ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 05:19

Laraska sulmon dhe vret një person

Laraska sulmon dhe vret një person
Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmanget, u rrëzua dhe humbi jetën.
Top Channel | 16-Sep-2019 19:37
Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmanget, u rrëzua dhe humbi jetën.

Laraska agresive vret çiklistin e moshuar – 1700 raste sulmesh vetëm sivjet
Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmanget, u rrëzua dhe humbi jetën. 76-vjeçari u përpoq t’i shmangej shpendit, por u përplas me një gardh dhe pësoi lëndime të rënda në ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 00:11
Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmanget, u rrëzua dhe humbi jetën. 76-vjeçari u përpoq t’i shmangej shpendit, por u përplas me një gardh dhe pësoi lëndime të rënda në ...

Laraska e mbyt një burrë në Australi
Një çiklist vdiq në Australi pasi u godit nga një laraskë, që është një zog vendas Australian që bëhet agresiv në pranverë rreth sezonit të mbarështimit Një burrë 76-vjeçar ishte duke hipur në biçikletën e tij në Parkun ...
Arbresh | 16-Sep-2019 09:11
Një çiklist vdiq në Australi pasi u godit nga një laraskë, që është një zog vendas Australian që bëhet agresiv në pranverë rreth sezonit të mbarështimit Një burrë 76-vjeçar ishte duke hipur në biçikletën e tij në Parkun ...

Laraska e mbyt një burrë në Australi
Një çiklist vdiq në Australi pasi u godit nga një laraskë, që është një zog vendas Australian që bëhet agresiv në pranverë rreth sezonit të mbarështimit Një burrë 76-vjeçar ishte duke hipur në biçikletën e tij në Parkun ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 09:01
Një çiklist vdiq në Australi pasi u godit nga një laraskë, që është një zog vendas Australian që bëhet agresiv në pranverë rreth sezonit të mbarështimit Një burrë 76-vjeçar ishte duke hipur në biçikletën e tij në Parkun ...

Dyvjeçari vdes, hëngri karamele brenda një biblioteke publike, në New York
Një djalë dy-vjeçar besohet të ketë mbytur deri në vdekje një copë karamele ndërsa ndodhej brenda Qendrës së Bibliotekave në Bronx. Vogëlushi filloi të luftonte për ajër rreth orës 3.15 pasdite të Dielën në ...
Indeks Online | 16-Sep-2019 08:34
Një djalë dy-vjeçar besohet të ketë mbytur deri në vdekje një copë karamele ndërsa ndodhej brenda Qendrës së Bibliotekave në Bronx. Vogëlushi filloi të luftonte për ajër rreth orës 3.15 pasdite të Dielën në ...

Çiklisti vdes në mënyrë tragjike, duke ikur nga shpendi grabitqar
Një çiklist ka vdekur pasi u përplas në një gardh, kur u largua nga një shteg biçikletash për t’iu shmangur një shpendi grabitqar. Një burrë 76-vjeçar po udhëtonte në një rrugë jashtë rrugës afër parkut Nicholson në ...
Indeks Online | 16-Sep-2019 07:43
Një çiklist ka vdekur pasi u përplas në një gardh, kur u largua nga një shteg biçikletash për t’iu shmangur një shpendi grabitqar. Një burrë 76-vjeçar po udhëtonte në një rrugë jashtë rrugës afër parkut Nicholson në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved