ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 17:48

Video/ Ndërroi jetë në Turqi, lot e dhimbje në familjen e 15-vjeçares në Fushë-Krujë

Video/ Ndërroi jetë në Turqi, lot e dhimbje në familjen e 15-vjeçares në Fushë-Krujë
Zia ka pllakosur në banesën e familjes Kuburja në Fushë- Krujë, të cilët humbën në moshën 15-vjeçare vogëlushen e tyre Elonën. Familja Kuburja ka hapur dyert e mortit e pret ngushëllime për humbjen e rëndë që pësoi. ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 20:53
Zia ka pllakosur në banesën e familjes Kuburja në Fushë- Krujë, të cilët humbën në moshën 15-vjeçare vogëlushen e tyre Elonën. Familja Kuburja ka hapur dyert e mortit e pret ngushëllime për humbjen e rëndë që pësoi. ...

I qëndronte mbi kokë dhe e puthte në ballë, moderatorja zemërthyer pas vdekjes së Elonës
Moderatorja kosovare Sasa Hoda ka shprehur dhimbjen e saj pas humbjes së Elonës, 15-vjeçares me sëmundje të rrallë që ndërroi jetë në Turqi. Në një postim në rrjetet sociale, Hoda ka publikuar foton e vogëlushes së ...
Standard | 16-Sep-2019 09:13
Moderatorja kosovare Sasa Hoda ka shprehur dhimbjen e saj pas humbjes së Elonës, 15-vjeçares me sëmundje të rrallë që ndërroi jetë në Turqi. Në një postim në rrjetet sociale, Hoda ka publikuar foton e vogëlushes së ...

E trishtë! Elona nuk ja del! Sëmundja e rrallë ‘mund’ 15-vjeçaren nga Fushë-Kruja
Nuk ka mundur t’ia dalë. Një betejë e vështirë me sëmundjen e rëndë, të cilën Elona Kuburja, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, e humbi sot në Turqi. E reja ndërroi jetë këtë mëngjes në një spital publik në Turqi, ku po ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 21:07
Nuk ka mundur t’ia dalë. Një betejë e vështirë me sëmundjen e rëndë, të cilën Elona Kuburja, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, e humbi sot në Turqi. E reja ndërroi jetë këtë mëngjes në një spital publik në Turqi, ku po ...

Gazetari Skendaj akuzon qeverinë: Ministria e Shëndetësisë e dërgoi Elonën në Turqi sa për sy e faqe
Gazetari i News 24, Erjon Skendaj ka reaguar pasi ka mësuar lajmin se Elona Kuburja ka ndërruar jetë në Turqi. Në një postim në Facebook, gazetari shkruan se shteti u kujtua shumë vonë për të marrë përsipër shpenzimet e ...
Politiko | 15-Sep-2019 18:19
Gazetari i News 24, Erjon Skendaj ka reaguar pasi ka mësuar lajmin se Elona Kuburja ka ndërruar jetë në Turqi. Në një postim në Facebook, gazetari shkruan se shteti u kujtua shumë vonë për të marrë përsipër shpenzimet e ...

Vuante nga një sëmundje e rrallë, ndërron jetë Elona Kuburja në Turqi
Elona Kuburja, 15-vjeçarja që vuante nga një sëmundje e rrallë ka ndërruar jetë sot në një spital në Turqi. Ajo u transferua drejt Turqisë, nga QSUT-ja, me mbështetjen e ministres së shëndetësisë, Oferta Manastirliu. Po ...
Dritare | 15-Sep-2019 14:54
Elona Kuburja, 15-vjeçarja që vuante nga një sëmundje e rrallë ka ndërruar jetë sot në një spital në Turqi. Ajo u transferua drejt Turqisë, nga QSUT-ja, me mbështetjen e ministres së shëndetësisë, Oferta Manastirliu. Po ...

Preku zemrat e shqiptarëve, Elona humb betejën me sëmundjen
mapo.al Elona Kuburja, 15-vjeçarja nga Fushë Kruja e cila preku zemrat e shqiptarëve, ka humbur betejën me semundjen e rëndë. E mitura u nda nga jeta mëngjesin e sotëm në një spital në Turqi, ku po merrte kurim dhe do ...
Mapo | 15-Sep-2019 13:30
mapo.al Elona Kuburja, 15-vjeçarja nga Fushë Kruja e cila preku zemrat e shqiptarëve, ka humbur betejën me semundjen e rëndë. E mitura u nda nga jeta mëngjesin e sotëm në një spital në Turqi, ku po merrte kurim dhe do ...

Sëmundja e rrallë ‘mund’ 15-vjeçaren nga Fushë-Kruja
Nuk ka mundur t’ia dalë. Një betejë e vështirë me sëmundjen e rëndë, të cilën Elona Kuburja, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, e humbi sot në Turqi. E reja ndërroi jetë këtë mëngjes në një spital publik në Turqi, ku po ...
Gazeta Observer | 15-Sep-2019 14:38
Nuk ka mundur t’ia dalë. Një betejë e vështirë me sëmundjen e rëndë, të cilën Elona Kuburja, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, e humbi sot në Turqi. E reja ndërroi jetë këtë mëngjes në një spital publik në Turqi, ku po ...

Elona nuk ia doli! Ndërron jetë në Turqi 15-vjeçarja me sëmundjen e rrallë
Ka ndërruar jetë mëngjesin e kësaj të diele Elona Kuburja, 15-vjeçarja që vuante nga një sëmundje e rrallë ‘Hemangioma kongenitale’, një lloj tumori beninj që prek enët e gjakut dhe shkakton hemorragji. Ndonëse u dërgua ...
Politiko | 15-Sep-2019 13:34
Ka ndërruar jetë mëngjesin e kësaj të diele Elona Kuburja, 15-vjeçarja që vuante nga një sëmundje e rrallë ‘Hemangioma kongenitale’, një lloj tumori beninj që prek enët e gjakut dhe shkakton hemorragji. Ndonëse u dërgua ...

E trishtë! Elona nuk ja del! Sëmundja e rrallë ‘mund’ 15-vjeçaren nga Fushë-Kruja
Nuk ka mundur t’ia dalë. Një betejë e vështirë me sëmundjen e rëndë, të cilën Elona Kuburja, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, e humbi sot në Turqi. E reja ndërroi jetë këtë mëngjes në një spital publik në Turqi, ku po ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 13:20
Nuk ka mundur t’ia dalë. Një betejë e vështirë me sëmundjen e rëndë, të cilën Elona Kuburja, 15-vjeçarja nga Fushë-Kruja, e humbi sot në Turqi. E reja ndërroi jetë këtë mëngjes në një spital publik në Turqi, ku po ...

Preku zemrat e shqiptarëve me apelin e saj, ndërron jetë në Turqi, 15-vjeçarja me sëmundjen e rrallë
TIRANE Ka ndërruar jetë në një nga spitalet e Turqisë 15-vjeçarja Elona Kuburja e cila vuante nga sëmundja e rrallë e quajtur Hemangioma kongenitale, një lloj tumori beninj që prek enët e gjakut dhe shkakton hemorragji. ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 12:51
TIRANE Ka ndërruar jetë në një nga spitalet e Turqisë 15-vjeçarja Elona Kuburja e cila vuante nga sëmundja e rrallë e quajtur Hemangioma kongenitale, një lloj tumori beninj që prek enët e gjakut dhe shkakton hemorragji. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved