ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 23:33

Plagoset me armë zjarri 41-vjeçari në Bulqizë, policia i vihet pas autorit, është me…

Plagoset me armë zjarri 41-vjeçari në Bulqizë, policia i vihet pas autorit, është me…
BULQIZË Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri gjatë natës së kaluar në Bulqizë. Policia thotë se rreth orës 02:40 në ambientet e një lokali në qytetin e Bulqizës, gjatë një konflikti të çastit është plagosur me ...
BalkanWeb | 18-Sep-2019 09:51
BULQIZË Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri gjatë natës së kaluar në Bulqizë. Policia thotë se rreth orës 02:40 në ambientet e një lokali në qytetin e Bulqizës, gjatë një konflikti të çastit është plagosur me ...

Bulqizë/ Plagoset me armë zjarri një 41 vjeçar, shpallet në kërkim autori
Një 42 vjeçar është plagosur me armë zjarri orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 në ambjentet e një lokali. Shkak i plagosjes është bërë një konflikt i çastit. ...
VizionPlus | 18-Sep-2019 10:20
Një 42 vjeçar është plagosur me armë zjarri orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 në ambjentet e një lokali. Shkak i plagosjes është bërë një konflikt i çastit. ...

Plagosje me armë në Bulqizë
Një ngjarje e rëndë njoftohet se ka ndodhur në Bulqizë. Gjatë nëtës së sotme ka patur të shtëna me armë si pasoje ka mbetur një përson i plagosur. Eshtë plagosur me armë zjarri V.A. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 ...
Telegraf | 18-Sep-2019 10:02
Një ngjarje e rëndë njoftohet se ka ndodhur në Bulqizë. Gjatë nëtës së sotme ka patur të shtëna me armë si pasoje ka mbetur një përson i plagosur. Eshtë plagosur me armë zjarri V.A. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 ...

Krujë/ Mjeti del nga rruga, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur
Një mjet ka dalë nga rruga në fshatin Mafsheq të Krujës, me pasojë vdekjen e një 52-vjeçari dhe plagosjen e dy të tjerëve.
Top Channel | 17-Sep-2019 14:35
Një mjet ka dalë nga rruga në fshatin Mafsheq të Krujës, me pasojë vdekjen e një 52-vjeçari dhe plagosjen e dy të tjerëve.

Makina bie në greminë, 1 i vdekur dy të plagosur
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë, në rrugën e Qafështamës në Krujë, ku si pasojë ka mbetur një person i vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur. Një fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ...
Mapo | 17-Sep-2019 14:29
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë, në rrugën e Qafështamës në Krujë, ku si pasojë ka mbetur një person i vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur. Një fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ...

Plagoset me armë zjarri 41-vjeçari në Bulqizë, policia i vihet pas autorit
Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri gjatë natës së kaluar në Bulqizë. Policia thotë se rreth orës 02:40 në ambientet e një lokali në qytetin e Bulqizës, gjatë një konflikti të çastit është plagosur me armë ...
Lapsi | 18-Sep-2019 10:13
Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri gjatë natës së kaluar në Bulqizë. Policia thotë se rreth orës 02:40 në ambientet e një lokali në qytetin e Bulqizës, gjatë një konflikti të çastit është plagosur me armë ...

Aksident në Krujë, “fuoristrada” bie në greminë, 1 i vdekur e 2 të plagosur
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Malësinë e Krujës, ku ka humbur jetën një person dhe janë plagosur dy të tjerë. Sipas informacioneve të para, një fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në greminë. Për pasojë ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 14:18
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Malësinë e Krujës, ku ka humbur jetën një person dhe janë plagosur dy të tjerë. Sipas informacioneve të para, një fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në greminë. Për pasojë ...

VIDEO/ Fuoristrada përfundon në humnerë, një i vdekur e dy të plagosur rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Malësinë e Krujës.. Nje fuoristrade ka dale nga rruga dhe ka perfundiar ne gremine… Per pasoje ka humbur jeten Qazim Basha dhe jan ne gjendje te rende Besim Karaj ...
Telegraf | 17-Sep-2019 14:46
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Malësinë e Krujës.. Nje fuoristrade ka dale nga rruga dhe ka perfundiar ne gremine… Per pasoje ka humbur jeten Qazim Basha dhe jan ne gjendje te rende Besim Karaj ...

Sherri në Dibër, ky është 29-vjeçari që u vra me sende të forta dhe i vëllai i arrestuar
DIBËR Një sherr banal në klubin e fshatit ka sjellë një të vdekur dhe një të plagosur në Dibër. 29-vjeçari Dukagjin Plaku është plagosur me sende të forta nga dy vëllezërit Jurgen Hysa dhe Myrtezan Hysa, të cilët janë ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 12:07
DIBËR Një sherr banal në klubin e fshatit ka sjellë një të vdekur dhe një të plagosur në Dibër. 29-vjeçari Dukagjin Plaku është plagosur me sende të forta nga dy vëllezërit Jurgen Hysa dhe Myrtezan Hysa, të cilët janë ...

Fuoristrada bie në greminë, 1 i vdekur, 2 të plagosur
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve është regjistruar këtë të martë në fshatin Mafsheq të Krujës. Një fuoristradë me targa AA 658 BO, ka dalë nga rruga e ka rënë në greminë. Për ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 14:23
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve është regjistruar këtë të martë në fshatin Mafsheq të Krujës. Një fuoristradë me targa AA 658 BO, ka dalë nga rruga e ka rënë në greminë. Për ...

Aksident me pasojë vdekjen në malësinë e Krujës. Emrat
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Malësinë e Krujës.. Nje fuoristrade ka dale nga rruga dhe ka perfundiar ne gremine… Per pasoje ka humbur jeten Qazim Basha dhe jan ne gjendje te rende Besim Karaj ...
Telegraf | 17-Sep-2019 14:23
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Malësinë e Krujës.. Nje fuoristrade ka dale nga rruga dhe ka perfundiar ne gremine… Per pasoje ka humbur jeten Qazim Basha dhe jan ne gjendje te rende Besim Karaj ...

Sllatinë: Ia shtruan 5 orë me raki, pastaj luftë me thika që rezultoi me një vrasje
Fshati Sllatinë i Dibrës është zgjuar mëngjesin e djeshëm me ankthin e një ngjarjeje të pazakontë dhe mjaft tragjike. I riu 29-vjeçar vdiq pasi u vra me leva dhe thika. Sherri mes të rinjve ka shkaktuar një viktimë dhe ...
PortaliOnline | 18-Sep-2019 10:11
Fshati Sllatinë i Dibrës është zgjuar mëngjesin e djeshëm me ankthin e një ngjarjeje të pazakontë dhe mjaft tragjike. I riu 29-vjeçar vdiq pasi u vra me leva dhe thika. Sherri mes të rinjve ka shkaktuar një viktimë dhe ...

Sherr në një lokal, plagoset me armë zjarri 41-vjeçari
Një 41-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në një lokal, pas një konflikti. Policia thotë se ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e dyshuar të ngjarjes. “Rreth orës ...
Alsat-M | 18-Sep-2019 09:59
Një 41-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në një lokal, pas një konflikti. Policia thotë se ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e dyshuar të ngjarjes. “Rreth orës ...

Plagosje me armë në Bulqizë
Një ngjarje e rëndë njoftohet se ka ndodhur në Bulqizë. Gjatë nëtës së sotme ka patur të shtëna me armë si pasoje ka mbetur një përson i plagosur. Eshtë plagosur me armë zjarri V.A. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 ...
Lajmi i Fundit | 18-Sep-2019 09:56
Një ngjarje e rëndë njoftohet se ka ndodhur në Bulqizë. Gjatë nëtës së sotme ka patur të shtëna me armë si pasoje ka mbetur një përson i plagosur. Eshtë plagosur me armë zjarri V.A. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 ...

FOTO+VIDEO/ Dalin pamjet e aksidentit me 1 të vdekur dhe 2 të plagosur në Krujë
Lapsi.al ka siguruar pamjet e aksidentit të rëndë të ndodhur rreth një orë më parë në Malësinë e Krujës, ku një person humbi jetën, ndërsa dy të tjerë mbetën të plagosur. Nga informacioni i komunikuar prej Policsëa ...
Lapsi | 17-Sep-2019 15:22
Lapsi.al ka siguruar pamjet e aksidentit të rëndë të ndodhur rreth një orë më parë në Malësinë e Krujës, ku një person humbi jetën, ndërsa dy të tjerë mbetën të plagosur. Nga informacioni i komunikuar prej Policsëa ...

FOTO+EMRAT/ Sherr nën efektin e alkoolit, kush është i riu që u masakrua me sende të forta
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Dibër, ku pas një sherri mes të rinjve ka mbetur i vrarë një 29-vjeçar i identifikuar si Dukat Plaku, të cilin e shihni dhe në foton e mëposhtme. ...
Telegraf | 17-Sep-2019 12:42
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Dibër, ku pas një sherri mes të rinjve ka mbetur i vrarë një 29-vjeçar i identifikuar si Dukat Plaku, të cilin e shihni dhe në foton e mëposhtme. ...

Plagoset me armë zjarri 41-vjeçari në Bulqizë, në kërkim autori
Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë, pas vrasjes me thikë të pak ditëve më parë. Në orët e para të mëngjesit, një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në ambientet e një lokali. 41-vjeçari me inicialet V.A. ...
Gazeta Dita | 18-Sep-2019 09:53
Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë, pas vrasjes me thikë të pak ditëve më parë. Në orët e para të mëngjesit, një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në ambientet e një lokali. 41-vjeçari me inicialet V.A. ...

Sherr natën në lokal, plagoset me armë 41-vjeçari
Plagosje me armë zjarri në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal pas orës 2 të natës dhe i lënduar ka mbetur një 41 vjeçar. I plagosuri me inicialet V.A ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën tha policia.
Gazeta Express | 18-Sep-2019 09:53
Plagosje me armë zjarri në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal pas orës 2 të natës dhe i lënduar ka mbetur një 41 vjeçar. I plagosuri me inicialet V.A ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën tha policia.

Ia shtruan 5 orë me raki, si u vra 29-vjeçari pas sherrit mes vëllezërve. Çfarë ndodhi natën në lokalin e fshatit
Fshati Sllatinë i Dibrës është zgjuar mëngjesin e djeshëm me ankthin e një ngjarjeje të pazakontë dhe mjaft tragjike. I riu 29 vjecar vdiq pasi u vra me leva dhe thika. Viktima, Dukagjin Plaku Sherri mes të rinjve ka ...
Gazeta Express | 18-Sep-2019 09:41
Fshati Sllatinë i Dibrës është zgjuar mëngjesin e djeshëm me ankthin e një ngjarjeje të pazakontë dhe mjaft tragjike. I riu 29 vjecar vdiq pasi u vra me leva dhe thika. Viktima, Dukagjin Plaku Sherri mes të rinjve ka ...

Elbasan: Vetura godet një grua dhe ik nga vendi i ngjarjes!
Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Elbasan. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje. Një grua dyshohet se është përplasur nga një automjet i madh. Drejtuesi i mjetit mësohet se është larguar nga ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 23:05
Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Elbasan. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje. Një grua dyshohet se është përplasur nga një automjet i madh. Drejtuesi i mjetit mësohet se është larguar nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved