot për të shqyrtuar kërkesën për zgjatjen e mandatit të komisionit, në pritje ...

Komisioni anti-Meta/ Alimadhi: Të mbyllet, nuk ka shkelje. Manja: Punimet të zgjaten me dy muaj
Ka nisur mbledhja e Komisionit Hetimor Parlamentar ku po hetohen shkeljet e pretenduara nga presidenti Ilir Meta për shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Në rendin e ditës është përcaktuar edhe pika ...
Top Channel | 18-Sep-2019 10:26
Ka nisur mbledhja e Komisionit Hetimor Parlamentar ku po hetohen shkeljet e pretenduara nga presidenti Ilir Meta për shfuqizimin e 30 qershorit si datë për zgjedhjet lokale. Në rendin e ditës është përcaktuar edhe pika ...

A duhet shkarkuar Ilir Meta? Ja çfarë mendojnë Spahiu dhe analistët e njohur
Analistë të njohur dhe ish-deputeti i LSI Përparim Spahiu ishin të pranishëm sot në studion e emisionit “Real Story” në “News 24”. Ata u pyetën nëse do të shkarkohet kreu i shtetit Meta nga detyra, ndërsa secili kishte ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 22:59
Analistë të njohur dhe ish-deputeti i LSI Përparim Spahiu ishin të pranishëm sot në studion e emisionit “Real Story” në “News 24”. Ata u pyetën nëse do të shkarkohet kreu i shtetit Meta nga detyra, ndërsa secili kishte ...

“Politikisht e shoh të shkarkuar”, Eduard Zaloshnja: Kush vendos për (pa)ligjshmërinë e Metës
TIRANË Analisti Eduard Zaloshnja i pranishëm në studion e “Real Story” në News 24 tha se kreu i shtetit, Ilir Meta rrezikon politikisht të shkarkohet nga ana e maxhorancës. Ai pohoi se ka dëgjuar pretendimet e të dyja ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 22:26
TIRANË Analisti Eduard Zaloshnja i pranishëm në studion e “Real Story” në News 24 tha se kreu i shtetit, Ilir Meta rrezikon politikisht të shkarkohet nga ana e maxhorancës. Ai pohoi se ka dëgjuar pretendimet e të dyja ...

Djegia e Kuvendit/ Meta dorëzon informacionin sekret në Komisionin Hetimor
Informacioni i klasifikuar sekret në bazë të të cilit presidenti i Republikës, Ilir Meta, ngriti pretendimin për pasjen e dijenisë mbi një tentativë për djegien e Kuvendit më 8 qershor, i është kaluar tanimë drejtuesit ...
Lapsi | 18-Sep-2019 11:23
Informacioni i klasifikuar sekret në bazë të të cilit presidenti i Republikës, Ilir Meta, ngriti pretendimin për pasjen e dijenisë mbi një tentativë për djegien e Kuvendit më 8 qershor, i është kaluar tanimë drejtuesit ...

Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës/ PS kërkon zgjatjen e afatit me 2 muaj
Ulsi Manja në cilësinë e kryetarit të komisionit hetimor parlamentar për veprimtarinë e presidentit Meta kërkoi që komisionit ti jepet më shumë kohë. Manja tha se mbledhja e kësaj të mërkure është bërë pikërish për të ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 10:38
Ulsi Manja në cilësinë e kryetarit të komisionit hetimor parlamentar për veprimtarinë e presidentit Meta kërkoi që komisionit ti jepet më shumë kohë. Manja tha se mbledhja e kësaj të mërkure është bërë pikërish për të ...

Shtyhet me dy muaj afati i Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit
Shtyhet me dy muaj afati i veprimtarisë së Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit Meta. Komisioni hetimor u mblodh sot për të shqyrtuar kërkesën për zgjatjen e mandatit të komisionit, në pritje të opinionit të ...
ABCNews | 18-Sep-2019 10:46
Shtyhet me dy muaj afati i veprimtarisë së Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit Meta. Komisioni hetimor u mblodh sot për të shqyrtuar kërkesën për zgjatjen e mandatit të komisionit, në pritje të opinionit të ...

Ilir Meta në prag shkarkimi sulmon ashpër Ramën: Bëri votime antikushtetuese, të paligjshme dhe qartësisht moniste. Nuk dialogoi me opozitën
Ilir Meta ka vijuar edhe sot aksionin e tij opozitar kundër qeverisë Rama. Në një shënim të gjatë në facebook Meta thotë se Rama bëri votime antikushtetuese, të paligjshme dhe qartësisht moniste, gjë e cila sipas tij ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 16:54
Ilir Meta ka vijuar edhe sot aksionin e tij opozitar kundër qeverisë Rama. Në një shënim të gjatë në facebook Meta thotë se Rama bëri votime antikushtetuese, të paligjshme dhe qartësisht moniste, gjë e cila sipas tij ...

Zgjatet mes debatesh mandati i Komisionit Hetimor për shkarkimin e Metës
Është miratuar kërkesa për zgjatjen e punimeve të Komisionit Hetimor të ngritur për shkarkimin e presidentit të Republikës, Ilir Meta, në pritje të marrjes së opinionit të Komisionit të Venecias. Mbledhja e sotme u ...
Lapsi | 18-Sep-2019 10:46
Është miratuar kërkesa për zgjatjen e punimeve të Komisionit Hetimor të ngritur për shkarkimin e presidentit të Republikës, Ilir Meta, në pritje të marrjes së opinionit të Komisionit të Venecias. Mbledhja e sotme u ...

Informacioni sekret për djegien e Kuvendit, Ilir Meta ia dorëzon Ulsi Manjës
Informacioni sekret i pretenduar nga presidenti Ilir Meta, për tentativën për djegien e Kuvendit më 8 qershor, është tashmë në duart e drejtuesit të Komisionit Hetimor, Ulsi Manja. Në seancën e zhvilluar sot, Manja ...
Albportali | 18-Sep-2019 11:26
Informacioni sekret i pretenduar nga presidenti Ilir Meta, për tentativën për djegien e Kuvendit më 8 qershor, është tashmë në duart e drejtuesit të Komisionit Hetimor, Ulsi Manja. Në seancën e zhvilluar sot, Manja ...

Shtyhet afati i Komisionit Hetimor për Metën
Zgjatet afati i hetimit për Komisionin e Posaçëm Parlamentar që po shqyrton veprimtarinë e Presidentit Ilir Meta para dhe gjatë zgjedhjeve të shumë debatuara të 30 qershorit. Kërkesa për shtyrjen e afatit do të votohet ...
Medial | 18-Sep-2019 11:20
Zgjatet afati i hetimit për Komisionin e Posaçëm Parlamentar që po shqyrton veprimtarinë e Presidentit Ilir Meta para dhe gjatë zgjedhjeve të shumë debatuara të 30 qershorit. Kërkesa për shtyrjen e afatit do të votohet ...

Shtyhet afati i Komisionit Hetimor për Metën
Zgjatet afati i hetimit për Komisionin e Posaçëm Parlamentar që po shqyrton veprimtarinë e Presidentit Ilir Meta para dhe gjatë zgjedhjeve të shumë debatuara të 30 qershorit. Kërkesa për shtyrjen e afatit do të votohet ...
RTSH | 18-Sep-2019 11:12
Zgjatet afati i hetimit për Komisionin e Posaçëm Parlamentar që po shqyrton veprimtarinë e Presidentit Ilir Meta para dhe gjatë zgjedhjeve të shumë debatuara të 30 qershorit. Kërkesa për shtyrjen e afatit do të votohet ...

Ilir Meta: Raporti i OSBE/ODIHR, skaneri që ndan shtetin e propagandës nga shteti i së drejtës
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka analizuar raportin e OSBE/ODIHR për zgjedhjet e 30 qershorit, duke thënë se ky raport është skaneri që ndan shtetin e propagandës nga shteti i së drejtës. Sipas Kreut të Shtetit, ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 16:44
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka analizuar raportin e OSBE/ODIHR për zgjedhjet e 30 qershorit, duke thënë se ky raport është skaneri që ndan shtetin e propagandës nga shteti i së drejtës. Sipas Kreut të Shtetit, ...

Meta dërgon në Komisionin Hetimor dokumentin për djegien e Kuvendit
Presidenti Ilir Meta i ka dërguar Kuvendit dokumentin që dispononte për çështjen e djegies së Parlamentit në protestën e 8 qershorit, informacion i cili sipas tij u bë shkak që të anulonte dekretin për zgjedhjet e 8 ...
Gazeta Dita | 18-Sep-2019 11:09
Presidenti Ilir Meta i ka dërguar Kuvendit dokumentin që dispononte për çështjen e djegies së Parlamentit në protestën e 8 qershorit, informacion i cili sipas tij u bë shkak që të anulonte dekretin për zgjedhjet e 8 ...

Meta: Raporti i ODIHR ndau shtetin e propagandës nga ai i së drejtës
Nga Ilir Meta Editorial i presidentit Ilir Meta rreth raportit të OSBE/ODIHR për 30 qershorin “ Kriza politike u intensifikua me afrimin e ditës së zgjedhjeve”. “Ky antagonizëm ishte tregues i mungesës së përgjegjësisë ...
Mapo | 17-Sep-2019 16:44
Nga Ilir Meta Editorial i presidentit Ilir Meta rreth raportit të OSBE/ODIHR për 30 qershorin “ Kriza politike u intensifikua me afrimin e ditës së zgjedhjeve”. “Ky antagonizëm ishte tregues i mungesës së përgjegjësisë ...

Kuvendi ‘i zgjat’ mandatin Metës, shtyn me dy muaj afatin e Komisionit Hetimor për shkarkim
Zgjatet me 2 muaj mandati i komisionit Hetimor që është ngritur për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Mbledhja Komisioni u mbledh sot për të shqyrtuar kërkesën për zgjatjen e mandatit të komisionit, në pritje të ...
Lajmi i Fundit | 18-Sep-2019 11:01
Zgjatet me 2 muaj mandati i komisionit Hetimor që është ngritur për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Mbledhja Komisioni u mbledh sot për të shqyrtuar kërkesën për zgjatjen e mandatit të komisionit, në pritje të ...

Hetimet parlamentare ndaj Metës zgjaten me dy muaj
Punimet e Komisionit Hetimor Parlamentar kundër presidentit Ilir Meta do të zgjaten me dy muaj. Në seancën e sotme të Komisionit u miratua kërkesa e kryetarit Ulsi Manja për t’i kërkuar Kuvendit zgjatjen e punimeve të ...
Gazeta Dita | 18-Sep-2019 11:01
Punimet e Komisionit Hetimor Parlamentar kundër presidentit Ilir Meta do të zgjaten me dy muaj. Në seancën e sotme të Komisionit u miratua kërkesa e kryetarit Ulsi Manja për t’i kërkuar Kuvendit zgjatjen e punimeve të ...

Shtyhen me dy muaj hetimet për Metën, ballistët kërkojnë të “shpëtojnë” Presidentin
Komisioni i posaçëm hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka vendosur në mbledhjen e sotme shtyrjen e afatit të punimeve të tij me dy muaj. Kërkesa erdhi për shkak se konkluzionet e komisionit të Venecias do të ...
Lexo | 18-Sep-2019 10:59
Komisioni i posaçëm hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka vendosur në mbledhjen e sotme shtyrjen e afatit të punimeve të tij me dy muaj. Kërkesa erdhi për shkak se konkluzionet e komisionit të Venecias do të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved