ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 09:14

Projekti i BB për rrugët lokale “kalon” në Tepelenë, ja ku do ndërhyhet

Projekti i BB për rrugët lokale “kalon” në Tepelenë, ja ku do ndërhyhet
Projekti i Bankës Botërore për rrugët lokale dhe urbane i cili po zbatohet përmes Fondit Shqiptar të Zhvillimit këtë herë ka vendosur fokusin e vet në zonën e Tepelenës. Në një njoftim të bërë në faqen e Bankës ...
Monitor | 16-Sep-2019 12:02
Projekti i Bankës Botërore për rrugët lokale dhe urbane i cili po zbatohet përmes Fondit Shqiptar të Zhvillimit këtë herë ka vendosur fokusin e vet në zonën e Tepelenës. Në një njoftim të bërë në faqen e Bankës ...

Gati rindërtimi i rrugës Tushemisht-Pogradec
Pas nënshkrimit të kontratës prej rreth 3 milionë euro me firmën fituese për rindërtimin e rrugës Tushemisht-Pogradec, pritet që së shpejti të nisë puna për zbatimin e projektit. Projekti synon ta kthejë aksin prej 3 km ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 16:10
Pas nënshkrimit të kontratës prej rreth 3 milionë euro me firmën fituese për rindërtimin e rrugës Tushemisht-Pogradec, pritet që së shpejti të nisë puna për zbatimin e projektit. Projekti synon ta kthejë aksin prej 3 km ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved