ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 10:06

A po dështon aksioni anti-informalitet?! Të ardhurat nga TVSH e brendshme ranë me 33% në gusht

A po dështon aksioni anti-informalitet?! Të ardhurat nga TVSH e brendshme ranë me 33% në gusht
Gushti ishte muaji i aksionit të qeverisë në kuadër të një fushate të gjerë kundër informalitetit, që përkoi dhe me një periudhë kur konsumi është i lartë për shkak edhe të 1.5 milionë turistëve të huaj që erdhën në ...
Lapsi | 17-Sep-2019 08:05
Gushti ishte muaji i aksionit të qeverisë në kuadër të një fushate të gjerë kundër informalitetit, që përkoi dhe me një periudhë kur konsumi është i lartë për shkak edhe të 1.5 milionë turistëve të huaj që erdhën në ...

A po dështon aksioni anti-informalitet?! Të ardhurat nga TVSH e brendshme ranë me 33% në gusht
Gushti ishte muaji i aksionit të qeverisë në kuadër të një fushate të gjerë kundër informalitetit, që përkoi dhe me një periudhë kur konsumi është i lartë për shkak edhe të 1.5 milionë turistëve të huaj që erdhën në ...
Monitor | 16-Sep-2019 23:07
Gushti ishte muaji i aksionit të qeverisë në kuadër të një fushate të gjerë kundër informalitetit, që përkoi dhe me një periudhë kur konsumi është i lartë për shkak edhe të 1.5 milionë turistëve të huaj që erdhën në ...

Rimbursimi i TVSH-së për biznesin/ 42% më shumë se muaji gusht i vitit të kaluar
TIRANË, 16 shkurt /MEDIAL/- Administrata Tatimore vetëm gjatë muajit gusht 2019 i ka rimbursuar biznesit 1.68 miliardë lekë, ose 42% më shumë se në të njëjtin muaj vitin e kaluar. Nga 878 kërkesa të dorëzuara nga ...
Medial | 16-Sep-2019 13:21
TIRANË, 16 shkurt /MEDIAL/- Administrata Tatimore vetëm gjatë muajit gusht 2019 i ka rimbursuar biznesit 1.68 miliardë lekë, ose 42% më shumë se në të njëjtin muaj vitin e kaluar. Nga 878 kërkesa të dorëzuara nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved