ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 17:49

Flet Meta: Si do ndihesha nëse Rama dhe Basha bëjnë sërish marrëveshje

Flet Meta: Si do ndihesha nëse Rama dhe Basha bëjnë sërish marrëveshje
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka folur sot për një marrëveshje të mundshme mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha. Kreu i shtetit thotë se është përpjekur vazhdimisht për t’i ulur të dyja ...
Lapsi | 17-Sep-2019 22:26
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka folur sot për një marrëveshje të mundshme mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha. Kreu i shtetit thotë se është përpjekur vazhdimisht për t’i ulur të dyja ...

Panariti: ‘Nuk ka marrëveshje të fshehtë Basha-Rama, as përçarje PD-LSI’
Ish deputeti i LSI-së, Edmond Panariti, duke komentuar situatën politike në vend, mohoi edhe njëherë zërat për një marrëvëshje të mundshme të opozitës me maxhorancën, si edhe thashethemet e nxjerra nga Rama për një ...
Telegraf | 17-Sep-2019 18:49
Ish deputeti i LSI-së, Edmond Panariti, duke komentuar situatën politike në vend, mohoi edhe njëherë zërat për një marrëvëshje të mundshme të opozitës me maxhorancën, si edhe thashethemet e nxjerra nga Rama për një ...

Nuk ka marrëveshje me terroristët
Marsel Lela Qeveri pas qeverie, Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë pasur gjithmonë një parim të patjetërsueshëm: Ne nuk bëjmë marrëveshje me terroristët! Në vitin 2003, për shembull, presidenti amerikan George W. Bush ...
Politiko | 16-Sep-2019 19:25
Marsel Lela Qeveri pas qeverie, Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë pasur gjithmonë një parim të patjetërsueshëm: Ne nuk bëjmë marrëveshje me terroristët! Në vitin 2003, për shembull, presidenti amerikan George W. Bush ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved