ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 14:24

Brahim Shima: Po nuk pranuam një rregull që mos vidhet vota, e kotë të bëhen ndryshime

Brahim Shima: Po nuk pranuam një rregull që mos vidhet vota, e kotë të bëhen ndryshime
Drejtori i Informacionit në Ora News, Brahim Shima i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora u shpreh se kreu i PD-së, Lulzim Basha nuk ka reflektim për një ndryshim radikal për vjedhjen e votave. Shima tha se nëse ne nuk ...
Dritare | 18-Sep-2019 23:30
Drejtori i Informacionit në Ora News, Brahim Shima i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora u shpreh se kreu i PD-së, Lulzim Basha nuk ka reflektim për një ndryshim radikal për vjedhjen e votave. Shima tha se nëse ne nuk ...

Murrizi: PPP nisën me PD, jo PS
I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, deputeti Myslim Murrizi, ka thënë se Partneritetet Publike-Private, ose koncesionet nuk kanë nisur me qeverinë e Ramës, por me qeverisjen e Partisë Demokratike. Murrizi : ...
Dritare | 18-Sep-2019 23:30
I ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila, deputeti Myslim Murrizi, ka thënë se Partneritetet Publike-Private, ose koncesionet nuk kanë nisur me qeverinë e Ramës, por me qeverisjen e Partisë Demokratike. Murrizi : ...

Ndoka: Në një shtet të së drejtës Rama duhet të dënohej të mos votonte për 10 vite
Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora u shpreh se në vendet e shtetit të së drejtës kryeministri Rama duhet të ishte dënuar nga Gjykata me mosvotim për 10 vite. Hila: ...
Dritare | 18-Sep-2019 23:30
Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka i ftuar në emisionin “Arena” në RTV Ora u shpreh se në vendet e shtetit të së drejtës kryeministri Rama duhet të ishte dënuar nga Gjykata me mosvotim për 10 vite. Hila: ...

Murrizi: Do të bëj listë të re pr deputetë
Deputeti Myslim Murrizi, i ftuar në RTV ORA, në emisionin Arena nga Dritan Hila, ka paralajmëruar se ai do të hartojë një listë të re për deputetë. Brahim Shima : Të gjithë njerëzit që kanë dalë nga partitë e mëdha, nuk ...
Dritare | 18-Sep-2019 22:17
Deputeti Myslim Murrizi, i ftuar në RTV ORA, në emisionin Arena nga Dritan Hila, ka paralajmëruar se ai do të hartojë një listë të re për deputetë. Brahim Shima : Të gjithë njerëzit që kanë dalë nga partitë e mëdha, nuk ...

“Arena” nis sot sezonin IV: Shtatori i zjarrit, apo i marrëveshjeve?
Sot në orën 21:00 nis sezoni i katërt i emisionit “Arena” nga Dritan Hila në RTV Ora. Çfarë do të ndodhë në ditët dhe javët në vijim me krizën politike në vendin tonë? A do të ketë një marrëveshje, apo përplasja e ...
Dritare | 18-Sep-2019 20:15
Sot në orën 21:00 nis sezoni i katërt i emisionit “Arena” nga Dritan Hila në RTV Ora. Çfarë do të ndodhë në ditët dhe javët në vijim me krizën politike në vendin tonë? A do të ketë një marrëveshje, apo përplasja e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved