ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 12:06

Ankohej për dhimbje të mëdha në shputa të këmbëve, e kupton të nesërmen gabimin – i kishte mbathur mbrapsht këpucët

Ankohej për dhimbje të mëdha në shputa të këmbëve, e kupton të nesërmen gabimin – i kishte mbathur mbrapsht këpucët
Një vajzë që e kishte kaluar natën nëpër klube të natës, vazhdimisht ishte ankuar se kishte pasur dhimbje të mëdha në shputa të këmbëve. Megjithatë iu deshën 24 orë të kalojnë që ta kuptojnë se këpucët me take që i ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 22:16
Një vajzë që e kishte kaluar natën nëpër klube të natës, vazhdimisht ishte ankuar se kishte pasur dhimbje të mëdha në shputa të këmbëve. Megjithatë iu deshën 24 orë të kalojnë që ta kuptojnë se këpucët me take që i ...

Ankohej për dhimbje të mëdha në shputa të këmbëve, e kupton të nesërmen gabimin – i kishte mbathur mbrapsht këpucët
Një vajzë që e kishte kaluar natën nëpër klube të natës, vazhdimisht ishte ankuar se kishte pasur dhimbje të mëdha në shputa të këmbëve. Megjithatë iu deshën 24 orë të kalojnë që ta kuptojnë se këpucët me take që i ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 08:20
Një vajzë që e kishte kaluar natën nëpër klube të natës, vazhdimisht ishte ankuar se kishte pasur dhimbje të mëdha në shputa të këmbëve. Megjithatë iu deshën 24 orë të kalojnë që ta kuptojnë se këpucët me take që i ...

Fotot dhe videot private në Instagram e Facebook s’janë vërtet private
Fotografitë dhe videot e postuara në llogari private të Instagram-it dhe Facebook- ut nuk janë vërtet aq private sa mund të duken, përkundrazi janë tejmase të aksesueshme dhe të thjeshta për t’u shkarkuar dhe më pas ...
Zeri | 14-Sep-2019 23:11
Fotografitë dhe videot e postuara në llogari private të Instagram-it dhe Facebook- ut nuk janë vërtet aq private sa mund të duken, përkundrazi janë tejmase të aksesueshme dhe të thjeshta për t’u shkarkuar dhe më pas ...

Fotot dhe videot private në Instagram e Facebook s’janë vërtet private
Fotografitë dhe videot e postuara në llogari private të Instagram-it dhe Facebook- ut nuk janë vërtet aq private sa mund të duken, përkundrazi janë tejmase të aksesueshme dhe të thjeshta për t’u shkarkuar dhe më pas ...
Indeks Online | 14-Sep-2019 18:01
Fotografitë dhe videot e postuara në llogari private të Instagram-it dhe Facebook- ut nuk janë vërtet aq private sa mund të duken, përkundrazi janë tejmase të aksesueshme dhe të thjeshta për t’u shkarkuar dhe më pas ...

Fotot dhe videot private në Instagram e Facebook s’janë vërtet private
Fotografitë dhe videot e postuara në llogari private të Instagram-it dhe Facebook- ut nuk janë vërtet aq private sa mund të duken, përkundrazi janë tejmase të aksesueshme dhe të thjeshta për t’u shkarkuar dhe më pas ...
Kosova Press | 14-Sep-2019 17:30
Fotografitë dhe videot e postuara në llogari private të Instagram-it dhe Facebook- ut nuk janë vërtet aq private sa mund të duken, përkundrazi janë tejmase të aksesueshme dhe të thjeshta për t’u shkarkuar dhe më pas ...

Skandal me fotot dhe videot private në Instagram e Facebook
Fotografitë dhe videot e postuara në llogari private të Instagram-it dhe Facebook- ut nuk janë vërtet aq private sa mund të duken, përkundrazi janë tejmase të aksesueshme dhe të thjeshta për t’u shkarkuar dhe më pas ...
Lajmi i Fundit | 14-Sep-2019 16:33
Fotografitë dhe videot e postuara në llogari private të Instagram-it dhe Facebook- ut nuk janë vërtet aq private sa mund të duken, përkundrazi janë tejmase të aksesueshme dhe të thjeshta për t’u shkarkuar dhe më pas ...

Skandal me rrjetet sociale/ Fotot dhe videot private në Instagram e Facebook s’janë vërtet private
Fotografitë dhe videot e postuara në llogari private të Instagram-it dhe Facebook- ut nuk janë vërtet aq private sa mund të duken, përkundrazi janë tejmase të aksesueshme dhe të thjeshta për t’u shkarkuar dhe më pas ...
Top Channel | 14-Sep-2019 15:19
Fotografitë dhe videot e postuara në llogari private të Instagram-it dhe Facebook- ut nuk janë vërtet aq private sa mund të duken, përkundrazi janë tejmase të aksesueshme dhe të thjeshta për t’u shkarkuar dhe më pas ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved