ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 23:41

Besojeni ose jo, por Era Istrefi do të sjellë këngë me reperin e famshëm amerikan!

Besojeni ose jo, por Era Istrefi do të sjellë këngë me reperin e famshëm amerikan!
Megjithatë kengetarja shqiptare nuk ka në plan të ndalet, pasi shumë shpejt do të publikojë një tjetër bashkëpunim. Synimet e Era Istrefit për të pushtuar tregun botëror janë të qarta dhe po punon shumë për ta arritur. ...
Telegraf | 17-Sep-2019 18:49
Megjithatë kengetarja shqiptare nuk ka në plan të ndalet, pasi shumë shpejt do të publikojë një tjetër bashkëpunim. Synimet e Era Istrefit për të pushtuar tregun botëror janë të qarta dhe po punon shumë për ta arritur. ...

Këngëtarja e njohur shqiptare “i merr” burrin reperes Cardi B (FOTO)
Pas duetit të suksesshëm me këngëtarin rus, Era Istrefi tani po punon në një projekt tjetër muzikor që premton shumë. Përmes një video të publikuar në Instagram, këngëtarja shqiptare ka lajmëruar se të premten do të ...
InFokusi | 17-Sep-2019 14:15
Pas duetit të suksesshëm me këngëtarin rus, Era Istrefi tani po punon në një projekt tjetër muzikor që premton shumë. Përmes një video të publikuar në Instagram, këngëtarja shqiptare ka lajmëruar se të premten do të ...

Era Istrefi sjell këngë me të dashurin e Cardi B
Pas bashkëpunimit të suksesshëm me reperin rus, Sayonara Boy, Era Istrefi ka gati bashkëpunimin e radhës. Këngëtarja ka njoftuar fansat e saj me anë të një postimi në Instagran se ditën e premte do të hedhë në treg ...
Koha.mk | 17-Sep-2019 10:31
Pas bashkëpunimit të suksesshëm me reperin rus, Sayonara Boy, Era Istrefi ka gati bashkëpunimin e radhës. Këngëtarja ka njoftuar fansat e saj me anë të një postimi në Instagran se ditën e premte do të hedhë në treg ...

Suksesi i radhës i Era Istrefit, ja me kë do të sjellë bashkëpunim!
Era Istrefi nuk di të ndalet! Këtë herë ajo i ka surprizuar të gjithë me projektin e ri, i cili do të vijë në bashkëpunim me artistë të njohur botërorë, me Yellow Claw dhe Offset. Yellow Claw janë dy DJ holandezë, ...
Dritare | 17-Sep-2019 00:39
Era Istrefi nuk di të ndalet! Këtë herë ajo i ka surprizuar të gjithë me projektin e ri, i cili do të vijë në bashkëpunim me artistë të njohur botërorë, me Yellow Claw dhe Offset. Yellow Claw janë dy DJ holandezë, ...

Era Istrefi, për projektin e saj të ri në bashkëpunim me Offset dhe Yellow Claw
Anita Muçaj-Haradinaj në këto ditë të nxehta të shtatorit ka gjetur kohë për tu relaksuar nga angazhimet e përditshme. Gruaja e kryeministrit të Kosovës në detyrë, Ramush Haradinajt në pushime gjendet me personin më të ...
GazetaBlic | 16-Sep-2019 21:09
Anita Muçaj-Haradinaj në këto ditë të nxehta të shtatorit ka gjetur kohë për tu relaksuar nga angazhimet e përditshme. Gruaja e kryeministrit të Kosovës në detyrë, Ramush Haradinajt në pushime gjendet me personin më të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved