ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 11:37

Bursat europiane pësojnë rënie për shkak të tensioneve në industrinë e naftës

Bursat europiane pësojnë rënie për shkak të tensioneve në industrinë e naftës
Bursat europiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 07:48
Bursat europiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...

Bursat evropiane pësojnë rënie për shkak të tensioneve në industrinë e naftës
Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm sot, gjë që pakësoi papritur furnizimin e botës me arin e zi dhe që ripërtëriti tensionet mes SHBA-së dhe Iranit. “Investitorët u gjendën të papërgatitur ndaj kthimit të rrezikut ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 01:01
Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm sot, gjë që pakësoi papritur furnizimin e botës me arin e zi dhe që ripërtëriti tensionet mes SHBA-së dhe Iranit. “Investitorët u gjendën të papërgatitur ndaj kthimit të rrezikut ...

?Bursat evropiane pësojnë rënie për shkak të tensioneve në industrinë e naftës
Bursat evropiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 23:51
Bursat evropiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...

?Bursat evropiane pësojnë rënie për shkak të tensioneve në industrinë e naftës
Bursat evropiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...
Arbresh | 17-Sep-2019 00:00
Bursat evropiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...

Bursat evropiane pësojnë rënie për shkak të tensioneve në industrinë e naftës
Bursat evropiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...
InFokusi | 16-Sep-2019 23:45
Bursat evropiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...

Bursat evropiane pësojnë rënie për shkak të tensioneve në industrinë e naftës
Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm sot, gjë që pakësoi papritur furnizimin e botës me arin e zi dhe që ripërtëriti tensionet mes SHBA-së dhe Iranit. “Investitorët u gjendën të papërgatitur ndaj kthimit të rrezikut ...
Lajminet | 16-Sep-2019 23:25
Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm sot, gjë që pakësoi papritur furnizimin e botës me arin e zi dhe që ripërtëriti tensionet mes SHBA-së dhe Iranit. “Investitorët u gjendën të papërgatitur ndaj kthimit të rrezikut ...

?Bursat evropiane pësojnë rënie për shkak të tensioneve në industrinë e naftës
Bursat evropiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike.
Kosova Press | 16-Sep-2019 23:15
Bursat evropiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike.

Bursat evropiane pësojnë rënie pas tensioneve në industrinë e naftës
Bursat europiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 22:44
Bursat europiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...

Bursat evropiane pësojnë rënie pas tensioneve në industrinë e naftës
Bursat europiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 22:35
Bursat europiane e nisën javën me vlera negative, pas hezitimeve të investitorëve për shkak të sulmit me dron mbi impiantet saudite të naftës, që shkaktoi tensione të reja diplomatike. Çmimet e naftës u rritën ndjeshëm ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved