ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 05:09

Varane: Thashethemet për Neymarin na shpërqendruan në këtë fillim sezon

Varane: Thashethemet për Neymarin na shpërqendruan në këtë fillim sezon
Raphael Varane ka thënë se thashethemet se Neymari mund të transferohet në Santiago Bernabeu, i ka shpërqendruar lojtarët e Real Madridit. Sulmuesi brazilian ishte në qendër të vëmendjes së afatit kalimtar veror, derisa ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 21:53
Raphael Varane ka thënë se thashethemet se Neymari mund të transferohet në Santiago Bernabeu, i ka shpërqendruar lojtarët e Real Madridit. Sulmuesi brazilian ishte në qendër të vëmendjes së afatit kalimtar veror, derisa ...

Afron Champions, Psg pa yjet e tij ndaj Real Madrid
Këtë mesjavë nis sezoni i ri i Ligës së Kampioneve dhe një prej sfidave më të rëndësishme është ajo që do të luhet në Parkun e Princave mes Paris Saint Germainit dhe Realit të Madridit. Kampionët e Francës do të jenë ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 14:01
Këtë mesjavë nis sezoni i ri i Ligës së Kampioneve dhe një prej sfidave më të rëndësishme është ajo që do të luhet në Parkun e Princave mes Paris Saint Germainit dhe Realit të Madridit. Kampionët e Francës do të jenë ...

PSG konfirmon se Cavani dhe Mbappe nuk luajnë ndaj Real Madridit
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 20:15
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...

Drejtori sportiv i PSG-së, i lodhur nga “telenovela meksikane” e Neymarit
Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, e pranon se ende nuk është zgjidhur gjithçka me Neymarin, mirëpo ai dëshiron që të marrin fund spekulimet për të ardhmen e futbollistit. Pasi dështoi ta sigurojë ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 07:57
Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, e pranon se ende nuk është zgjidhur gjithçka me Neymarin, mirëpo ai dëshiron që të marrin fund spekulimet për të ardhmen e futbollistit. Pasi dështoi ta sigurojë ...

Mbappe i zhgënjyer që s’do të luajë kundër Madridit
Mbappe do të mungojë kundër Real Madridit të mërkurën në Champions League. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet përkatëse, ...
InFokusi | 16-Sep-2019 23:45
Mbappe do të mungojë kundër Real Madridit të mërkurën në Champions League. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet përkatëse, ...

Mbappe i zhgënjyer që s’do të luajë kundër Madridit
Mbappe do të mungojë kundër Real Madridit të mërkurën në Champions League. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet përkatëse, ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 23:25
Mbappe do të mungojë kundër Real Madridit të mërkurën në Champions League. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet përkatëse, ...

Marcelo konfirmon lëndimin: “I trishtuar që s’mund të luaj për një kohë”
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Braziliani, që lëndoi krahun në fitoren 3-2 kundër ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 22:47
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Braziliani, që lëndoi krahun në fitoren 3-2 kundër ...

Marcelo konfirmon lëndimin: “I trishtuar që s’mund të luaj për një kohë me Realin” Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk...
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Lexoni edhe: Arrestohen 12 tifozë ultras të ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 22:33
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Lexoni edhe: Arrestohen 12 tifozë ultras të ...

Marcelo konfirmon lëndimin: “I trishtuar që s’mund të luaj për një kohë”
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Braziliani, që lëndoi krahun në fitoren 3-2 kundër ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 22:28
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Braziliani, që lëndoi krahun në fitoren 3-2 kundër ...

Varane: Thashethemet për Neymarin na shpërqendruan në këtë fillim sezon
Raphael Varane ka thënë se thashethemet se Neymari mund të transferohet në Santiago Bernabeu, i ka shpërqendruar lojtarët e Real Madridit. Sulmuesi brazilian ishte në qendër të vëmendjes së afatit kalimtar veror, derisa ...
E Dua Sportin | 16-Sep-2019 22:01
Raphael Varane ka thënë se thashethemet se Neymari mund të transferohet në Santiago Bernabeu, i ka shpërqendruar lojtarët e Real Madridit. Sulmuesi brazilian ishte në qendër të vëmendjes së afatit kalimtar veror, derisa ...

Thellohet kriza te Real Madridi, lëndohet edhe Marcelo
Real Madridi ka konfirmuar se Marcelo nuk do të luajë në përballjen ndaj Paris Sainr-Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve. Mbrojtësi brazilian pësoi lëndim në fundjavën e kaluar në fitoren 3-2 ndaj Levantes në La ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 16:04
Real Madridi ka konfirmuar se Marcelo nuk do të luajë në përballjen ndaj Paris Sainr-Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve. Mbrojtësi brazilian pësoi lëndim në fundjavën e kaluar në fitoren 3-2 ndaj Levantes në La ...

PSG konfirmon se Cavani dhe Mbappe nuk luajnë ndaj Real Madridit
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...
E Dua Sportin | 16-Sep-2019 22:01
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...

Varane: Spekulimet rreth Neymar kanë ndikuar te Real Madridi
Neymar e gjeti veten në qendër të një sagë transferimesh gjatë verës, pasi shprehu dëshirën e tij për t’u larguar nga PSG vetëm dy vjet nga transferimi i tij me rekord botëror prej 222 milionë eurove nga Barcelona. ...
Lajminet | 16-Sep-2019 21:31
Neymar e gjeti veten në qendër të një sagë transferimesh gjatë verës, pasi shprehu dëshirën e tij për t’u larguar nga PSG vetëm dy vjet nga transferimi i tij me rekord botëror prej 222 milionë eurove nga Barcelona. ...

PSG konfirmon se Cavani dhe Mbappe nuk luajnë ndaj Real Madridit
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...
EkonomiaOnline | 16-Sep-2019 20:20
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...

Fitorja nuk mjafton, hija e Mourinho rrezikon pankinën e Zidane
I kushtëzuar nga mungesat e shumta, Zinedine Zidane arriti të kthejë Real Madrid te fitorja në La Liga. Por edhe kaë nuk ka mjaftuar që trajneri francez të jetojë ditë të qeta në pankinë. Pas mediave spanjolle është BBC ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 13:26
I kushtëzuar nga mungesat e shumta, Zinedine Zidane arriti të kthejë Real Madrid te fitorja në La Liga. Por edhe kaë nuk ka mjaftuar që trajneri francez të jetojë ditë të qeta në pankinë. Pas mediave spanjolle është BBC ...

Konfirmohet, Mbappe dhe Cavani nuk do të luajnë kundër Realit
Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 20:04
Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet ...

Real Madrid merr lajmin e keq në prag të përballjes me PSG-në
Real Madridi ka konfirmuar se Marcelo nuk do të luajë në përballjen ndaj Paris Saint-Germain e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues. Mbrojtësi brazilian pësoi lëndim fundjavën e kaluar në fitoren 3-2 ndaj ...
Lexo | 16-Sep-2019 20:00
Real Madridi ka konfirmuar se Marcelo nuk do të luajë në përballjen ndaj Paris Saint-Germain e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues. Mbrojtësi brazilian pësoi lëndim fundjavën e kaluar në fitoren 3-2 ndaj ...

Konfirmohet, Mbappe dhe Cavani nuk do të luajnë kundër Realit
Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 19:59
Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet ...

19:24 Neymarit nuk i bëjnë përshtypje kritikat e vërshëllimat e tifozëve Është tip që e shijon jetën,...
Është tip që e shijon jetën, dhe do të vazhdojë ta bëjë pa marrë parasysh se çfarë ndodh. Pak ditë pas vërshëllimeve të shumta në “Parc des Princes”, ku Neymar shënoi golin e tri pikëve në minutën e 92-të, braziliani ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 19:26
Është tip që e shijon jetën, dhe do të vazhdojë ta bëjë pa marrë parasysh se çfarë ndodh. Pak ditë pas vërshëllimeve të shumta në “Parc des Princes”, ku Neymar shënoi golin e tri pikëve në minutën e 92-të, braziliani ...

Neymarit nuk i bëjnë përshtypje kritikat e vërshëllimat e tifozëve
Është tip që e shijon jetën, dhe do të vazhdojë ta bëjë pa marrë parasysh se çfarë ndodh. Pak ditë pas vërshëllimeve të shumta në “Parc des Princes”, ku Neymar shënoi golin e tri pikëve në minutën e 92-të, braziliani ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 19:20
Është tip që e shijon jetën, dhe do të vazhdojë ta bëjë pa marrë parasysh se çfarë ndodh. Pak ditë pas vërshëllimeve të shumta në “Parc des Princes”, ku Neymar shënoi golin e tri pikëve në minutën e 92-të, braziliani ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved