ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 23:41

ANALIZA: Bilanci i një vere, ja cilët ishin turistët e huaj më kopracë, aventurierë dhe “pijetarë”

ANALIZA: Bilanci i një vere, ja cilët ishin turistët e huaj më kopracë, aventurierë dhe “pijetarë”
Sezoni veror 2019 konfirmoi rritje mes furtunës për sektorin e turizmit. Tur-operatorët dhe bizneset e hotelerisë, që në muajt e parë ishin pesimistë, për shkak të situatës politike dhe trazirave, në bilancin paraprak e ...
GazetaTema | 15-Sep-2019 12:36
Sezoni veror 2019 konfirmoi rritje mes furtunës për sektorin e turizmit. Tur-operatorët dhe bizneset e hotelerisë, që në muajt e parë ishin pesimistë, për shkak të situatës politike dhe trazirave, në bilancin paraprak e ...

Ja cilët ishin turistët e huaj më koprracë, aventurierë e pijetarë, që pushuan në Shqipëri këtë verë!
Sezoni veror 2019 konfirmoi rritje mes furtunës për sektorin e turizmit. Tur-operatorët dhe bizneset e hotelerisë, që në muajt e parë ishin pesimistë, për shkak të situatës politike dhe trazirave, në bilancin paraprak e ...
Dritare | 16-Sep-2019 12:10
Sezoni veror 2019 konfirmoi rritje mes furtunës për sektorin e turizmit. Tur-operatorët dhe bizneset e hotelerisë, që në muajt e parë ishin pesimistë, për shkak të situatës politike dhe trazirave, në bilancin paraprak e ...

Bilanci i një vere, ja cilët ishin turistët e huaj më kopracë, aventurierë dhe “pijetarë”
Sezoni veror 2019 konfirmoi rritje mes furtunës për sektorin e turizmit. Tur-operatorët dhe bizneset e hotelerisë, që në muajt e parë ishin pesimistë, për shkak të situatës politike dhe trazirave, në bilancin paraprak e ...
Lexo | 15-Sep-2019 12:47
Sezoni veror 2019 konfirmoi rritje mes furtunës për sektorin e turizmit. Tur-operatorët dhe bizneset e hotelerisë, që në muajt e parë ishin pesimistë, për shkak të situatës politike dhe trazirave, në bilancin paraprak e ...

Bilanci i një vere, cilët ishin turistët e huaj më kopracë, aventurierë e “pijetarë”
Sezoni veror 2019 konfirmoi rritje mes furtunës për sektorin e turizmit. Tur-operatorët dhe bizneset e hotelerisë, që në muajt e parë ishin pesimistë, për shkak të situatës politike dhe trazirave, në bilancin paraprak e ...
Monitor | 14-Sep-2019 22:13
Sezoni veror 2019 konfirmoi rritje mes furtunës për sektorin e turizmit. Tur-operatorët dhe bizneset e hotelerisë, që në muajt e parë ishin pesimistë, për shkak të situatës politike dhe trazirave, në bilancin paraprak e ...

“Sezoni i suksesshëm, kemi nënshkruar kontrata të reja 3-vjeçare me nordikët”
Rrahman Kasa, Menaxher pranë “Happy Tours” Ankthi që pushtoi tur-operatorët në fillim të verës, për shkak të trazirave politike e protestave në vend, ka mbetur tashmë pas. Ata vlerësojnë se edhe këtë herë, turizmi ia ...
Monitor | 14-Sep-2019 22:13
Rrahman Kasa, Menaxher pranë “Happy Tours” Ankthi që pushtoi tur-operatorët në fillim të verës, për shkak të trazirave politike e protestave në vend, ka mbetur tashmë pas. Ata vlerësojnë se edhe këtë herë, turizmi ia ...

“Polakët po largohen prej çmimeve, duhet të zgjasni më shumë sezonin”
Flet Maciej Sokalski, koordinator i Shitjeve për Agjencinë “Rego-Bis”, Poloni Turqia ka qenë destinacioni kryesor i polakëve këtë vit. Më pas renditet Greqia e Bullgaria. Shqipëria ka humbur shkëlqimin e vet si paketë, ...
Monitor | 14-Sep-2019 22:12
Flet Maciej Sokalski, koordinator i Shitjeve për Agjencinë “Rego-Bis”, Poloni Turqia ka qenë destinacioni kryesor i polakëve këtë vit. Më pas renditet Greqia e Bullgaria. Shqipëria ka humbur shkëlqimin e vet si paketë, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved