ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 04:58

Pacolli premton 60 mijë vende të punës

Pacolli premton 60 mijë vende të punës
Kandidati për deputet nga koalicioni Nisma-AKR-PD dhe njëkohësisht lideri i AKR-së, Behxhet Pacolli ka premtuar rritje ekonomike 8 për qind dhe 60 mijë vende të punës
Kosova Press | 17-Sep-2019 00:03
Kandidati për deputet nga koalicioni Nisma-AKR-PD dhe njëkohësisht lideri i AKR-së, Behxhet Pacolli ka premtuar rritje ekonomike 8 për qind dhe 60 mijë vende të punës

Pacolli premton rritje ekonomike prej tetë për qind dhe 60 mijë vende të reja pune
Kandidati për deputet nga koalicioni Nisma-AKR-PD dhe njëkohësisht lideri i AKR’së, Behxhet Pacolli, i ftuar në një emisionin , ka premtuar rritje ekonomike 8 për qind dhe 60 mijë vende të punës. Nëse koalicioni i tij ...
Arbresh | 16-Sep-2019 23:57
Kandidati për deputet nga koalicioni Nisma-AKR-PD dhe njëkohësisht lideri i AKR’së, Behxhet Pacolli, i ftuar në një emisionin , ka premtuar rritje ekonomike 8 për qind dhe 60 mijë vende të punës. Nëse koalicioni i tij ...

Pacolli premton rritje ekonomike prej tetë për qind dhe 60 mijë vende të reja pune
Kandidati për deputet nga koalicioni Nisma-AKR-PD dhe njëkohësisht lideri i AKR’së, Behxhet Pacolli, i ftuar në T7, ka premtuar rritje ekonomike 8 për qind dhe 60 mijë vende të punës. Nëse koalicioni i tij bëhet pjesë e ...
InFokusi | 16-Sep-2019 23:57
Kandidati për deputet nga koalicioni Nisma-AKR-PD dhe njëkohësisht lideri i AKR’së, Behxhet Pacolli, i ftuar në T7, ka premtuar rritje ekonomike 8 për qind dhe 60 mijë vende të punës. Nëse koalicioni i tij bëhet pjesë e ...

Pacolli premton rritje ekonomike prej tetë për qind dhe 60 mijë vende të reja pune
Nëse koalicioni i tij bëhet pjesë e qeverisë së ardhshme, Pacolli tha se do të ketë rritje ekonomike prej 8%. “Qeveria e ardhshme do të arrijë një rritje ekonomike prej 8 për qind”, ka thënë Pacolli. E me këtë rritje ...
Lajminet | 16-Sep-2019 23:54
Nëse koalicioni i tij bëhet pjesë e qeverisë së ardhshme, Pacolli tha se do të ketë rritje ekonomike prej 8%. “Qeveria e ardhshme do të arrijë një rritje ekonomike prej 8 për qind”, ka thënë Pacolli. E me këtë rritje ...

Pacolli premton rritje ekonomike prej tetë për qind dhe 60 mijë vende të reja pune
Kandidati për deputet nga koalicioni Nisma-AKR-PD dhe njëkohësisht lideri i AKR’së, Behxhet Pacolli, i ftuar në emisionin “DPT te Fidani” të T7, ka premtuar rritje ekonomike 8 për qind dhe 60 mijë vende të punës. Nëse ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 23:49
Kandidati për deputet nga koalicioni Nisma-AKR-PD dhe njëkohësisht lideri i AKR’së, Behxhet Pacolli, i ftuar në emisionin “DPT te Fidani” të T7, ka premtuar rritje ekonomike 8 për qind dhe 60 mijë vende të punës. Nëse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved