ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 12:01

Theu masën e arrestit, arrestohet sërish dhunuesi qe grabiti taksistin

Theu masën e arrestit, arrestohet sërish dhunuesi qe grabiti taksistin
ELBASAN Thanas Beko, i akuzuar për “Vjedhje me dhune” e kryer në bashkëpunim dhe “Heqja e paligjshme e lirise” e kryer në bashkëpunim, është arrestuar sërish, ndërsa një javë më parë ndaj tij ishte vendosur masa e ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 21:09
ELBASAN Thanas Beko, i akuzuar për “Vjedhje me dhune” e kryer në bashkëpunim dhe “Heqja e paligjshme e lirise” e kryer në bashkëpunim, është arrestuar sërish, ndërsa një javë më parë ndaj tij ishte vendosur masa e ...

Kanabis e sasi të konsiderueshme valute fshehur në makinë, pranga dy të rinjve në Korçë
KORÇË Një tjetër rast që operonte në fushën e prodhimit dhe shitjes së narkotikëve është goditur sot nga policia në Korcë. Dy persona janë arrestuar nga blutë e këtij qytetit ndërsa në cilësinë e provës materiale janë ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 13:57
KORÇË Një tjetër rast që operonte në fushën e prodhimit dhe shitjes së narkotikëve është goditur sot nga policia në Korcë. Dy persona janë arrestuar nga blutë e këtij qytetit ndërsa në cilësinë e provës materiale janë ...

Fshehën 1.2 kg kanabis në prapakolpin e makinës, arrestohen 2 shtetas në Korçë
Është goditur një tjetër rast në fushën e prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, ku dy shtetas janë ndaluar dhe arrestuar në qytetin e Korçës.
Top Channel | 16-Sep-2019 13:56
Është goditur një tjetër rast në fushën e prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, ku dy shtetas janë ndaluar dhe arrestuar në qytetin e Korçës.

Korçë, sekuestrohet kanabis, euro, dollarë dhe paund
mapo.al Policia e Korçës ka sekuestruar 1.2 kg kanabis si edhe sasi monetare në lekë, euro, dollarë e paund. Ndërkohë në pranga janë vënë dy persona, I.Dh 36 vjeç dhe F.A 35 vjeç, të cilëve iu sekuestrua droga. “Gjatë ...
Mapo | 16-Sep-2019 14:10
mapo.al Policia e Korçës ka sekuestruar 1.2 kg kanabis si edhe sasi monetare në lekë, euro, dollarë e paund. Ndërkohë në pranga janë vënë dy persona, I.Dh 36 vjeç dhe F.A 35 vjeç, të cilëve iu sekuestrua droga. “Gjatë ...

Trafikonin drogë drejt Kosovës, 4 të arrestuar (EMRAT)
Katër persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se tentuan të trafikonin drogë drejt Kosovës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se në pranga ranë Ferdinant Cena, 31 vjec, Hajri Merkaj, 26 ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 13:22
Katër persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se tentuan të trafikonin drogë drejt Kosovës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se në pranga ranë Ferdinant Cena, 31 vjec, Hajri Merkaj, 26 ...

Vjedhje, dhunë në familje e plagosje, arrestohen tre persona në Durrës
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit me akuzën e veprave të ndryshme penale. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin B.K., 31 vjeç, banues në ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 14:27
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit me akuzën e veprave të ndryshme penale. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin B.K., 31 vjeç, banues në ...

Kanabis, euro, dollarë e paund në makinë, arrestohen dy korçarët
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë kanë arrestuar në flagrancë dy persona të cilët ishin duke transportuar lëndë të dyshuar narkotike. Shtetasit e arrestuar janë I.Dh, 36 vjeç ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 14:18
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë kanë arrestuar në flagrancë dy persona të cilët ishin duke transportuar lëndë të dyshuar narkotike. Shtetasit e arrestuar janë I.Dh, 36 vjeç ...

Dy të rinjë kapen “mat” në Korçë pasi kishin fshehur drogë në makinë
Në prangat e policisë së Korçës kanë rënë I.Dh, 36 vjeç dhe F.A, 35 vjeç pasi janë kapur me 1,2 kg lëndë të dyshuar narkotike kanabis. Sipas Policisë gjatë kontrollit që shërbimet e Policisë ushtruan në fshatin Bregas, ...
Telegraf | 16-Sep-2019 14:12
Në prangat e policisë së Korçës kanë rënë I.Dh, 36 vjeç dhe F.A, 35 vjeç pasi janë kapur me 1,2 kg lëndë të dyshuar narkotike kanabis. Sipas Policisë gjatë kontrollit që shërbimet e Policisë ushtruan në fshatin Bregas, ...

Tap në timon, arrestohet 58 vjeçari
Një shofer makine është arrestuar nga policia e Beratit pasi u konstatua se drejtonte mjetin në gjëndje të dehur. M.G., 58 vjeç, banues në Ura Vajgurore” u kap në segmentin rrugor Poshnje-Berat, nga shërbimet e ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 13:09
Një shofer makine është arrestuar nga policia e Beratit pasi u konstatua se drejtonte mjetin në gjëndje të dehur. M.G., 58 vjeç, banues në Ura Vajgurore” u kap në segmentin rrugor Poshnje-Berat, nga shërbimet e ...

Durrës/ I armatosur e i dehur në timon, arrestohet 45-vjeçari
Një 45 vjeçar është arrestuar nga policia në Rrashbull të Durrësit, për veprat penale të armëmbajtjes pa leje dhe drejtimit të mjetit në gjendje të dehur. 45-vjeçari me iniciale G.L. banues në Tiranë është arrestuar për ...
Telegraf | 16-Sep-2019 13:05
Një 45 vjeçar është arrestuar nga policia në Rrashbull të Durrësit, për veprat penale të armëmbajtjes pa leje dhe drejtimit të mjetit në gjendje të dehur. 45-vjeçari me iniciale G.L. banues në Tiranë është arrestuar për ...

I dehur dhe me pistoletë të mbushur në makinë, arrestohet 45 vjeçari
Një 45 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia e Durrësit. Shtetasi me iniciale G.K., 45 vjeç, banues në Tiranë u kap në Rrashbull të Durrësit. Fillimisht ai u konstatua që e drejtonte mjetin në gjëndje të ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 12:40
Një 45 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia e Durrësit. Shtetasi me iniciale G.K., 45 vjeç, banues në Tiranë u kap në Rrashbull të Durrësit. Fillimisht ai u konstatua që e drejtonte mjetin në gjëndje të ...

Transportonin drogë me makinë, pranga dy personave (Emrat)
Arrestohen dy persona me 1.2 kg kanabis dhe sasi e konsiderueshme monetare në valute. Gjatë kontrollit që shërbimet e Policisë ushtruan në fshatin Bregas, Maliq, ndaj automjetit tip “Audi A3” me drejtues shtetasin I.Dh. ...
Lapsi | 16-Sep-2019 15:51
Arrestohen dy persona me 1.2 kg kanabis dhe sasi e konsiderueshme monetare në valute. Gjatë kontrollit që shërbimet e Policisë ushtruan në fshatin Bregas, Maliq, ndaj automjetit tip “Audi A3” me drejtues shtetasin I.Dh. ...

Elbasan/ Theu masën e sigurisë duke drekuar në restorant, arrestohet 33-vjeçari
Një 33-vjeçar në Elbasan është arrestuar në flagrancë nga policia, teksa po drekonte në një lokal, pasi kishte thyer masën e sigurisë. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, në bashkëpunim ...
Telegraf | 16-Sep-2019 11:44
Një 33-vjeçar në Elbasan është arrestuar në flagrancë nga policia, teksa po drekonte në një lokal, pasi kishte thyer masën e sigurisë. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, në bashkëpunim ...

Elbasan, motër e vëlla kapen duke vjedhur magazinën ushqimore
mapo.al Vëlla e motër janë arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e vjedhjes së mbetur në tentativë. Në pranga kanë rënë shtetasit Nj.H.,52 vjeç dhe S.H., 41 vjeçe (vëlla e motër) banues në Elbasan. Këta shtetas në ...
Mapo | 15-Sep-2019 12:26
mapo.al Vëlla e motër janë arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e vjedhjes së mbetur në tentativë. Në pranga kanë rënë shtetasit Nj.H.,52 vjeç dhe S.H., 41 vjeçe (vëlla e motër) banues në Elbasan. Këta shtetas në ...

Në kërkim se qëlluan me armë zjarri, arrestohen dy të rinjtë
Dy persona të shpallur në kërkim kanë rënë në prangat e policisë së Kuçovës. Shtetasit e arrestuar janë: A.P, 34 vjeç dhe A.T, 19 vjeç, të dy banues në lagjen ‘’11 Shkurti’’, Kuçovë. Ndalimi i tyre u bë pasi Gjykata e ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 14:59
Dy persona të shpallur në kërkim kanë rënë në prangat e policisë së Kuçovës. Shtetasit e arrestuar janë: A.P, 34 vjeç dhe A.T, 19 vjeç, të dy banues në lagjen ‘’11 Shkurti’’, Kuçovë. Ndalimi i tyre u bë pasi Gjykata e ...

Plagosje me thikë në Tiranë, pranga autorit
Një 37 vjeçar ka rënë në prangat e policisë me akuzë e plagosjes me dashje. 37 vjeçari i ndaluar është me inicialet O. H., banues në Tiranë. Sipas policisë, në rrugën “Ali Baushi” pas një konflikti për motive të dobëta ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 13:41
Një 37 vjeçar ka rënë në prangat e policisë me akuzë e plagosjes me dashje. 37 vjeçari i ndaluar është me inicialet O. H., banues në Tiranë. Sipas policisë, në rrugën “Ali Baushi” pas një konflikti për motive të dobëta ...

Plagosje me thikë në Tiranë, policia arreston autorin 37-vjeçar
Një 37 vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranë pasi akuzohet se ka plagosur me thikë një bashkëmoshatarin e tij. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ali Baushi”, pasi një konflikti për motive të dobëta. Njoftimi i ...
Telegraf | 15-Sep-2019 12:14
Një 37 vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranë pasi akuzohet se ka plagosur me thikë një bashkëmoshatarin e tij. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ali Baushi”, pasi një konflikti për motive të dobëta. Njoftimi i ...

U lirua pasi mori peng kushëririn e gjyqtares, kapet sërish i ‘forti’ Elbasanit
Thanas Beko, 32 vjeçari Thanas Beko është arrestuar sërish pasditen e sotme nga policia. Pak ditë më parë Thanas Beko së bashku me me shokun e tij Erist Selami, morën peng taksistin Andi Vyshka, kushëri i afërm ...
Lajmi i Fundit | 16-Sep-2019 20:43
Thanas Beko, 32 vjeçari Thanas Beko është arrestuar sërish pasditen e sotme nga policia. Pak ditë më parë Thanas Beko së bashku me me shokun e tij Erist Selami, morën peng taksistin Andi Vyshka, kushëri i afërm ...

Godet mjetin e policisë dhe tenton të largohet, arrestohet 47 vjeçari/ VIDEO
Një 47 vjeçar është arrestuar nga Shërbimet e Policisë Rrugore pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe kryente manovra të rrezikshme në rrugë. 47 vjeçari I arrestuar është me inicialet A. H., lindur dhe banues në ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 11:57
Një 47 vjeçar është arrestuar nga Shërbimet e Policisë Rrugore pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe kryente manovra të rrezikshme në rrugë. 47 vjeçari I arrestuar është me inicialet A. H., lindur dhe banues në ...

Emrat/ Po transportonin drogë me makinë, arrestohen dy persona
Arrestohen dy persona me 1.2 kg kanabis dhe sasi e konsiderueshme monetare në valute. Gjatë kontrollit që shërbimet e Policisë ushtruan në fshatin Bregas, Maliq, ndaj automjetit tip “Audi A3” me drejtues shtetasin I.Dh. ...
Lajmi i Fundit | 16-Sep-2019 14:46
Arrestohen dy persona me 1.2 kg kanabis dhe sasi e konsiderueshme monetare në valute. Gjatë kontrollit që shërbimet e Policisë ushtruan në fshatin Bregas, Maliq, ndaj automjetit tip “Audi A3” me drejtues shtetasin I.Dh. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved