ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 12:16

Me mjete të sofistikuara bënin ‘kërdinë’ me vjedhje nga Liqeni i Farkës, zbulohet vlonjati dhe bashkëpunëtori

Me mjete të sofistikuara bënin ‘kërdinë’ me vjedhje nga Liqeni i Farkës, zbulohet vlonjati dhe bashkëpunëtori
TIRANË Disa vjedhje mjetesh e sendesh të tjera janë zbardhur nga policia e Tiranës të kryera nga korriku në shtator në zonën e Farkës. Policia ka arrestuar një 32-vjeçar nga Vlora dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 11:30
TIRANË Disa vjedhje mjetesh e sendesh të tjera janë zbardhur nga policia e Tiranës të kryera nga korriku në shtator në zonën e Farkës. Policia ka arrestuar një 32-vjeçar nga Vlora dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. ...

Aksidentoi për vdekje të riun dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet shoferi
DURRËS Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se përplasi për vdekje një drejtues biçiklete. Ngjarja ndodhi mbrëmë në Rrotull të Durrësit. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 10:20
DURRËS Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se përplasi për vdekje një drejtues biçiklete. Ngjarja ndodhi mbrëmë në Rrotull të Durrësit. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me ...

Elbasan, arrestohen shtatë persona
7 persona janë ndaluar dhe proceduar gjatë 24 orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e DVP Elbasan. Policia bën me dije se si rezultat i kontrolleve të kryera, janë evidentuar dhe arrestuar nga ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 11:30
7 persona janë ndaluar dhe proceduar gjatë 24 orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e DVP Elbasan. Policia bën me dije se si rezultat i kontrolleve të kryera, janë evidentuar dhe arrestuar nga ...

Gjendet kanabis në makinë, në pranga dy persona
Në qytetin e Sarandës ditën e sotme janë vënë nën pranga dy shtetas dhe një tjetër po procedohet në gjendje të lirë, me akuzën “Prodhim dhe shitje narkotikësh”.
Top Channel | 17-Sep-2019 16:34
Në qytetin e Sarandës ditën e sotme janë vënë nën pranga dy shtetas dhe një tjetër po procedohet në gjendje të lirë, me akuzën “Prodhim dhe shitje narkotikësh”.

Tregtonin drogë në Sarandë, 2 në pranga e një procedohet
Policia e Sarandës bën me dije se ka arrestuar dy shtetas dhe ka proceduar penalisht një të tretë për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit bregdetar jugor shprehen se gjatë kontrollit ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 16:19
Policia e Sarandës bën me dije se ka arrestuar dy shtetas dhe ka proceduar penalisht një të tretë për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit bregdetar jugor shprehen se gjatë kontrollit ...

Aksidentoi për vdekje 32 vjeçarin e u largua, arrestohet autori
Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi aksidentoi për vdekje me makinë një 32 vjeçar. Shtetasi i arrestuar është me inicialet E.C., banues në Durrës. Sipas policisë, 28 vjeçari mbrëmjen e datës ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 10:28
Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi aksidentoi për vdekje me makinë një 32 vjeçar. Shtetasi i arrestuar është me inicialet E.C., banues në Durrës. Sipas policisë, 28 vjeçari mbrëmjen e datës ...

Aksidenti me vdekje në Durrës, arrestohet shoferi
Një ngjarje e rëndë ndodhi dje në Durrës. Gjatë mbrëmjes së djeshme ka ndodhur një aksident me vdekje. Policia njofton se është arrestuar drejtuesi 28-vjeçar E.C. i makinës i cili pas ngjarjes u largua nga vendi i ...
Telegraf | 18-Sep-2019 10:24
Një ngjarje e rëndë ndodhi dje në Durrës. Gjatë mbrëmjes së djeshme ka ndodhur një aksident me vdekje. Policia njofton se është arrestuar drejtuesi 28-vjeçar E.C. i makinës i cili pas ngjarjes u largua nga vendi i ...

U kap me 11 kg heroinë në Port, si e kishte modifikuar makinën kosovari
Një shtetas kosovar, i identifikuar si Agim Sylejmani u kap sot në Portin e Durrësit në momentin që po transportonte 11 kg heroinë në makinën e tij tip ‘Opel’. Nga zbulimet e fundit droga dyshohet se kishte destinacion ...
Telegraf | 17-Sep-2019 18:22
Një shtetas kosovar, i identifikuar si Agim Sylejmani u kap sot në Portin e Durrësit në momentin që po transportonte 11 kg heroinë në makinën e tij tip ‘Opel’. Nga zbulimet e fundit droga dyshohet se kishte destinacion ...

U kapën me drogë në makinë, arrestohen të rinjtë
Dy shtetas të akuzuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike janë arrestuar nga Policia e Sarandës, ndërkohë që një i tretë është proceduar penalisht në gjendje të lirë. Policia e Sarandës informon se këta persona ...
Telegraf | 17-Sep-2019 18:16
Dy shtetas të akuzuar për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike janë arrestuar nga Policia e Sarandës, ndërkohë që një i tretë është proceduar penalisht në gjendje të lirë. Policia e Sarandës informon se këta persona ...

Punonin si shitës droge në Sarandë, arrestohen në flagrancë
Policia e Sarandës bën me dije se, ka arrestuar dy shtetas dhe ka proceduar penalisht një të tretë për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit bregdetar jugor shprehen se gjatë kontrollit ...
Telegraf | 17-Sep-2019 16:58
Policia e Sarandës bën me dije se, ka arrestuar dy shtetas dhe ka proceduar penalisht një të tretë për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit bregdetar jugor shprehen se gjatë kontrollit ...

Detajet/ Heroina në Durrës me destinacion Italinë, si u modifikua makina dhe dëshmia e Sylejmanit
TIRANË Zbardhen detaje të reja nga kapja e 11 kg heroinë në Durrës. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se droga dyshohet se kishte destinacion final Italinë. Mësohet ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 13:08
TIRANË Zbardhen detaje të reja nga kapja e 11 kg heroinë në Durrës. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se droga dyshohet se kishte destinacion final Italinë. Mësohet ...

Arrestohen vëllai i dhunshëm dhe mashtruesi në Divjakë
Policia arrestoi një 30 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim pasi kishte ushtruar dhunë ndaj motres së tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çermë të bashkisë Divjake. Shtetasi me iniciale J.S, 30 vjeç, ka ushtruar ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 14:08
Policia arrestoi një 30 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim pasi kishte ushtruar dhunë ndaj motres së tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çermë të bashkisë Divjake. Shtetasi me iniciale J.S, 30 vjeç, ka ushtruar ...

Shkodër/ Kapen dy të kërkuarit për trafikim narkotikësh dhe armëmbajtje pa leje (video)
Policia e Shkodrës ka arrestuar dy shtetas të shpallur në kërkim për trafikim të narkotikëve dhe armëmbajtje pa leje.
Top Channel | 17-Sep-2019 13:04
Policia e Shkodrës ka arrestuar dy shtetas të shpallur në kërkim për trafikim të narkotikëve dhe armëmbajtje pa leje.

Operacioni/ Tentuan të trafikonin në Mal të Zi drogë e armë, kapen dy të rinj në Malësi të Madhe
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga dy të rinj të shpallur në kërkim për trafik droge e armësh. Operacioni policor me emrin e koduar “GREÇA” është zhvilluar në terren të vështirë e malor. Nga strukturat e ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 13:00
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga dy të rinj të shpallur në kërkim për trafik droge e armësh. Operacioni policor me emrin e koduar “GREÇA” është zhvilluar në terren të vështirë e malor. Nga strukturat e ...

Tentuan të trafikojnë hashash, policia arreston dy të rinj
mapo.al Policia e Shkodrës ka arrestuar dy persona, të cilët 18 muaj më parë, tentuan të trafikojnë 74 kg hashash drejt Malit të Zi. Dy të rinjtë me iniciale Rr. P., 23 vjeç dhe M. P., 21 vjeç u arrestuan në fshatin ...
Mapo | 17-Sep-2019 13:14
mapo.al Policia e Shkodrës ka arrestuar dy persona, të cilët 18 muaj më parë, tentuan të trafikojnë 74 kg hashash drejt Malit të Zi. Dy të rinjtë me iniciale Rr. P., 23 vjeç dhe M. P., 21 vjeç u arrestuan në fshatin ...

Makina përplas për vdekje 32 vjeçarin që lëvizte me biçikletë
Një 32-vjeçar që lëvizte me biçikletë ka humbur jetën pasi u përplas nga një makinë. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Rrotull të Durrësit. 32-vjeçari me iniciale R.Ç. u përplas nga automjeti tip Peugeot i ...
ABCNews | 18-Sep-2019 10:22
Një 32-vjeçar që lëvizte me biçikletë ka humbur jetën pasi u përplas nga një makinë. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Rrotull të Durrësit. 32-vjeçari me iniciale R.Ç. u përplas nga automjeti tip Peugeot i ...

Tiranë/ Dhunë ndaj babait dhe gruas, grabitje me dhunë dhe shitje narkotikësh. Arrestohen 5 persona
5 shtetas të arrestuar gjatë orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e D.V.P. Tiranë. Strukturat e D.V.P.Tiranë në vijim të punës për evidentimin, parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, gjatë ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:55
5 shtetas të arrestuar gjatë orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e D.V.P. Tiranë. Strukturat e D.V.P.Tiranë në vijim të punës për evidentimin, parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, gjatë ...

Trafikuan kanabis, armë e municione drejt Malit të Zi, arrestohen dy të rinjtë
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë në Shkodër kanë arrestuar dy shtetas të shpallur në kërkim për trafikim të narkotikëve dhe armëmbajtje pa leje. Shtetasit e arrestuar janë Rr. P., 23 vjeç dhe M. P., 21 ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 13:40
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë në Shkodër kanë arrestuar dy shtetas të shpallur në kërkim për trafikim të narkotikëve dhe armëmbajtje pa leje. Shtetasit e arrestuar janë Rr. P., 23 vjeç dhe M. P., 21 ...

Pesë të arrestuar gjatë një aksioni në Tiranë
Pesë shtetas janë arrestuar në Tiranë gjatë orëve të fundit për vepra të ndryshme penale. Veprat që rëndojnë mbi ta janë “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike”, “Dhunim banese” si dhe “Dhunë në familje”. Njoftimi i ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 14:15
Pesë shtetas janë arrestuar në Tiranë gjatë orëve të fundit për vepra të ndryshme penale. Veprat që rëndojnë mbi ta janë “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike”, “Dhunim banese” si dhe “Dhunë në familje”. Njoftimi i ...

Do ‘furnizonin’ Malin e Zi me drogë dhe armë , arrestohen dy persona në Shkodër
Janë arrestuar dy persona në Shkodër. “Më datë 10.03.2018, dy shtetas nëpërmjet kufirit të gjelbër, nga Shqipëria në drejtim të Malit të Zi, në vendin e quajtur Shkalla e Selcës, kanë tentuar të trafikojnë lëndë ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:14
Janë arrestuar dy persona në Shkodër. “Më datë 10.03.2018, dy shtetas nëpërmjet kufirit të gjelbër, nga Shqipëria në drejtim të Malit të Zi, në vendin e quajtur Shkalla e Selcës, kanë tentuar të trafikojnë lëndë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved