ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 01:48

E pabesueshme, por forma e këtyre perimeve është më të vërtetë interesante

E pabesueshme, por forma e këtyre perimeve është më të vërtetë interesante
Duket e pabesueshme, por frutat dhe perimet shpesh na qëllon të kenë forma nga më të çuditshmet. Të gjithë jemi familjarizuar me format e perimeve që në fëmijëri, pasi ato janë pjesë e dietës sonë të përditshme, por ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 01:35
Duket e pabesueshme, por frutat dhe perimet shpesh na qëllon të kenë forma nga më të çuditshmet. Të gjithë jemi familjarizuar me format e perimeve që në fëmijëri, pasi ato janë pjesë e dietës sonë të përditshme, por ...

Format më të çuditshme të perimeve
Të gjithë jemi familjarizuar me format e perimeve që në fëmijëri, pasi ato janë pjesë e dietës sonë të përditshme, por kësaj rradhe do të cuditeni me këto forma të çuditshme. Në foto do të gjeni patëllxhan në formë kok ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 09:02
Të gjithë jemi familjarizuar me format e perimeve që në fëmijëri, pasi ato janë pjesë e dietës sonë të përditshme, por kësaj rradhe do të cuditeni me këto forma të çuditshme. Në foto do të gjeni patëllxhan në formë kok ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved