ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 13:02

Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë

Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë
Bëhet asfaltimi i rrugës në fshatin Burrnik. (Fshati Burrnik, Ferizaj, ora 09:00) Lëvizja FOL organizon diskutimin me kandidatin për kryeministër, Albin Kurti. (Zyrat e Lëvizjes FOL, ora 11:00) Me rastin e vdekjes së ...
Lajminet | 17-Sep-2019 07:33
Bëhet asfaltimi i rrugës në fshatin Burrnik. (Fshati Burrnik, Ferizaj, ora 09:00) Lëvizja FOL organizon diskutimin me kandidatin për kryeministër, Albin Kurti. (Zyrat e Lëvizjes FOL, ora 11:00) Me rastin e vdekjes së ...

Çka ndodh sot
Më poshtë ju sjellim ngjarjet kryesore që pritet të zhvillohet sot. 08:00-09:00 Mbahet protestë nga punëtorët e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës. (ANP “Adem Jashari”). 10:00 Zëvendësministri i Infrastrukturës dhe ...
Gazeta Express | 08-Aug-2019 07:30
Më poshtë ju sjellim ngjarjet kryesore që pritet të zhvillohet sot. 08:00-09:00 Mbahet protestë nga punëtorët e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës. (ANP “Adem Jashari”). 10:00 Zëvendësministri i Infrastrukturës dhe ...

Ngjarjet e datës 17 shtator
Organizohet ecja me moton “Promovimi i stilit të shëndetshëm të jetës”. (Qendra rekreative në Gërmi, Prishtinë, ora 07:30)
Kosova Press | 16-Sep-2017 23:56
Organizohet ecja me moton “Promovimi i stilit të shëndetshëm të jetës”. (Qendra rekreative në Gërmi, Prishtinë, ora 07:30)

Saraj, gjuan me revole bashkëfshatarin!
Më datë 14.09.2019 policia e Sarajit ka arrestuar 52 vjeçarin Sh.S. nga fshati Bojanë, për shkak se rretj ores 11 e 45 minuta me armë zjarri ka gjuajtur në drejtim të bashkëfshatarit R.N. 36 vjeçar. Për fat të mirë ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 20:24
Më datë 14.09.2019 policia e Sarajit ka arrestuar 52 vjeçarin Sh.S. nga fshati Bojanë, për shkak se rretj ores 11 e 45 minuta me armë zjarri ka gjuajtur në drejtim të bashkëfshatarit R.N. 36 vjeçar. Për fat të mirë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved