ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 17:39

219 vende të lira për studentët ekselentë, ja postet vakante!

219 vende të lira për studentët ekselentë, ja postet vakante!
Drejtorja e Departamentit të Administratës Publike, Albana Koçiu tha se janë shpallur 219 vende të lira pune, për të gjithë studentët ekselentë që duan të punojnë në administratën publike. Koçiu sqaroi se postet vakante ...
Dritare | 18-Sep-2019 19:17
Drejtorja e Departamentit të Administratës Publike, Albana Koçiu tha se janë shpallur 219 vende të lira pune, për të gjithë studentët ekselentë që duan të punojnë në administratën publike. Koçiu sqaroi se postet vakante ...

Platforma për punësimin e ekselentëve, Koçiu: 219 vende pune vakante, ja profilet dhe sektorët e vendeve të lira në administratë
Plot 219 vende të lira pune janë në dispozicion të ekslentëve që duan të jenë pjesë e administratës publike. E ftuar në studion e ERTV, Drejtorja e Departamentit të Administratës Publike, Albana Koçiu, foli për thirrjen ...
Lexo | 18-Sep-2019 16:23
Plot 219 vende të lira pune janë në dispozicion të ekslentëve që duan të jenë pjesë e administratës publike. E ftuar në studion e ERTV, Drejtorja e Departamentit të Administratës Publike, Albana Koçiu, foli për thirrjen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved