ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 11:34

Wanda “provokon” sërish: “Napoli i ka akoma paratë që do t’i shpenzonte për Icardin…”

Wanda “provokon” sërish: “Napoli i ka akoma paratë që do t’i shpenzonte për Icardin…”
Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara u bë sërish protagonist mbrëmjen e djeshme në emisionin “Tiki Taka” në Italia 1, këtë herë me një deklaratë që “ndezi” që tani merkaton e dimrit. Në një diskutim në lidhje me ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 23:37
Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara u bë sërish protagonist mbrëmjen e djeshme në emisionin “Tiki Taka” në Italia 1, këtë herë me një deklaratë që “ndezi” që tani merkaton e dimrit. Në një diskutim në lidhje me ...

Insigne qetëson tifozët: Nuk zgjodha Raiolën për t’u larguar nga Napoli
Lorenzo Insigne ka sqaruar menjëherë tifozët e Napolit me një deklaratë të tijën ku shpjegon zgjedhjen se përse i është bashkuar menaxherit të mirënjohur Mino Raiola dhe tashmë do të jetë një klient i tij. Kjo lëvizje e ...
InFokusi | 16-Sep-2019 12:35
Lorenzo Insigne ka sqaruar menjëherë tifozët e Napolit me një deklaratë të tijën ku shpjegon zgjedhjen se përse i është bashkuar menaxherit të mirënjohur Mino Raiola dhe tashmë do të jetë një klient i tij. Kjo lëvizje e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved