ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 16:28

Varane: Thashethemet për Neymarin na shpërqendruan në këtë fillim sezon

Varane: Thashethemet për Neymarin na shpërqendruan në këtë fillim sezon
Raphael Varane ka thënë se thashethemet se Neymari mund të transferohet në Santiago Bernabeu, i ka shpërqendruar lojtarët e Real Madridit. Sulmuesi brazilian ishte në qendër të vëmendjes së afatit kalimtar veror, derisa ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 21:53
Raphael Varane ka thënë se thashethemet se Neymari mund të transferohet në Santiago Bernabeu, i ka shpërqendruar lojtarët e Real Madridit. Sulmuesi brazilian ishte në qendër të vëmendjes së afatit kalimtar veror, derisa ...

PSG konfirmon se Cavani dhe Mbappe nuk luajnë ndaj Real Madridit
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 20:15
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...

Afron Champions, Psg pa yjet e tij ndaj Real Madrid
Këtë mesjavë nis sezoni i ri i Ligës së Kampioneve dhe një prej sfidave më të rëndësishme është ajo që do të luhet në Parkun e Princave mes Paris Saint Germainit dhe Realit të Madridit. Kampionët e Francës do të jenë ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 14:01
Këtë mesjavë nis sezoni i ri i Ligës së Kampioneve dhe një prej sfidave më të rëndësishme është ajo që do të luhet në Parkun e Princave mes Paris Saint Germainit dhe Realit të Madridit. Kampionët e Francës do të jenë ...

Drejtori sportiv i PSG-së, i lodhur nga “telenovela meksikane” e Neymarit Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, e pranon se ende nuk është zgjidhur gjithçka me Neymarin, mirëpo ai dëshiron që të marrin fund spekulimet për të ardhmen e
Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, e pranon se ende nuk është zgjidhur gjithçka me Neymarin, mirëpo ai dëshiron që të marrin fund spekulimet për të ardhmen e futbollistit. Pasi dështoi ta sigurojë ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 08:15
Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, e pranon se ende nuk është zgjidhur gjithçka me Neymarin, mirëpo ai dëshiron që të marrin fund spekulimet për të ardhmen e futbollistit. Pasi dështoi ta sigurojë ...

Drejtori sportiv i PSG-së, i lodhur nga “telenovela meksikane” e Neymarit
Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, e pranon se ende nuk është zgjidhur gjithçka me Neymarin, mirëpo ai dëshiron që të marrin fund spekulimet për të ardhmen e futbollistit. Pasi dështoi ta sigurojë ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 07:57
Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo, e pranon se ende nuk është zgjidhur gjithçka me Neymarin, mirëpo ai dëshiron që të marrin fund spekulimet për të ardhmen e futbollistit. Pasi dështoi ta sigurojë ...

Mbappe i zhgënjyer që s’do të luajë kundër Madridit
Mbappe do të mungojë kundër Real Madridit të mërkurën në Champions League. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet përkatëse, ...
InFokusi | 16-Sep-2019 23:45
Mbappe do të mungojë kundër Real Madridit të mërkurën në Champions League. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet përkatëse, ...

Mbappe i zhgënjyer që s’do të luajë kundër Madridit
Mbappe do të mungojë kundër Real Madridit të mërkurën në Champions League. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet përkatëse, ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 23:25
Mbappe do të mungojë kundër Real Madridit të mërkurën në Champions League. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet përkatëse, ...

Marcelo konfirmon lëndimin: “I trishtuar që s’mund të luaj për një kohë”
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Braziliani, që lëndoi krahun në fitoren 3-2 kundër ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 22:47
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Braziliani, që lëndoi krahun në fitoren 3-2 kundër ...

Marcelo konfirmon lëndimin: “I trishtuar që s’mund të luaj për një kohë me Realin” Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk...
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Lexoni edhe: Arrestohen 12 tifozë ultras të ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 22:33
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Lexoni edhe: Arrestohen 12 tifozë ultras të ...

Marcelo konfirmon lëndimin: “I trishtuar që s’mund të luaj për një kohë”
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Braziliani, që lëndoi krahun në fitoren 3-2 kundër ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 22:28
Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës. Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë. Braziliani, që lëndoi krahun në fitoren 3-2 kundër ...

Varane: Thashethemet për Neymarin na shpërqendruan në këtë fillim sezon
Raphael Varane ka thënë se thashethemet se Neymari mund të transferohet në Santiago Bernabeu, i ka shpërqendruar lojtarët e Real Madridit. Sulmuesi brazilian ishte në qendër të vëmendjes së afatit kalimtar veror, derisa ...
E Dua Sportin | 16-Sep-2019 22:01
Raphael Varane ka thënë se thashethemet se Neymari mund të transferohet në Santiago Bernabeu, i ka shpërqendruar lojtarët e Real Madridit. Sulmuesi brazilian ishte në qendër të vëmendjes së afatit kalimtar veror, derisa ...

PSG konfirmon se Cavani dhe Mbappe nuk luajnë ndaj Real Madridit
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...
E Dua Sportin | 16-Sep-2019 22:01
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...

Varane: Spekulimet rreth Neymar kanë ndikuar te Real Madridi
Neymar e gjeti veten në qendër të një sagë transferimesh gjatë verës, pasi shprehu dëshirën e tij për t’u larguar nga PSG vetëm dy vjet nga transferimi i tij me rekord botëror prej 222 milionë eurove nga Barcelona. ...
Lajminet | 16-Sep-2019 21:31
Neymar e gjeti veten në qendër të një sagë transferimesh gjatë verës, pasi shprehu dëshirën e tij për t’u larguar nga PSG vetëm dy vjet nga transferimi i tij me rekord botëror prej 222 milionë eurove nga Barcelona. ...

Thellohet kriza te Real Madridi, lëndohet edhe Marcelo
Real Madridi ka konfirmuar se Marcelo nuk do të luajë në përballjen ndaj Paris Sainr-Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve. Mbrojtësi brazilian pësoi lëndim në fundjavën e kaluar në fitoren 3-2 ndaj Levantes në La ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 16:04
Real Madridi ka konfirmuar se Marcelo nuk do të luajë në përballjen ndaj Paris Sainr-Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve. Mbrojtësi brazilian pësoi lëndim në fundjavën e kaluar në fitoren 3-2 ndaj Levantes në La ...

Mendy: Vendimi për t’u larguar nga PSG ishte më i miri
Mbrojtësi i Real Madridit, Ferland Mendy ka folur për kohën kur ka qenë në PSG. Mbrojtësi francez u transferua këtë verë në “Santiago Bernabeu” nga Olympique Lyon. Mendy shpenzoi tetë vite te PSG, pastaj u transferua ...
Flaka | 16-Sep-2019 20:35
Mbrojtësi i Real Madridit, Ferland Mendy ka folur për kohën kur ka qenë në PSG. Mbrojtësi francez u transferua këtë verë në “Santiago Bernabeu” nga Olympique Lyon. Mendy shpenzoi tetë vite te PSG, pastaj u transferua ...

PSG konfirmon se Cavani dhe Mbappe nuk luajnë ndaj Real Madridit
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...
EkonomiaOnline | 16-Sep-2019 20:20
Paris Saint-Germain dhe Real Madridi do të përballen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze dhe ajo spanjolle do ta kërkojnë fitoren e parë në edicionin e ri të garës më të madhe për klube ...

PSG pa tre yje kundër Real Madridit
Të dy lojtarët munguan në stërvitje të hënën me një deklaratë zyrtare këtë mbrëmje që konfirmoi se dyshja do të rikthehet në stërvitje të plotë në fund të javës. Megjithatë, do të jetë vonë për ata të luajnë kundër ‘Los ...
Lajminet | 16-Sep-2019 20:12
Të dy lojtarët munguan në stërvitje të hënën me një deklaratë zyrtare këtë mbrëmje që konfirmoi se dyshja do të rikthehet në stërvitje të plotë në fund të javës. Megjithatë, do të jetë vonë për ata të luajnë kundër ‘Los ...

Konfirmohet, Mbappe dhe Cavani nuk do të luajnë kundër Realit
Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 20:04
Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet ...

Real Madrid merr lajmin e keq në prag të përballjes me PSG-në
Real Madridi ka konfirmuar se Marcelo nuk do të luajë në përballjen ndaj Paris Saint-Germain e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues. Mbrojtësi brazilian pësoi lëndim fundjavën e kaluar në fitoren 3-2 ndaj ...
Lexo | 16-Sep-2019 20:00
Real Madridi ka konfirmuar se Marcelo nuk do të luajë në përballjen ndaj Paris Saint-Germain e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues. Mbrojtësi brazilian pësoi lëndim fundjavën e kaluar në fitoren 3-2 ndaj ...

Konfirmohet, Mbappe dhe Cavani nuk do të luajnë kundër Realit
Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 19:59
Tashmë është zyrtare, Mbappe dhe Cavani do të mungojnë kundër Real Madridit. Paris Saint Germaini ka bërë të ditur se dyshja sulmuese; Edinson Cavani dhe Kylian Mbappe, janë duke u rikuperuar mirë nga dëmtimet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved