ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 04:07

Meta takim me Lange: Qasja antagoniste mes palëve të marrë fund

Meta takim me Lange: Qasja antagoniste mes palëve të marrë fund
mapo.al Presidenti Ilir Meta ka bërë me dije se gjatë ditës së sotme ka pritur në ambientet e Presidencës Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë gjermane si dhe deputetin e SPD-së në ...
Mapo | 16-Sep-2019 20:29
mapo.al Presidenti Ilir Meta ka bërë me dije se gjatë ditës së sotme ka pritur në ambientet e Presidencës Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë gjermane si dhe deputetin e SPD-së në ...

Negociatat në tetor/“Antagonizmi të marrë fund”, Meta tjetër mesazh për politikën shqiptare
TIRANË Presidenti Meta pret në takim Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë të Gjermanisë, z.Christian Lange Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim Sekretarin Parlamentar ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 19:58
TIRANË Presidenti Meta pret në takim Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë të Gjermanisë, z.Christian Lange Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim Sekretarin Parlamentar ...

“Vendim pozitiv nga Bungestagu”, zyrtari gjerman shpërndan mesazhin e Ballës dhe e falënderon për arritjet
Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë në Gjermani, Christian Lange, ka falënderuar qeverinë shqiptare për arritjet e deritanishme në zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe rrugën e çeljes së ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 19:35
Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë në Gjermani, Christian Lange, ka falënderuar qeverinë shqiptare për arritjet e deritanishme në zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe rrugën e çeljes së ...

Meta takon Lange: Gjermania do të na mbështesë, duhet dialog konstruktiv
Presidenti Ilir Meta këtë të hënë ka zhvillua një takim me Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, njëkohësisht deputet i SPD në Bundestagun gjerman, ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 20:12
Presidenti Ilir Meta këtë të hënë ka zhvillua një takim me Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, njëkohësisht deputet i SPD në Bundestagun gjerman, ...

Pas takimit me deputetin gjerman, Meta kërkoi dialog politik
Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, njëkohësisht deputet i SPD në Bundestagun gjerman, Christian Lange. ...
Portalb | 16-Sep-2019 20:38
Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, njëkohësisht deputet i SPD në Bundestagun gjerman, Christian Lange. ...

Socialdemokratët gjermanë, pro hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE
“Grupi Social Demokrat në Gjermani ka dhënë mbështetjen për hapjen e negociatave me Shqipërinë”, deklaroi sot kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, pas një takimi në selinë e Kuvendit, me ...
Flaka | 16-Sep-2019 20:25
“Grupi Social Demokrat në Gjermani ka dhënë mbështetjen për hapjen e negociatave me Shqipërinë”, deklaroi sot kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, pas një takimi në selinë e Kuvendit, me ...

Gjermania: “Drejtësia” kusht për integrimin, Balla: Gati të plotësojmë kushtet
Qeveria gjermane vlerëson reformën ne drejtësi si kushtin me te rëndësishëm për integrimin e Shqipërisë ne BE. Ne ditën e pare te qëndrimit ne Tiranë, sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 14:35
Qeveria gjermane vlerëson reformën ne drejtësi si kushtin me te rëndësishëm për integrimin e Shqipërisë ne BE. Ne ditën e pare te qëndrimit ne Tiranë, sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë ...

Meta pret sekretarin gjerman: Qasja antagoniste mes palëve duhet të marrë fund
Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, njëkohësisht deputet i SPD në Bundestagun gjerman, Christian ...
ABCNews | 16-Sep-2019 19:52
Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, njëkohësisht deputet i SPD në Bundestagun gjerman, Christian ...

Zyrtari i lartë gjerman flet pas takimeve në Tiranë: Reforma në Drejtësi proces unik në rajon
Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, Christian Lange duke theksuar se “Qeveria Federale mbështet perspektivën evropiane të Ballkanit Perëndimor” ka ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 13:36
Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, Christian Lange duke theksuar se “Qeveria Federale mbështet perspektivën evropiane të Ballkanit Perëndimor” ka ...

Meta takon Lange: Gjermania do të na mbështesë, duhet dialog konstruktiv
Presidenti Ilir Meta këtë të hënë ka zhvillua një takim me Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, njëkohësisht deputet i SPD në Bundestagun gjerman, ...
Medial | 16-Sep-2019 20:22
Presidenti Ilir Meta këtë të hënë ka zhvillua një takim me Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, njëkohësisht deputet i SPD në Bundestagun gjerman, ...

Meta: Dhet dialog konstruktiv dhe respektim i ndërsjellë i Kushtetutës
Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, njëkohësisht deputet i SPD në Bundestagun gjerman, Christian ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 20:15
Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, njëkohësisht deputet i SPD në Bundestagun gjerman, Christian ...

Meta me zyrtarin e lartë gjerman: Antagonizmi të marrë fund, të zëvendësohet me dialog konstruktiv
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka pritur sot në një takim në Presidencë Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtëisë të Gjermanisë, z. Christian Lange, ku shprehu besimin në mbështetjen e ...
Lajmi i Fundit | 16-Sep-2019 20:12
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka pritur sot në një takim në Presidencë Sekretarin Parlamentar të Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtëisë të Gjermanisë, z. Christian Lange, ku shprehu besimin në mbështetjen e ...

Ministri Gjerman i Drejtësisë: Të ngrihen Gjykatat dhe SPAK
Ministri gjerman i drejtësisë ndodhet në Shqipëri për të takuar krerët më të lartë të shtetit. Kristjan Lange tha sot se për Gjermaninë reforma në drejtësi është kusht për negociatat, ndërsa shtoi se tashmë është e ...
ABCNews | 16-Sep-2019 15:17
Ministri gjerman i drejtësisë ndodhet në Shqipëri për të takuar krerët më të lartë të shtetit. Kristjan Lange tha sot se për Gjermaninë reforma në drejtësi është kusht për negociatat, ndërsa shtoi se tashmë është e ...

“Vendim pozitiv nga Bungestagu”, zyrtari gjerman shpërndan mesazhin e Ballës dhe e falënderon për arritjet
Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë në Gjermani, Christian Lange, ka falënderuar qeverinë shqiptare për arritjet e deritanishme në zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe rrugën e çeljes së ...
Lexo | 16-Sep-2019 19:44
Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë në Gjermani, Christian Lange, ka falënderuar qeverinë shqiptare për arritjet e deritanishme në zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe rrugën e çeljes së ...

Integrimi në BE, ministri gjerman i Drejtësisë: Rezultate të jashtëzakonshme në forcimin e shtetit të së drejtës
Sekretari i Shtetit në Ministrinë gjermane të Drejtësisë, njëkohësisht zv. ministri Christian Lange, ka nisur vizitën e tij zyrtare në Shqipëri ku ka zhvilluar një takim të zgjeruar me ministren e Drejtësisë Etilda ...
Top Channel | 16-Sep-2019 12:56
Sekretari i Shtetit në Ministrinë gjermane të Drejtësisë, njëkohësisht zv. ministri Christian Lange, ka nisur vizitën e tij zyrtare në Shqipëri ku ka zhvilluar një takim të zgjeruar me ministren e Drejtësisë Etilda ...

“Vendim pozitiv nga Bungestagu”, zyrtari gjerman shpërndan mesazhin e Ballës dhe e falënderon për arritjet
Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë në Gjermani, Christian Lange, ka falënderuar qeverinë shqiptare për arritjet e deritanishme në zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe rrugën e çeljes së ...
Medial | 16-Sep-2019 19:34
Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë në Gjermani, Christian Lange, ka falënderuar qeverinë shqiptare për arritjet e deritanishme në zbatimin e Reformës në Drejtësi dhe rrugën e çeljes së ...

Gjermania: “Drejtësia” kusht për integrimin, Balla: Gati të plotësojmë kushtet
Qeveria gjermane vlerëson reformën ne drejtësi si kushtin me te rëndësishëm për integrimin e Shqipërisë ne BE. Ne ditën e pare te qëndrimit ne Tiranë, sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë ...
Medial | 16-Sep-2019 14:38
Qeveria gjermane vlerëson reformën ne drejtësi si kushtin me te rëndësishëm për integrimin e Shqipërisë ne BE. Ne ditën e pare te qëndrimit ne Tiranë, sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë ...

Integrimi, zyrtari gjerman flet pas takimeve në Tiranë: Reforma në drejtësi, parakusht për çeljen e negociatave
Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, Christian Lange, pas takimeve në Tiranë deklaroi se “Reforma në drejtësi është një parakusht i rëndësishëm për procesin ...
Politiko | 16-Sep-2019 14:06
Sekretari Parlamentar i Shtetit në Ministrinë Federale të Drejtësisë dhe Mbrojtjes së Konsumatorit, Christian Lange, pas takimeve në Tiranë deklaroi se “Reforma në drejtësi është një parakusht i rëndësishëm për procesin ...

Ministri gjerman në Shqipëri : Rezultate të jashtëzakonshme në forcimin e shtetit
Lange ka shprehur sërish mbështetjen maksimale për integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian, duke vënë theksin te merita që ka implementimi i reformës në drejtësi sipas standardeve më të mira të përcaktuara nga ...
Lajminet | 16-Sep-2019 13:54
Lange ka shprehur sërish mbështetjen maksimale për integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian, duke vënë theksin te merita që ka implementimi i reformës në drejtësi sipas standardeve më të mira të përcaktuara nga ...

Integrimi në BE, Gjermania konfirmon mbështetjen për Shqipërinë: Rezultate të jashtëzakonshme në forcimin e shtetit të së drejtës
Sekretari i Shtetit në Ministrinë gjermane të Drejtësisë, njëkohësisht zv.ministri Christian Lange, ka nisur vizitën e tij zyrtare në Shqipëri ku ka zhvilluar një takim të zgjeruar me ministren e Drejtësisë Etilda ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 12:48
Sekretari i Shtetit në Ministrinë gjermane të Drejtësisë, njëkohësisht zv.ministri Christian Lange, ka nisur vizitën e tij zyrtare në Shqipëri ku ka zhvilluar një takim të zgjeruar me ministren e Drejtësisë Etilda ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved