ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 03:26

Ky palaçollëk i pështirë duhet të marrë fund një herë e përgjithmonë

Ky palaçollëk i pështirë duhet të marrë fund një herë e përgjithmonë
Nga Klodian Tomorri Ajo studentja e Elbasanit ishte ne prag te vendosjes se nje rekordi te pathyeshem boreror dje. Do merrte 27 provime per nje jave dhe kete nuk e bente dot as Stephen Hawkingu i ndjere, mendja me ...
GazetaTema | 18-Sep-2019 09:43
Nga Klodian Tomorri Ajo studentja e Elbasanit ishte ne prag te vendosjes se nje rekordi te pathyeshem boreror dje. Do merrte 27 provime per nje jave dhe kete nuk e bente dot as Stephen Hawkingu i ndjere, mendja me ...

I kërkoi favore seksuale studentes, arrestohet pedagogu i Elbasanit
mapo.al Pas denoncimit në një emision investigativ, policia ka vënë në pranga pedagogun e Universiteti të Elbasanit që i kërkoi favore seksuale studentes në këmbim të notës. Uniformat blu arrestuan 36-vjeçarin Denis ...
Mapo | 18-Sep-2019 09:34
mapo.al Pas denoncimit në një emision investigativ, policia ka vënë në pranga pedagogun e Universiteti të Elbasanit që i kërkoi favore seksuale studentes në këmbim të notës. Uniformat blu arrestuan 36-vjeçarin Denis ...

Dje u shoqërua, policia jep detajet e reja për pedagogun që i kërkonte favore seksuale studentes
Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e djeshme nga një emision telviziv. Pas daljes së videos, policia mësohet se e ka vënë në pranga pedagogun, Denis Himçi. Ja njoftimi ...
Telegraf | 18-Sep-2019 09:34
Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e djeshme nga një emision telviziv. Pas daljes së videos, policia mësohet se e ka vënë në pranga pedagogun, Denis Himçi. Ja njoftimi ...

Favore seksuale në këmbim të provimeve, arrestohet pedagogu
Policia e Elbasanit arrestoi një pedagog pranë Universitetit “Aleksandër Xhuvani”, Elbasan, për veprat penale “Ushtrimi i ndikimit të paligjshëm ndaj personave që ushtrojnë funksione publike” dhe “Korrupsioni pasiv i ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 09:33
Policia e Elbasanit arrestoi një pedagog pranë Universitetit “Aleksandër Xhuvani”, Elbasan, për veprat penale “Ushtrimi i ndikimit të paligjshëm ndaj personave që ushtrojnë funksione publike” dhe “Korrupsioni pasiv i ...

U shoqërua pas videos me studenten ku i kërkonte favore seksuale, pedagogu i Elbasanit përfundon pas hekurave
ELBASAN Pas shoqërimit mbrëmjen e kaluar specialistët për hetimin e krimit ekonomik dhe financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, bënë ndalimin e pedagogut Denis Himçi, 36 vjeç. Pedagogu i Universitetit ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 09:11
ELBASAN Pas shoqërimit mbrëmjen e kaluar specialistët për hetimin e krimit ekonomik dhe financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, bënë ndalimin e pedagogut Denis Himçi, 36 vjeç. Pedagogu i Universitetit ...

I kërkonte favore seksuale studentes, arrestohet profesori shqiptar
Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e djeshme nga një emision telviziv. Pas daljes së videos, policia mësohet se e ka vënë në pranga pedagogun, Denis Himçi. Ja ...
Zeri | 18-Sep-2019 10:36
Është vënë në pranga pedagogu i Universitetit të Elbasanit, i cili u denoncua mbrëmjen e djeshme nga një emision telviziv. Pas daljes së videos, policia mësohet se e ka vënë në pranga pedagogun, Denis Himçi. Ja ...

Gazetari i irrituar për rastin në Elbasan: Ajo tutkunja do merrte 27 provime për një javë, pedagogu me gjerdan floriri si tregtar rrobash
Gazetari Klodian Tomorri ka komentuar ngjarjen e publikuar dje në emisionin “Stop”, ku pedagogu i Universitetit të Elbasanit, Denis Himçi i kërkonte favore seksuale një studenteje në këmbim të marrjes së provimeve. ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 10:26
Gazetari Klodian Tomorri ka komentuar ngjarjen e publikuar dje në emisionin “Stop”, ku pedagogu i Universitetit të Elbasanit, Denis Himçi i kërkonte favore seksuale një studenteje në këmbim të marrjes së provimeve. ...

I kërkoi favore seksuale studentes, policia jep detaje për arrestimin e pedagogut shqiptar
Policia jep detaje për arrestimin e pedagogut të Universitetit të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”, Denis Himçi. Pedagogu u arrestua mbrëmë menjëherë pas transmetimit të emisionit ‘Stop’ në Tv Klan, ku dëgjohej teksa i ...
Indeks Online | 18-Sep-2019 10:16
Policia jep detaje për arrestimin e pedagogut të Universitetit të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”, Denis Himçi. Pedagogu u arrestua mbrëmë menjëherë pas transmetimit të emisionit ‘Stop’ në Tv Klan, ku dëgjohej teksa i ...

Elbasan, kërkoi favore seksuale, arrestohet pedagogu
Polcia njoftoi se ka vënë në pranga një pedagog të Universiteti të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani” i cili dyshohet se i ka kërkuar favore seksuale një studenteje në këmbim të notës. “Ndalimi i tij u bë pas transmetimit ...
TetovaSot | 18-Sep-2019 10:03
Polcia njoftoi se ka vënë në pranga një pedagog të Universiteti të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani” i cili dyshohet se i ka kërkuar favore seksuale një studenteje në këmbim të notës. “Ndalimi i tij u bë pas transmetimit ...

Elbasan, kërkoi favore seksuale, arrestohet pedagogu
Polcia njoftoi se ka vënë në pranga një pedagog të Universiteti të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani” i cili dyshohet se i ka kërkuar favore seksuale një studenteje në këmbim të notës. “Ndalimi i tij u bë pas transmetimit ...
Medial | 18-Sep-2019 09:50
Polcia njoftoi se ka vënë në pranga një pedagog të Universiteti të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani” i cili dyshohet se i ka kërkuar favore seksuale një studenteje në këmbim të notës. “Ndalimi i tij u bë pas transmetimit ...

Elbasan, kërkoi favore seksuale, arrestohet pedagogu
Polcia njoftoi se ka vënë në pranga një pedagog të Universiteti të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani” i cili dyshohet se i ka kërkuar favore seksuale një studenteje në këmbim të notës. “Ndalimi i tij u bë pas transmetimit ...
RTSH | 18-Sep-2019 09:48
Polcia njoftoi se ka vënë në pranga një pedagog të Universiteti të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani” i cili dyshohet se i ka kërkuar favore seksuale një studenteje në këmbim të notës. “Ndalimi i tij u bë pas transmetimit ...

I kërkonte favore seksuale studentes, pedagogu i Elbasanit përfundon pas hekurave
Pas shoqërimit mbrëmjen e kaluar specialistët për hetimin e krimit ekonomik dhe financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, bënë ndalimin e pedagogut Denis Himçi, 36 vjeç. Pedagogu i Universitetit “Aleksandër ...
Lapsi | 18-Sep-2019 09:21
Pas shoqërimit mbrëmjen e kaluar specialistët për hetimin e krimit ekonomik dhe financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, bënë ndalimin e pedagogut Denis Himçi, 36 vjeç. Pedagogu i Universitetit “Aleksandër ...

I kërkoi favore seksuale studentes, shoqërohet në polici pedagogu pervers Denis Himci
Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisariat pedagogun e universitetiot të këtij qyteti Denis Himcin pas publikimit në media të një video-përgjimi ku dëgjohej teksa i kërkonte favore seksuale një studenteje. Emisioni ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 22:29
Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisariat pedagogun e universitetiot të këtij qyteti Denis Himcin pas publikimit në media të një video-përgjimi ku dëgjohej teksa i kërkonte favore seksuale një studenteje. Emisioni ...

I kërkoi favore seksuale studentes, policia jep detaje për arrestimin e pedagogut në Elbasan
Policia jep detaje për arrestimin e pedagogut të Universitetit të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”, Denis Himçi. Pedagogu u arrestua mbrëmë menjëherë pas transmetimit të emisionit ‘Stop’ në Tv Klan, ku dëgjohej teksa i ...
Gazeta Dita | 18-Sep-2019 09:32
Policia jep detaje për arrestimin e pedagogut të Universitetit të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”, Denis Himçi. Pedagogu u arrestua mbrëmë menjëherë pas transmetimit të emisionit ‘Stop’ në Tv Klan, ku dëgjohej teksa i ...

I kërkoi favore seksuale studentes, shoqërohet në polici pedagogu Denis Himci
ELBASAN Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisariat pedagogun e universitetiot të këtij qyteti Denis Himcin pas publikimit në media të një video-përgjimi ku dëgjohej teksa i kërkonte favore seksuale një studenteje. ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 22:24
ELBASAN Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisariat pedagogun e universitetiot të këtij qyteti Denis Himcin pas publikimit në media të një video-përgjimi ku dëgjohej teksa i kërkonte favore seksuale një studenteje. ...

Kërkoi favore seksuale studentes në këmbim të provimeve, policia jep detaje për ndalimin e pedagogut në Elbasan
Është ndaluar nga policia pedagogu Denis Himci, i universitetit “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan, pas publikimit të videos nga emisioni investigativ ‘Stop’ në tv Klan. Në video, pedagogu i kërkonte një studenteje favore ...
Politiko | 18-Sep-2019 09:23
Është ndaluar nga policia pedagogu Denis Himci, i universitetit “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan, pas publikimit të videos nga emisioni investigativ ‘Stop’ në tv Klan. Në video, pedagogu i kërkonte një studenteje favore ...

Shoqërohet në polici pedagogu i Elbasanit i denoncuar në “Stop”
Është shoqëruar në polici pedagogu Denis Himçi, i cili u denoncua sot nga emisioni investigativ “Stop” , ndërsa i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve. Në video-përgjimet e publikuara ...
Lapsi | 17-Sep-2019 23:12
Është shoqëruar në polici pedagogu Denis Himçi, i cili u denoncua sot nga emisioni investigativ “Stop” , ndërsa i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve. Në video-përgjimet e publikuara ...

Policia jep detajet e reja për pedagogun që i kërkonte favore seksuale studentes
Policia e Elbasanit ka bere sot ndalimin e pedagogut Denis Himçi, i cili u denoncua mbreme nga emisioni investigativ “Stop”, pasi i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve. Ndalimi eshte ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 09:16
Policia e Elbasanit ka bere sot ndalimin e pedagogut Denis Himçi, i cili u denoncua mbreme nga emisioni investigativ “Stop”, pasi i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve. Ndalimi eshte ...

Pedagogu në Elbasan i kërkon favore seksuale studentes
Emisioni “Stop” denoncoi mbrëmjen e sotme një tjetër skandal që ndodh në auditoret e universiteteve publike dhe mënyra se si merren provimet. Përmes kamerës së fshehtë, “Stop” dokumentoi me zë dhe figurë se si pedagogu ...
ABCNews | 17-Sep-2019 22:46
Emisioni “Stop” denoncoi mbrëmjen e sotme një tjetër skandal që ndodh në auditoret e universiteteve publike dhe mënyra se si merren provimet. Përmes kamerës së fshehtë, “Stop” dokumentoi me zë dhe figurë se si pedagogu ...

Favore seksuale për notën/ Arrestohet profesori në Elbasan
Është arrestuar mbrëmjen e sotme profesori, Denis Himçi nga Elbasani. Arrestimi i tij ka ardhur pasi emisioni “Stop” ka publikuar video e fakte, se si shfytëzonte seksualisht një student në këmbim të notës./ ...
Dritare | 17-Sep-2019 23:05
Është arrestuar mbrëmjen e sotme profesori, Denis Himçi nga Elbasani. Arrestimi i tij ka ardhur pasi emisioni “Stop” ka publikuar video e fakte, se si shfytëzonte seksualisht një student në këmbim të notës./ ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved