ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 11:34

Angjushev dhe Bekteshi për vizitë në Tiranë

Angjushev dhe Bekteshi për vizitë në Tiranë
Zv/kryeministri për çështje ekonomikeKoço Angjushev dhe ministri ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot do të qëndrojnë për vizitë njëditore në Republikën e Shqipërisë. Angjushev dhe Bekteshi në Tiranë do të realizojë takime ...
Flaka | 17-Sep-2019 08:35
Zv/kryeministri për çështje ekonomikeKoço Angjushev dhe ministri ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot do të qëndrojnë për vizitë njëditore në Republikën e Shqipërisë. Angjushev dhe Bekteshi në Tiranë do të realizojë takime ...

Zëvendëskryeministri Angjushev sot qëndron në Tiranë, takon ministrin e brendshëm shqiptar dhe atë të financave
Zv/kryeministri për çështje ekonomike Koço Angjushev sot do të qëndrojë për vizitë njëditore në Republikën e Shqipërisë. Angjushev në Tiranë do të realizojë takime pune me ministren e Ekonomisë dhe Financave të ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 08:29
Zv/kryeministri për çështje ekonomike Koço Angjushev sot do të qëndrojë për vizitë njëditore në Republikën e Shqipërisë. Angjushev në Tiranë do të realizojë takime pune me ministren e Ekonomisë dhe Financave të ...

Angjushev për vizitë në Tiranë
Shkup, 17 shtator 2019 (MEDIAL) – zv/kryeministri për çështje ekonomikeKoço Angjushev sot do të qëndrojë për vizitë njëditore në Republikën e Shqipërisë. Angjushev në Tiranë do të realizojë takime pune me ministren e ...
Medial | 17-Sep-2019 08:17
Shkup, 17 shtator 2019 (MEDIAL) – zv/kryeministri për çështje ekonomikeKoço Angjushev sot do të qëndrojë për vizitë njëditore në Republikën e Shqipërisë. Angjushev në Tiranë do të realizojë takime pune me ministren e ...

Bekteshi paralajmëron hapjen e “One stop shop” në Qafë Thanë
Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka paralajmëruar hapjen e një “one stop shop” në Qafë Thanë, njejtë sikurse në kufrin me Serbinë, transemton Gostivari Sot. “Nesër në Tiranë do të takohem me ministrin e ...
Flaka | 16-Sep-2019 15:03
Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka paralajmëruar hapjen e një “one stop shop” në Qafë Thanë, njejtë sikurse në kufrin me Serbinë, transemton Gostivari Sot. “Nesër në Tiranë do të takohem me ministrin e ...

Sot në Qafë Thanë u hap terminali i ri doganor
Sot në Qafë Thanë u hap terminali i ri doganor për dërgesa të mallrave, transmeton Gostivari Sot Lajmi u bë i ditur nga ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, i cili njofton që nesër në Tiranë do të takohet me ...
Flaka | 16-Sep-2019 14:51
Sot në Qafë Thanë u hap terminali i ri doganor për dërgesa të mallrave, transmeton Gostivari Sot Lajmi u bë i ditur nga ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, i cili njofton që nesër në Tiranë do të takohet me ...

Me biçikletë, ministrja shqiptare shijon perëndimin e diellit
Ministrja e Finacave Anila Denaj, këtë fundjave ka zgjedhur që të jetë jashtë Tiranës. Denaj këtë pasdite ka zgjedhur që të bëj një xhiro anës liqenit, ku ka shijuar dhe perëndimin e diellit. Kreu i Financave e veshur ...
Zeri | 15-Sep-2019 08:46
Ministrja e Finacave Anila Denaj, këtë fundjave ka zgjedhur që të jetë jashtë Tiranës. Denaj këtë pasdite ka zgjedhur që të bëj një xhiro anës liqenit, ku ka shijuar dhe perëndimin e diellit. Kreu i Financave e veshur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved