ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 09:45

Ansu Fati apo Dembele: Dilema tjetër e madhe te Barcelona

Ansu Fati apo Dembele: Dilema tjetër e madhe te Barcelona
Ansu Fati ka përfituar si lojtar formacioni pas dëmtimeve të Luis Suarez, Lionel Messi dhe Ousmane Dembele. Por me kthimin e këtyre të fundit, nuk ka garanci për djaloshin që do të luajë edhe aq shumë, pasi trajnerët ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 18:26
Ansu Fati ka përfituar si lojtar formacioni pas dëmtimeve të Luis Suarez, Lionel Messi dhe Ousmane Dembele. Por me kthimin e këtyre të fundit, nuk ka garanci për djaloshin që do të luajë edhe aq shumë, pasi trajnerët ...

“Nëse Fati luan s’do të jetë për rekord, por për shkak se kemi nevojë për të”
Valverde ka vetëm fjalë të mira për 16-vjeçarin, Ansu Fati. Talenti që pushtuar botën mund të bëhet golashënuesi më i ri në histori të Champions League nëse të martën luan kundër Dortmundit. Është vetëm 16-vjeçar, ai po ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 23:54
Valverde ka vetëm fjalë të mira për 16-vjeçarin, Ansu Fati. Talenti që pushtuar botën mund të bëhet golashënuesi më i ri në histori të Champions League nëse të martën luan kundër Dortmundit. Është vetëm 16-vjeçar, ai po ...

?De Jong: Përformaca ime më e mirë në fanellën e Barcelonës
Mesfushori, Frenkie de Jong beson që fitorja ndaj Valencia ishte përformanca e tij më e mirë në fanellën e Barcelonës.
Kosova Press | 16-Sep-2019 23:33
Mesfushori, Frenkie de Jong beson që fitorja ndaj Valencia ishte përformanca e tij më e mirë në fanellën e Barcelonës.

A do ta thyejë Ansu Fati rekordin historik në Champions League? Tashmë ka hyrë në librat e historisë me dy rekorde, por Ansu Fati ka mundësi të thyejë një tjetër të martën mbrëma. Ai mund të bëhet golashënuesi më i ri në histori...
Tashmë ka hyrë në librat e historisë me dy rekorde, por Ansu Fati ka mundësi të thyejë një tjetër të martën mbrëma. Ai mund të bëhet golashënuesi më i ri në histori të Champions League. 16-vjeçari, Ansu Fati, mori ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 23:12
Tashmë ka hyrë në librat e historisë me dy rekorde, por Ansu Fati ka mundësi të thyejë një tjetër të martën mbrëma. Ai mund të bëhet golashënuesi më i ri në histori të Champions League. 16-vjeçari, Ansu Fati, mori ...

A do ta thyejë Ansu Fati rekordin historik në Champions League?
Tashmë ka hyrë në librat e historisë me dy rekorde, por Ansu Fati ka mundësi të thyejë një tjetër të martën mbrëma. Ai mund të bëhet golashënuesi më i ri në histori të Champions League. 16-vjeçari, Ansu Fati, mori ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 23:04
Tashmë ka hyrë në librat e historisë me dy rekorde, por Ansu Fati ka mundësi të thyejë një tjetër të martën mbrëma. Ai mund të bëhet golashënuesi më i ri në histori të Champions League. 16-vjeçari, Ansu Fati, mori ...

Klopp demanton agjentin: Ai dëshiroi vetëm të bënte shaka
Tifozët e Barcelonës tashmë e adhurojnë 16-vjeçarin, i cili ka shënuar dy gola dhe ka asistuar një tjetër në 116 minuta të luajtur në La Liga. Dembele, ndërkohë, do të duhet të fitojë besimin e ‘Camp Nou’, edhe pse ai ...
GazetaBlic | 16-Sep-2019 21:29
Tifozët e Barcelonës tashmë e adhurojnë 16-vjeçarin, i cili ka shënuar dy gola dhe ka asistuar një tjetër në 116 minuta të luajtur në La Liga. Dembele, ndërkohë, do të duhet të fitojë besimin e ‘Camp Nou’, edhe pse ai ...

Ansu Fati apo Dembele: Dilema tjetër e madhe te Barcelona
Ansu Fati ka përfituar si lojtar formacioni pas dëmtimeve të Luis Suarez, Lionel Messi dhe Ousmane Dembele. Por me kthimin e këtyre të fundit, nuk ka garanci për djaloshin që të luajë edhe aq shumë, pasi trajnerët ende ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 20:13
Ansu Fati ka përfituar si lojtar formacioni pas dëmtimeve të Luis Suarez, Lionel Messi dhe Ousmane Dembele. Por me kthimin e këtyre të fundit, nuk ka garanci për djaloshin që të luajë edhe aq shumë, pasi trajnerët ende ...

Ansu Fati apo Dembele: Dilema tjetër e madhe te Barcelona
Ansu Fati ka përfituar si lojtar formacioni pas dëmtimeve të Luis Suarez, Lionel Messi dhe Ousmane Dembele. Por me kthimin e këtyre të fundit, nuk ka garanci për djaloshin që të luajë edhe aq shumë, pasi trajnerët ende ...
E Dua Sportin | 16-Sep-2019 19:59
Ansu Fati ka përfituar si lojtar formacioni pas dëmtimeve të Luis Suarez, Lionel Messi dhe Ousmane Dembele. Por me kthimin e këtyre të fundit, nuk ka garanci për djaloshin që të luajë edhe aq shumë, pasi trajnerët ende ...

VIDEO/ Momenti kur De Jong driblon të gjithë mesfushorët e Valencias
Rakitic dhe Frenkie de Jong janë duke dhuruar spektakël në mesfushën e Barcelonës. Talenti holandez shkëlqeu në fitoren e Barcelonës 5-2 kundër Valencias. Siç mund ta shihni në videon më poshtë De Jong bën një vrapim të ...
Lexo | 16-Sep-2019 19:28
Rakitic dhe Frenkie de Jong janë duke dhuruar spektakël në mesfushën e Barcelonës. Talenti holandez shkëlqeu në fitoren e Barcelonës 5-2 kundër Valencias. Siç mund ta shihni në videon më poshtë De Jong bën një vrapim të ...

La Liga, Barcelona “shpartallon” Valencian me rezultatin 5-2
Vazhdon te mbretërojë ekuilibri ne La Liga. Ne javën e 4 Barcelona mundi Valencian 5-2 ndërsa vazhdon te qëndrojë një pike larg Realit dhe dy nga kryesuesit e Atletikos. Ne Kap Nou u duk një ndeshje shume e lehte për ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 13:22
Vazhdon te mbretërojë ekuilibri ne La Liga. Ne javën e 4 Barcelona mundi Valencian 5-2 ndërsa vazhdon te qëndrojë një pike larg Realit dhe dy nga kryesuesit e Atletikos. Ne Kap Nou u duk një ndeshje shume e lehte për ...

Spanja e do sensacionin e Barcelonës, Ansu Fatin
Gjashtëmbëdhjetëvjeçari Ansu Fati është ylli që tashmë ka shndritur në këtë fillim të sezonit në La Liga, pas vetëm tri ndeshjeve me Barcelonën. I lindur në Guinea-Bissau më 2002, ai dhe familja e tij u zhvendosen në ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 19:27
Gjashtëmbëdhjetëvjeçari Ansu Fati është ylli që tashmë ka shndritur në këtë fillim të sezonit në La Liga, pas vetëm tri ndeshjeve me Barcelonën. I lindur në Guinea-Bissau më 2002, ai dhe familja e tij u zhvendosen në ...

Dilema e Barcelonës: Ansu Fati apo Ousmane Dembele?
Tifozët e Barcelonës tashmë e adhurojnë 16-vjeçarin, i cili ka shënuar dy gola dhe ka asistuar një tjetër në 116 minuta të luajtur në La Liga. Dembele, ndërkohë, do të duhet të fitojë besimin e ‘Camp Nou’, edhe pse ai ...
Lajminet | 16-Sep-2019 18:58
Tifozët e Barcelonës tashmë e adhurojnë 16-vjeçarin, i cili ka shënuar dy gola dhe ka asistuar një tjetër në 116 minuta të luajtur në La Liga. Dembele, ndërkohë, do të duhet të fitojë besimin e ‘Camp Nou’, edhe pse ai ...

Përse Barcelona e dëshiron Neymarin kur e ka Fatin?
Gjashtëmbëdhjetë vjeçi Ansu Fati është ylli që tashmë ka shndritur në këtë fillim të sezonit në La Liga, pas vetëm tri ndeshjeve me Barcelonën. I lindur në Bissau më 2002, ai dhe familja e tij u zhvendosen në Sevilla ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 17:26
Gjashtëmbëdhjetë vjeçi Ansu Fati është ylli që tashmë ka shndritur në këtë fillim të sezonit në La Liga, pas vetëm tri ndeshjeve me Barcelonën. I lindur në Bissau më 2002, ai dhe familja e tij u zhvendosen në Sevilla ...

17:11 Spanja e do sensacionin e Barcelonës, Ansu Fatin Gjashtëmbëdhjetëvjeçari...
Gjashtëmbëdhjetëvjeçari Ansu Fati është ylli që tashmë ka shndritur në këtë fillim të sezonit në La Liga, pas vetëm tri ndeshjeve me Barcelonën. I lindur në Guinea-Bissau më 2002, ai dhe familja e tij u zhvendosen në ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 17:16
Gjashtëmbëdhjetëvjeçari Ansu Fati është ylli që tashmë ka shndritur në këtë fillim të sezonit në La Liga, pas vetëm tri ndeshjeve me Barcelonën. I lindur në Guinea-Bissau më 2002, ai dhe familja e tij u zhvendosen në ...

Spanja e do sensacionin e Barcelonës, Ansu Fati
Gjashtëmbëdhjetëvjeçari Ansu Fati është ylli që tashmë ka shndritur në këtë fillim të sezonit në La Liga, pas vetëm tri ndeshjeve me Barcelonën. I lindur në Guinea-Bissau më 2002, ai dhe familja e tij u zhvendosen në ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 17:00
Gjashtëmbëdhjetëvjeçari Ansu Fati është ylli që tashmë ka shndritur në këtë fillim të sezonit në La Liga, pas vetëm tri ndeshjeve me Barcelonën. I lindur në Guinea-Bissau më 2002, ai dhe familja e tij u zhvendosen në ...

Valverde flet për talentin Fati: E ka ekzagjeruar me paraqitjen e tij, është lojtar që ka diçka speciale
Ansu Fati ka vazhduar me paraqitjet e tij të mrekullueshme me fanellën e Barcelonës. Talenti i jashtëzakonshëm ka arritur të shënoj edhe golin e dytë me ekipin e parë, derisa ka dhënë edhe një asistim. Barcelona mposhti ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 15:32
Ansu Fati ka vazhduar me paraqitjet e tij të mrekullueshme me fanellën e Barcelonës. Talenti i jashtëzakonshëm ka arritur të shënoj edhe golin e dytë me ekipin e parë, derisa ka dhënë edhe një asistim. Barcelona mposhti ...

Vazhdojnë problemet për Barcelonën, Fati mund të mungojë gati 1 muaj
Problemet për skuadrën e Barcelonës në këtë fillim sezoni nuk kanë të ndalur. Skuadra katalane nuk ka parë akoma debutimin e Lionel Messit në edicionin e ri 2019/20, pasi lojtari kishte pësuar një dëmtim në stërvitje. ...
Koha.mk | 16-Sep-2019 14:44
Problemet për skuadrën e Barcelonës në këtë fillim sezoni nuk kanë të ndalur. Skuadra katalane nuk ka parë akoma debutimin e Lionel Messit në edicionin e ri 2019/20, pasi lojtari kishte pësuar një dëmtim në stërvitje. ...

Emery i reagon ashpër Granit Xhakës
Mbrojtësi i Barcelonës, Clement Lenglet ka thënë se sulmuesi, Ansu Fati duhet të jetë i qetë. Fati është duke i mahnitur të gjithë me përformacen e tij pasi në tri ndeshje ka shënuar dy gola dhe ka bërë një asistim. ...
GazetaBlic | 16-Sep-2019 12:51
Mbrojtësi i Barcelonës, Clement Lenglet ka thënë se sulmuesi, Ansu Fati duhet të jetë i qetë. Fati është duke i mahnitur të gjithë me përformacen e tij pasi në tri ndeshje ka shënuar dy gola dhe ka bërë një asistim. ...

Vazhdojnë problemet për Barcelonën – Ansu Fati mund të mungojë gati 1 muaj
Problemet për skuadrën e Barcelonës në këtë fillim sezoni nuk kanë të ndalur. Skuadra katalane nuk ka parë akoma debutimin e Lionel Messit në edicionin e ri 2019/20, pasi lojtari kishte pësuar një dëmtim në stërvitje. ...
EkonomiaOnline | 16-Sep-2019 12:29
Problemet për skuadrën e Barcelonës në këtë fillim sezoni nuk kanë të ndalur. Skuadra katalane nuk ka parë akoma debutimin e Lionel Messit në edicionin e ri 2019/20, pasi lojtari kishte pësuar një dëmtim në stërvitje. ...

Lenglet: Fati duhet të jetë i qetë
Mbrojtësi i Barcelonës, Clement Lenglet ka thënë se sulmuesi, Ansu Fati duhet të jetë i qetë. Fati është duke i mahnitur të gjithë me përformacen e tij pasi në tri ndeshje ka shënuar dy gola dhe ka bërë një asistim. ...
Indeks Online | 16-Sep-2019 12:24
Mbrojtësi i Barcelonës, Clement Lenglet ka thënë se sulmuesi, Ansu Fati duhet të jetë i qetë. Fati është duke i mahnitur të gjithë me përformacen e tij pasi në tri ndeshje ka shënuar dy gola dhe ka bërë një asistim. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved