ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 19:00

Kursi i këmbimit valutor – Forcohet ndjeshëm Paundi. Euro dhe Dollari nuk shfaqin ndryshime të mëdha

Kursi i këmbimit valutor – Forcohet ndjeshëm Paundi. Euro dhe Dollari nuk shfaqin ndryshime të mëdha
Kjo javë ka nisur relativisht e qëndrueshme për monedhën e Eurozonës e cila është kuotuar sot me 121.2 lekë. Dollari Amerikan ka regjistruar një rritje të është me 0.2 pikë, duke kapur nivelin e 109.3 lekë, referuar të ...
ScanTv | 16-Sep-2019 10:08
Kjo javë ka nisur relativisht e qëndrueshme për monedhën e Eurozonës e cila është kuotuar sot me 121.2 lekë. Dollari Amerikan ka regjistruar një rritje të është me 0.2 pikë, duke kapur nivelin e 109.3 lekë, referuar të ...

Bie pesha e bankave perëndimore, kapitali shqiptar rritet në 23% të sistemit bankar
Shit- blerjet dhe largimi i disa bankave me kapital perëndimor kanë sjellë ndryshime të mëdha në konfigurimin e sistemit bankar sa i përket origjinës së kapitalit në 6 muajt e parë të këtij viti. Në rritje të fortë ...
Monitor | 15-Sep-2019 23:03
Shit- blerjet dhe largimi i disa bankave me kapital perëndimor kanë sjellë ndryshime të mëdha në konfigurimin e sistemit bankar sa i përket origjinës së kapitalit në 6 muajt e parë të këtij viti. Në rritje të fortë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved