ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 13:07

Vuçiq dhe Palmer bisedë telefonike, flasin për Kosovën

Vuçiq dhe Palmer bisedë telefonike, flasin për Kosovën
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Gjatë kësaj bisede, Vuçiq i ka thënë zyrtarit amerikan se Serbia do ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 21:45
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Gjatë kësaj bisede, Vuçiq i ka thënë zyrtarit amerikan se Serbia do ...

Palmer dhe Vuçiq bisedë telefonike, flasin për Kosovën
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka zhvilluar dje një bisedë telefonike me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Gjatë kësaj bisede, Vuçiq i ka thënë zyrtarit amerikan se Serbia do ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 07:09
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka zhvilluar dje një bisedë telefonike me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Gjatë kësaj bisede, Vuçiq i ka thënë zyrtarit amerikan se Serbia do ...

Palmer dhe Vuçiq bisedë telefonike, flasin për Kosovën
Gjatë kësaj bisede, Vuçiq i ka thënë zyrtarit amerikan se Serbia do të angazhohet për një kompromis të vërtetë dhe të qëndrueshëm në raport me Kosovën. Ai ka shtuar se ky kompromis do t’i ruajë interesat kombëtare të ...
Lajminet | 16-Sep-2019 22:28
Gjatë kësaj bisede, Vuçiq i ka thënë zyrtarit amerikan se Serbia do të angazhohet për një kompromis të vërtetë dhe të qëndrueshëm në raport me Kosovën. Ai ka shtuar se ky kompromis do t’i ruajë interesat kombëtare të ...

Vuçiq dhe Palmer bisedë telefonike, flasin për Kosovën
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Gjatë kësaj bisede, Vuçiq i ka thënë zyrtarit amerikan se Serbia do ...
InFokusi | 16-Sep-2019 22:05
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Gjatë kësaj bisede, Vuçiq i ka thënë zyrtarit amerikan se Serbia do ...

Vuçiq e Palmer flasin në telefon për Kosovën
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Gjatë kësaj bisede, Vuçiq i ka thënë zyrtarit amerikan se Serbia do ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 21:51
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Gjatë kësaj bisede, Vuçiq i ka thënë zyrtarit amerikan se Serbia do ...

Vuçiq flet në telefon me Palmerin, zbulohet biseda
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Zyrtarit amerikan, Vuçiq i ka thënë se vendi i tij do të angazhohet për një ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 21:14
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Zyrtarit amerikan, Vuçiq i ka thënë se vendi i tij do të angazhohet për një ...

Vuçiq flet në telefon me Palmerin, ja çka biseduan
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Zyrtarit amerikan, Vuçiq i ka thënë se vendi i tij do të angazhohet për një ...
Zeri | 16-Sep-2019 20:49
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Zyrtarit amerikan, Vuçiq i ka thënë se vendi i tij do të angazhohet për një ...

Vuçiq flet në telefon me Palmerin, zbulohet biseda
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Zyrtarit amerikan, Vuçiq i ka thënë se vendi i tij do të angazhohet për një ...
Arbresh | 16-Sep-2019 20:40
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Zyrtarit amerikan, Vuçiq i ka thënë se vendi i tij do të angazhohet për një ...

Vuçiq flet në telefon me Palmerin, zbulohet biseda
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Zyrtarit amerikan, Vuçiq i ka thënë se vendi i tij do të angazhohet për një ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 20:32
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer. Zyrtarit amerikan, Vuçiq i ka thënë se vendi i tij do të angazhohet për një ...

Vuçiqi bisedon me Palmerin, thotë se Serbia angazhohet për një kompromis të qëndrueshëm me Kosovën
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, të cilit i ka thënë se vendi i tij do të angazhohet për një kompromis të vërtetë dhe ...
EkonomiaOnline | 16-Sep-2019 20:20
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, ka biseduar në telefon me të dërguarin special të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, të cilit i ka thënë se vendi i tij do të angazhohet për një kompromis të vërtetë dhe ...

Kosova, Brnabiq në rolin e strateges: të fitojmë sa më shumë, të humbim sa më pak!
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq, në një intervistë pë të përditshmen serbe “Kurir” shpalosi politikat e saj dhe për më tepër qëndrimet e saj për Kosovën. Ajo ka deklaruar se kompromisi është e vetmja mundësi për ...
Tesheshi | 16-Sep-2019 13:18
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq, në një intervistë pë të përditshmen serbe “Kurir” shpalosi politikat e saj dhe për më tepër qëndrimet e saj për Kosovën. Ajo ka deklaruar se kompromisi është e vetmja mundësi për ...

Bërnabiq për Kosovën: Të fitojmë sa më shumë dhe të humbim sa më pak
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka folur për synimet e një marrëveshjeje përfundimtare me Kosovën. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka deklaruar se një zgjidhje kompromisi është e vetmja mundësi për t’i dhënë ...
Arbresh | 16-Sep-2019 11:13
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka folur për synimet e një marrëveshjeje përfundimtare me Kosovën. Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka deklaruar se një zgjidhje kompromisi është e vetmja mundësi për t’i dhënë ...

Bërnabiq për Kosovën: Të fitojmë sa më shumë dhe të humbim sa më pak
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka deklaruar se një zgjidhje kompromisi është e vetmja mundësi për t’i dhënë fund çështjes së Kosovës. Me të, ajo thotë se të dyja palët duhet ta fitojnë stabilitetin, të ardhmen më ...
Lajminet | 16-Sep-2019 10:53
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka deklaruar se një zgjidhje kompromisi është e vetmja mundësi për t’i dhënë fund çështjes së Kosovës. Me të, ajo thotë se të dyja palët duhet ta fitojnë stabilitetin, të ardhmen më ...

LËVIZJA/ Pas SHBA, edhe BE me të dërguar special në Ballkan? Ja ç’përflitet
Zyrtarët evropianë janë afër vendimit që dhe BE do të emërojë një të dërguar special për Ballkanin Perëndimor, duke pasuar pra të njëjtin veprim të SHBA. Propozimi ka qenë në diskutim për disa muaj, pasi Shtetet e ...
Tesheshi | 16-Sep-2019 10:21
Zyrtarët evropianë janë afër vendimit që dhe BE do të emërojë një të dërguar special për Ballkanin Perëndimor, duke pasuar pra të njëjtin veprim të SHBA. Propozimi ka qenë në diskutim për disa muaj, pasi Shtetet e ...

Bërnabiq: Pa kompromis, s`ka zgjidhje për Kosovën
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...
Alsat-M | 16-Sep-2019 09:36
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...

Brnabiq: Pa kompromis, s`ka zgjidhje për Kosovën
Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq, tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 09:05
Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq, tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...

Vuçiç e pranon që është mërzitur pas shkarkimit të John Bolton nga Trump
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 14:45
Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se, pavarësisht se presidenti amerikan Donald Trump ka larguar këshilltarin e tij për siguri, John Bolton, me administratën amerikane do të vazhdojnë bisedimet për të gjetur një ...

Bërnabiq: Pa kompromis, s`ka zgjidhje për Kosovën
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...
EkonomiaOnline | 16-Sep-2019 08:53
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...

Bërnabiq: Pa kompromis, s`ka zgjidhje për Kosovën
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...
Medial | 16-Sep-2019 08:47
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...

Bërnabiq: Pa kompromis, s`ka zgjidhje për Kosovën
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...
Klan Kosova | 16-Sep-2019 08:36
Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq tha se një zgjidhje kompromisi është e vetmja zgjidhje e mundshme për çështjen e Kosovës. Sipas saj, kjo zgjidhje do t’iu jepte të dy palëve një të ardhme më të qëndrueshme, më të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved