ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 23:41

Gjykata e Apelit ndau padrejtësi!

Gjykata e Apelit ndau padrejtësi!
Izair Samiu Baci Gjykata e Apelit dhe togat e zeza të kësaj gjykate që ”ndajnë drejtësi”, kanë konfirmuar vazhdimësinë e varësisë dhe ndarjen e saj në NMK, ndryshe për sllavët dhe ndryshe për shqiptarët. Ajo ka lënë në ...
Albportali | 18-Sep-2019 10:26
Izair Samiu Baci Gjykata e Apelit dhe togat e zeza të kësaj gjykate që ”ndajnë drejtësi”, kanë konfirmuar vazhdimësinë e varësisë dhe ndarjen e saj në NMK, ndryshe për sllavët dhe ndryshe për shqiptarët. Ajo ka lënë në ...

Haziri: Ramush, Kosova nuk i’u ka borxh djemve të Grupit të Kumanovës, nëse ti po, atëherë çështje tjetër
Gjatë së martës, kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me familjarët e të burgosurëve të rastit Kumanova dhe iu ka premtuar që pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e Kosovës, të ushtrjoë të ...
Ina-Online | 18-Sep-2019 10:03
Gjatë së martës, kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj është takuar me familjarët e të burgosurëve të rastit Kumanova dhe iu ka premtuar që pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e Kosovës, të ushtrjoë të ...

Malisheva : Si Gruevski, si Zaevi, të dytë janë njësoj
Pas vërtetimit të dënimeve për grupin e Kumanovës nga ana e Gjykatës së Apelit në Shkup është prononcuar edhe Muhamed Krasniqi i njohur si komandant Malisheva nga grupi i Kumanovës që vuan në Idrizovë. Ai ka thënë se ...
TetovaSot | 18-Sep-2019 09:41
Pas vërtetimit të dënimeve për grupin e Kumanovës nga ana e Gjykatës së Apelit në Shkup është prononcuar edhe Muhamed Krasniqi i njohur si komandant Malisheva nga grupi i Kumanovës që vuan në Idrizovë. Ai ka thënë se ...

Haradinaj u premton familjarëve të burgosurve në rastin Kumanova se Qeveria do të angazhohet që ata ta vuajnë dënimin në Kosovë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 21:01
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...

“U vranë 8 policë e 10 pjesëtarë të grupit të armatosur”, vendimi gjykatës për ngjarjen në “Lagjen e Trimave”
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...
Standard | 18-Sep-2019 09:18
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...

Malisheva : Si Gruevski, si Zaevi, të dytë janë njësoj
Pas vërtetimit të dënimeve për grupin e Kumanovës nga ana e Gjykatës së Apelit në Shkup është prononcuar edhe Muhamed Krasniqi i njohur si komandant Malisheva nga grupi i Kumanovës që vuan në Idrizovë. Ai ka thënë se ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 09:10
Pas vërtetimit të dënimeve për grupin e Kumanovës nga ana e Gjykatës së Apelit në Shkup është prononcuar edhe Muhamed Krasniqi i njohur si komandant Malisheva nga grupi i Kumanovës që vuan në Idrizovë. Ai ka thënë se ...

Haradinaj premton përkrahje familjarëve të të dënuarve në rastin “Kumanova”
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...
Shenja | 18-Sep-2019 08:17
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...

Haradinaj sërish flet për Rastin e Kumanovës
Kryeministri në dëtyre i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar se do ti ndihmojë familjarët e të dënuarve në rastin e Kumanovës. Haradinaj ka thënë se janë duke pritur që të merret vendimi përfundimtar, që pjesëtarët e ...
Ina-Online | 18-Sep-2019 00:54
Kryeministri në dëtyre i Kosovës, Ramush Haradinaj ka theksuar se do ti ndihmojë familjarët e të dënuarve në rastin e Kumanovës. Haradinaj ka thënë se janë duke pritur që të merret vendimi përfundimtar, që pjesëtarët e ...

Haradinaj premton përkrahje familjarëve të të dënuarve në rastin “Kumanova”
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...
Koha.mk | 18-Sep-2019 00:16
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...

Gjykata e Apelit merr vendim ndaj grupit të Kumanovës
Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e Gjykatës Themelore ...
Republika | 17-Sep-2019 23:08
Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e Gjykatës Themelore ...

Haradinaj premton përkrahje familjarëve të të dënuarve në rastin “Kumanova”
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...
Albportali | 17-Sep-2019 21:50
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...

Haradinaj premton përkrahje familjarëve të të dënuarve në rastin “Kumanova”
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 21:44
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar familjarët e të burgosurve të rastit Kumanova. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Haradinaj, ka shkruar se pasi të merret vendimi përfundimtar, Qeveria e ...

Haradinaj takon familjarët e grupit Kumanova, thotë se shpejt do të merret vendimi përfundimtar
Kryeministri në largim dhe kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar familjarët e grupit Kumanova. Haradinaj përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shkruar se do të vazhdoj ...
Arbresh | 17-Sep-2019 20:59
Kryeministri në largim dhe kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar familjarët e grupit Kumanova. Haradinaj përmes një postimi në faqen e tij në Facebook ka shkruar se do të vazhdoj ...

“U vranë 8 policë dhe 10 pjesëtarë të grupit të armatosur”, Apeli lë në fuqi vendimin për Grupin e Kumanovës
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...
Telegraf | 17-Sep-2019 17:03
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...

“U vranë 8 policë e 10 pjesëtarë të grupit të armatosur”, Apeli lë në fuqi vendimin për Grupin e Kumanovës
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 16:42
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...

Gjykata e Apelit merr vendim ndaj grupit të Kumanovës
Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e Gjykatës Themelore ...
TetovaSot | 17-Sep-2019 20:52
Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e Gjykatës Themelore ...

Gjykata e Apelit konfirmon dënimet për grupin e Kumanovës
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...
Lapsi | 17-Sep-2019 17:58
Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 nëntor 2017 ishte dënuar me 746 vjet burgim. Për veprën terrorizëm ishin dënuar gjithsej 37 persona, ...

Rasti i Kumanovës, Haradinaj: Do të kërkojmë djemtë tanë të vuajnë dënimin në Kosovë
Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë i Kosovës dhe kandidati për kryeministër i koalicionit AAK-PSD, sonte është takuar me familjarët e të burgosurve të rastit të Kumanovës, të burgosur që po vuajnë dënimin në ...
Flaka | 17-Sep-2019 20:46
Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë i Kosovës dhe kandidati për kryeministër i koalicionit AAK-PSD, sonte është takuar me familjarët e të burgosurve të rastit të Kumanovës, të burgosur që po vuajnë dënimin në ...

Haradinaj për Rastin Kumanova: Do të kërkojmë djemtë tanë të vuajnë dënimin në Kosovë
Ramush Haradinaj , kryeministri në detyrë i Kosovës dhe kandidati për kryeministër i koalicionit AAK-PSD, sonte është takuar me familjarët e të burgosurve të rastit të Kumanovës, të burgosur që po vuajnë dënimin në ...
Portalb | 17-Sep-2019 20:22
Ramush Haradinaj , kryeministri në detyrë i Kosovës dhe kandidati për kryeministër i koalicionit AAK-PSD, sonte është takuar me familjarët e të burgosurve të rastit të Kumanovës, të burgosur që po vuajnë dënimin në ...

Gjykata e Apelit lë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës
Shkup, 17 shtator – Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e ...
Koha.mk | 17-Sep-2019 19:16
Shkup, 17 shtator – Gjykata e Apelit në Maqedoninë e Veriut e ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parë për grupin e Kumanovës. Asnjë nga ankesat e palës mbrojtëse nuk është pranuar duke lënë në fuqi kështu vendimet e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved