ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/11/2019 02:38

Kosova, në prag të dorëzimit për çështjen e INTERPOL-it

Kosova, në prag të dorëzimit për çështjen e INTERPOL-it
Qeveria në dorëheqje ka paralajmëruar se do ta tërheqë kërkesën e Kosovës për anëtarësim në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë - INTERPOL në qoftë se krijohet situatë e pafavorshme. Zyrtarë të......
Zeri | 17-Sep-2019 08:24
Qeveria në dorëheqje ka paralajmëruar se do ta tërheqë kërkesën e Kosovës për anëtarësim në Organizatën Ndërkombëtare të Policisë - INTERPOL në qoftë se krijohet situatë e pafavorshme. Zyrtarë të......

Kryeministri çek takon Presidentin – paralajmëron një takim ku do të merret vendimi për Kosovën
Kryeministri i Çekisë, Andrej Babish, ka paralajmëruar një takim me ministra të qeverisë së tij, për të vendosur përfundimisht nëse vendi i tij do ta tërheqë njohjen e Kosovës si shtet i pavarur dhe sovran. Babish ka ...
Zeri | 16-Sep-2019 23:35
Kryeministri i Çekisë, Andrej Babish, ka paralajmëruar një takim me ministra të qeverisë së tij, për të vendosur përfundimisht nëse vendi i tij do ta tërheqë njohjen e Kosovës si shtet i pavarur dhe sovran. Babish ka ...

Kryeministri çek takon Presidentin – paralajmëron një takim ku do të merret vendimi për Kosovën
Kryeministri i Çekisë, Andrej Babish, ka paralajmëruar një takim me ministra të qeverisë së tij, për të vendosur përfundimisht nëse vendi i tij do ta tërheqë njohjen e Kosovës si shtet i pavarur dhe sovran. Babish ka ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 23:29
Kryeministri i Çekisë, Andrej Babish, ka paralajmëruar një takim me ministra të qeverisë së tij, për të vendosur përfundimisht nëse vendi i tij do ta tërheqë njohjen e Kosovës si shtet i pavarur dhe sovran. Babish ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved