ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 09:14

Dhori Spirollari: Tërmeti dhe premtimet e qeverisë

Dhori Spirollari: Tërmeti dhe premtimet e qeverisë
Prefekti Dhori Spirollari: Përmbushim premtimin e qeverisë për ndërtimin nga e para të shtëpive të shkatërruara Vijon ndërtimi i shtëpive të dëmtuara nga tërmeti në qarkun e Korçës Nga Vepror Hasani Aktualisht në qarkun ...
Telegraf | 18-Sep-2019 10:31
Prefekti Dhori Spirollari: Përmbushim premtimin e qeverisë për ndërtimin nga e para të shtëpive të shkatërruara Vijon ndërtimi i shtëpive të dëmtuara nga tërmeti në qarkun e Korçës Nga Vepror Hasani Aktualisht në qarkun ...

Bashkia Korçë dhuron mjete shkollore për fëmijët e fshatit Floq
Bashkia e Korçës shtrin projektet sociale edhe në fshatra. Vëmendje e shtuar e ketij institucioni është treguar për femijët e fshatit Floq. Pasi u bënë pjese e kampit veror tani ky institucion u ka ofruar edhe ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 15:09
Bashkia e Korçës shtrin projektet sociale edhe në fshatra. Vëmendje e shtuar e ketij institucioni është treguar për femijët e fshatit Floq. Pasi u bënë pjese e kampit veror tani ky institucion u ka ofruar edhe ...

Bashkia Korçë dhuron mjete shkollore për fëmijët e fshatit Floq
Bashkia e Korçës shtrin projektet sociale edhe në fshatra. Vëmendje e shtuar e ketij institucioni është treguar për femijët e fshatit Floq. Pasi u bënë pjese e kampit veror tani ky institucion u ka ofruar edhe ...
Medial | 17-Sep-2019 15:19
Bashkia e Korçës shtrin projektet sociale edhe në fshatra. Vëmendje e shtuar e ketij institucioni është treguar për femijët e fshatit Floq. Pasi u bënë pjese e kampit veror tani ky institucion u ka ofruar edhe ...

Nxënësit e Baçkës udhëtojnë 4 orë në këmbë për të shkuar në shkollë
30 nxënësve të fshatit Backë në rrethin e Skraparit u duhet të udhëtojnë 4 orë në këmbë për të vijuar shkollën pranë Potamit, 15 kilometra më larg Fëmijët shprehen se lodhen së tepërmi duke bërë disa orë rrugë në këmbë ...
Telegraf | 16-Sep-2019 13:54
30 nxënësve të fshatit Backë në rrethin e Skraparit u duhet të udhëtojnë 4 orë në këmbë për të vijuar shkollën pranë Potamit, 15 kilometra më larg Fëmijët shprehen se lodhen së tepërmi duke bërë disa orë rrugë në këmbë ...

Shkolla e Floqit deri në nëntor strehë e 13 familjeve
Nxënësit e Floqit, e nisën vitin e ri shkollor pranë shkollës së Pulahës, afër 4 km larg fshatit te tyre. Së paku deri më 1 nëntor, do duhet ta bëjnë këtë rrugë, pasi në mjediset e shkollës së tyre, vijojnë të jetojnë ...
RTSH | 16-Sep-2019 12:33
Nxënësit e Floqit, e nisën vitin e ri shkollor pranë shkollës së Pulahës, afër 4 km larg fshatit te tyre. Së paku deri më 1 nëntor, do duhet ta bëjnë këtë rrugë, pasi në mjediset e shkollës së tyre, vijojnë të jetojnë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved