ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 21:55

Xhamia bëhet cak i një vjedhje në Pejë

Xhamia bëhet cak i një vjedhje në Pejë
Persona të panjohur kanë arritur të hyjnë në një xhami në Pejë dhe prej aty kanë marrë disa pajisje. Siç njofton policia, është vjedhur zërimi, tre mikrofona dhe një mikset. Policia tha se rasti është lajmëruar nga ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 10:49
Persona të panjohur kanë arritur të hyjnë në një xhami në Pejë dhe prej aty kanë marrë disa pajisje. Siç njofton policia, është vjedhur zërimi, tre mikrofona dhe një mikset. Policia tha se rasti është lajmëruar nga ...

Imami i xhamisë në Pejë thotë se hajnat ia vodhën mikrofonin
Në Pejë më 9 shtator një person ka raportuar në polici se disa të panjohur kishin depërtuar brenda në objektin e xhamisë dhe kanë vjedhur zërimin: tre mikrofona dhe një mikset. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar imam i ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:46
Në Pejë më 9 shtator një person ka raportuar në polici se disa të panjohur kishin depërtuar brenda në objektin e xhamisë dhe kanë vjedhur zërimin: tre mikrofona dhe një mikset. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar imam i ...

Hajnat thyejnë një xhami në Pejë: Vjedhin tre mikrofona dhe një mikset
Në një xhami në Pejë, disa persona kanë vjedhur zërimin e kësaj xhamie, saktësisht tre mikrofona dhe një mikset, transmeton Zëri. Raporti i Policisë së Kosovës: Pejë 09.09.2019-13:00. Ankuesi mashkull K/Shqiptar imam ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:36
Në një xhami në Pejë, disa persona kanë vjedhur zërimin e kësaj xhamie, saktësisht tre mikrofona dhe një mikset, transmeton Zëri. Raporti i Policisë së Kosovës: Pejë 09.09.2019-13:00. Ankuesi mashkull K/Shqiptar imam ...

Pejë, vjedhin mikrofona dhe mikset në xhami
Në Pejë më 9 shtator një person ka raportuar në polici se disa të panjohur kishin depërtuar brenda në objektin e xhamisë dhe kanë vjedhur zërimin: tre mikrofona dhe një mikset. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë ...
Medial | 12-Sep-2019 10:34
Në Pejë më 9 shtator një person ka raportuar në polici se disa të panjohur kishin depërtuar brenda në objektin e xhamisë dhe kanë vjedhur zërimin: tre mikrofona dhe një mikset. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë ...

Vidhet zërimi në xhaminë e Pejës
Thirrja nuk u dëgjuan në dy ditët e fundit nga xhamia në Pejë. Në një xhami të Pejës ka ndodhur një vjedhje e rendë. Policia ka njoftuar se në xhami është vjedhur zërimi të hënën. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar imam i ...
InFokusi | 12-Sep-2019 10:31
Thirrja nuk u dëgjuan në dy ditët e fundit nga xhamia në Pejë. Në një xhami të Pejës ka ndodhur një vjedhje e rendë. Policia ka njoftuar se në xhami është vjedhur zërimi të hënën. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar imam i ...

Theret me thikë një person në Prizren
Një person është therur me thikë në Prizren. Viktima ka raportuar ne Polici se nga persona të panjohur është therur me thikë përcjell lajmi.net “Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga persona të panjohur është ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:29
Një person është therur me thikë në Prizren. Viktima ka raportuar ne Polici se nga persona të panjohur është therur me thikë përcjell lajmi.net “Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga persona të panjohur është ...

Pejë, vjedhin mikrofona dhe mikset në xhami
Në Pejë më 9 shtator një person ka raportuar në polici se disa të panjohur kishin depërtuar brenda në objektin e xhamisë dhe kanë vjedhur zërimin: tre mikrofona dhe një mikset. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:29
Në Pejë më 9 shtator një person ka raportuar në polici se disa të panjohur kishin depërtuar brenda në objektin e xhamisë dhe kanë vjedhur zërimin: tre mikrofona dhe një mikset. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë ...

Vidhet zërimi në xhaminë e Pejës
Thirrja nuk u dëgjua në dy ditët e fundit nga xhamia në Pejë. Në një xhami të Pejës ka ndodhur një vjedhje e rendë. Policia ka njoftuar se në xhami është vjedhur zërimi të hënën. “Ankuesi mashkull......
Zeri | 12-Sep-2019 10:25
Thirrja nuk u dëgjua në dy ditët e fundit nga xhamia në Pejë. Në një xhami të Pejës ka ndodhur një vjedhje e rendë. Policia ka njoftuar se në xhami është vjedhur zërimi të hënën. “Ankuesi mashkull......

Vidhet një xhami në qytetin e Pejës
Në qytetin e Pejës, dje është vjedhur një xhami nga persona ende të panjohur, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Ne raport thuhet se brenda objektit fetar kishin kanë vjedhur zërimin: tre mikrofona dhe një ...
Arbresh | 12-Sep-2019 10:23
Në qytetin e Pejës, dje është vjedhur një xhami nga persona ende të panjohur, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Ne raport thuhet se brenda objektit fetar kishin kanë vjedhur zërimin: tre mikrofona dhe një ...

Xhamia -cak vjedhjeje, në Pejë
Persona të panjohur kanë arritur të hynin në një xhami në Pejë dhe prej aty kanë marrë disa pajisje. Siç njofton policia, është vjedhur zërimi, 3 mikrofona dhe një mikset. Policia ka thënë se rasti është lajmëruar nga ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 10:23
Persona të panjohur kanë arritur të hynin në një xhami në Pejë dhe prej aty kanë marrë disa pajisje. Siç njofton policia, është vjedhur zërimi, 3 mikrofona dhe një mikset. Policia ka thënë se rasti është lajmëruar nga ...

Vidhet zërimi në xhaminë e Pejës
Në një xhami të Pejës ka ndodhur një vjedhje e rëndë. Policia ka njoftuar se në xhami është vjedhur zërimi të hënën. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar imam i xhamisë ka raportuar se persona të panjohur kishin depërtuar ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:21
Në një xhami të Pejës ka ndodhur një vjedhje e rëndë. Policia ka njoftuar se në xhami është vjedhur zërimi të hënën. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar imam i xhamisë ka raportuar se persona të panjohur kishin depërtuar ...

Prishtinë, kërkohet nga policia pasi shantazhoi një grua
Një grua ka raportuar dje në Prishtinë se është shantazhuar nga një i dyshuar, njofton Klan Kosova. Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se i dyshuari kishte shantazhuar viktimën. I njëjti është kërkuar, por nuk ...
Medial | 12-Sep-2019 10:18
Një grua ka raportuar dje në Prishtinë se është shantazhuar nga një i dyshuar, njofton Klan Kosova. Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se i dyshuari kishte shantazhuar viktimën. I njëjti është kërkuar, por nuk ...

Prishtinë, kërkohet nga policia pasi shantazhoi një grua
Një grua ka raportuar dje në Prishtinë se është shantazhuar nga një i dyshuar, njofton Klan Kosova. Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se i dyshuari kishte shantazhuar viktimën. I njëjti është kërkuar, por nuk ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:17
Një grua ka raportuar dje në Prishtinë se është shantazhuar nga një i dyshuar, njofton Klan Kosova. Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se i dyshuari kishte shantazhuar viktimën. I njëjti është kërkuar, por nuk ...

Prizren, theret një person me thikë
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Prizren gjatë orës 14:30 është therur një person me thikë, përcjell “Prizren 11.09.2019-14:30 . Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga persona të panjohur është ...
Arbresh | 12-Sep-2019 10:12
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Prizren gjatë orës 14:30 është therur një person me thikë, përcjell “Prizren 11.09.2019-14:30 . Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga persona të panjohur është ...

Theret me thikë një person në Prizren
Një person është therur me thikë në Prizren. Viktima ka raportuar ne Polici se nga persona të panjohur është therur me thikë përcjell lajmi.net “Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga persona të panjohur është ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:12
Një person është therur me thikë në Prizren. Viktima ka raportuar ne Polici se nga persona të panjohur është therur me thikë përcjell lajmi.net “Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga persona të panjohur është ...

Vidhet zërimi në xhaminë e Pejës
Në një xhami të Pejës ka ndodhur një vjedhje e rendë. Policia ka njoftuar se në xhami është vjedhur zërimi të hënën. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar imam i xhamisë ka raportuar se persona të panjohur kishin depërtuar ...
Lajminet | 12-Sep-2019 10:12
Në një xhami të Pejës ka ndodhur një vjedhje e rendë. Policia ka njoftuar se në xhami është vjedhur zërimi të hënën. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar imam i xhamisë ka raportuar se persona të panjohur kishin depërtuar ...

Theret me thikë një person në Prizren
Një person është arrestuar në Prizren, i cili pas një mosmarrëveshje të qasëtit në një lokal, ka therur me thikë në qafë viktimën mashkull.
Kosova Press | 15-Dec-2018 15:07
Një person është arrestuar në Prizren, i cili pas një mosmarrëveshje të qasëtit në një lokal, ka therur me thikë në qafë viktimën mashkull.

Vëllai raporton në polici motrën e zhdukur
Gjatë ditë së djeshme, është raportuar se një femër është larguar nga banesa e saj, në lagjen “Dardania”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Po ashtu Policia, njofton se lajmin e ka raportuar vëllai i saj, ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:45
Gjatë ditë së djeshme, është raportuar se një femër është larguar nga banesa e saj, në lagjen “Dardania”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Po ashtu Policia, njofton se lajmin e ka raportuar vëllai i saj, ...

Arrestohet pasi ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes
10:42, 11 Shtator 2019 Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i ...
Medial | 11-Sep-2019 10:54
10:42, 11 Shtator 2019 Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i ...

Zhduket një vajzë në Prishtinë
Një person në rrugën “Tomorri” në Prishtinë ka informuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka informata për lokacionin e saj. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin./.
Arbresh | 20-Jan-2017 10:22
Një person në rrugën “Tomorri” në Prishtinë ka informuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka informata për lokacionin e saj. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin./.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved