ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 02:01

Zeka: U prisha me Limajn dhe Krasniqin sepse punësuan familjarët e tyre në ministri e poste

Zeka: U prisha me Limajn dhe Krasniqin sepse punësuan familjarët e tyre në ministri e poste
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, ka treguar edhe për arsyen e prishjes me ish-bashkëpartiakët e tij nga Nisma, Jakup Krasniqin dhe Fatmir Limajn. “Në keqqeverisje nuk mund të jemi miq. Unë jam ...
Medial | 12-Sep-2019 00:32
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, ka treguar edhe për arsyen e prishjes me ish-bashkëpartiakët e tij nga Nisma, Jakup Krasniqin dhe Fatmir Limajn. “Në keqqeverisje nuk mund të jemi miq. Unë jam ...

Zeka: U prisha me Limajn dhe Krasniqin sepse punësuan familjarët e tyre në ministri e poste
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, ka treguar edhe për arsyen e prishjes me ish-bashkëpartiakët e tij nga Nisma, Jakup Krasniqin dhe Fatmir Limajn. “Në keqqeverisje nuk mund të jemi miq. Unë jam ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 00:24
Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, ka treguar edhe për arsyen e prishjes me ish-bashkëpartiakët e tij nga Nisma, Jakup Krasniqin dhe Fatmir Limajn. “Në keqqeverisje nuk mund të jemi miq. Unë jam ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved