ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 02:58

Zyrtare: Peja emëron trajner kroatin Jeronimo Sarin

Zyrtare: Peja emëron trajner kroatin Jeronimo Sarin
Trajneri kroat, Jeronimo Sarin është trajner i ri i klubit basketbollistik Peja. Para disa ditësh, Peja zyrtarizoi rikthimin në elitën e basketbollit të Kosovës, ndërsa në mbyllje të afatit kalimtar ka bërë disa ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:31
Trajneri kroat, Jeronimo Sarin është trajner i ri i klubit basketbollistik Peja. Para disa ditësh, Peja zyrtarizoi rikthimin në elitën e basketbollit të Kosovës, ndërsa në mbyllje të afatit kalimtar ka bërë disa ...

Zyrtare: Drilon Hajrizi rikthehet te KB Peja
KB Peja ka njoftuar se e ka transferuar zyrtarisht Drilon Hajrizin. Hajziri ishte pjesë e skuadrës nga Peja edhe në vitet e kaluar, për t’u rikthyer në këtë afat sërish në folenë e tyre. Klubi basketbollistik ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:29
KB Peja ka njoftuar se e ka transferuar zyrtarisht Drilon Hajrizin. Hajziri ishte pjesë e skuadrës nga Peja edhe në vitet e kaluar, për t’u rikthyer në këtë afat sërish në folenë e tyre. Klubi basketbollistik ka ...

ZYRTARE: KB Peja njofton përforcimin e madh
Pasi disa orë më parë zyrtarizuan trajnerin e ri, pejanët tashmë kanë filluar të njoftojnë publikun edhe me përforcimet e reja. Drilon Hajrizi do ta vesh fanellën e Pejës për të dytën herë, pas largimit disa vite më ...
Lajminet | 11-Sep-2019 22:57
Pasi disa orë më parë zyrtarizuan trajnerin e ri, pejanët tashmë kanë filluar të njoftojnë publikun edhe me përforcimet e reja. Drilon Hajrizi do ta vesh fanellën e Pejës për të dytën herë, pas largimit disa vite më ...

KB Peja prezanton trajnerin e ri
Lajmi që KB Peja është rikthyer në basketbollin kosovar ka marrë duartrokitje të shumta nga të gjitha anët. Pejanët kanë marrë në duar riorganizimin e skuadrës dhe fillimisht kanë prezentuar trajnerin e ri i cili do të ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 18:28
Lajmi që KB Peja është rikthyer në basketbollin kosovar ka marrë duartrokitje të shumta nga të gjitha anët. Pejanët kanë marrë në duar riorganizimin e skuadrës dhe fillimisht kanë prezentuar trajnerin e ri i cili do të ...

ZYRTARE: KB Peja prezanton trajnerin e ri
Pejanët kanë marrë në duar riorganizimin e skuadrës dhe fillimisht kanë prezentuar trajnerin e ri i cili do të jetë Jeronimo Sarin. ”KB Peja njofton se ka arritur marrveshje me trajnerin kroat, Jeronimo Sarin, për ...
Lajminet | 11-Sep-2019 18:26
Pejanët kanë marrë në duar riorganizimin e skuadrës dhe fillimisht kanë prezentuar trajnerin e ri i cili do të jetë Jeronimo Sarin. ”KB Peja njofton se ka arritur marrveshje me trajnerin kroat, Jeronimo Sarin, për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved