ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2019 14:27

VIDEO: “Arena Kombëtare” në fazën finale të punimeve, nis shtrimi i barit

VIDEO: “Arena Kombëtare” në fazën finale të punimeve, nis shtrimi i barit
“Arena Kombëtare” vijon me ritme të larta punimet të cilat janë fazën finale. Impianti më i ri që po ndërtohet në kryeqytet pritet që të jetë gati në muajin nëntor për ndeshjen eleminatore të kampionatit europian kundër ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 18:36
“Arena Kombëtare” vijon me ritme të larta punimet të cilat janë fazën finale. Impianti më i ri që po ndërtohet në kryeqytet pritet që të jetë gati në muajin nëntor për ndeshjen eleminatore të kampionatit europian kundër ...

Video/ Kërcënime me vrasje. Ja çasti kur dy aktorët e famshëm zihen keq me njëri-tjetrin!
Ylli i Emmerdale Asan N’jie kërcënoi me jetë yllin e Hollyoaks, Jamie Lomas të hënën në TV Choice Awards, në Londër. Sherri mes dy aktorëve të njohur nisi pas një mosmarrëveshjeje financiare. Pas kërcënimit, Asan u ...
Dritare | 12-Sep-2019 09:35
Ylli i Emmerdale Asan N’jie kërcënoi me jetë yllin e Hollyoaks, Jamie Lomas të hënën në TV Choice Awards, në Londër. Sherri mes dy aktorëve të njohur nisi pas një mosmarrëveshjeje financiare. Pas kërcënimit, Asan u ...

Me këmbët e hapura dhe fustanin e shkurtër, Anxhelina Hadërgjonaj merr gjithë vëmendjen
Ditën e sotme në media u përfol Genta Ismajli për heshtjen e saj tash e disa muaj, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, si për çudi këngëtarja është lajmëruar në Instagram duke publikuar disa video të ndryshme. Në njërën nga ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 23:21
Ditën e sotme në media u përfol Genta Ismajli për heshtjen e saj tash e disa muaj, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, si për çudi këngëtarja është lajmëruar në Instagram duke publikuar disa video të ndryshme. Në njërën nga ...

Robert Berisha publikon fotografi me vajzën që u tha se është e dashura e tij
Mbrëmë u zhvillua ndeshja futbollistike mes Anglisë dhe Kosovës e cila përfundoi me rezultat 5-2, shkruan GazetaBlic. Ishin të shumta figurat publike që kishin udhëtuar drejt stadiumit të Southamptonit, e në mesin e ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 21:50
Mbrëmë u zhvillua ndeshja futbollistike mes Anglisë dhe Kosovës e cila përfundoi me rezultat 5-2, shkruan GazetaBlic. Ishin të shumta figurat publike që kishin udhëtuar drejt stadiumit të Southamptonit, e në mesin e ...

“O Allah – O Zot”, reagimi i ‘çmendur’ i Medës pas golit të Berishës
Mbrëmë u zhvillua ndeshja futbollistike mes Anglisë dhe Kosovës e cila përfundoi me rezultat 5-3 Ishin të shumta figurat publike që kishin udhëtuar drejt stadiumit të Southamptonit, e në mesin e tyre edhe artistë ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 20:54
Mbrëmë u zhvillua ndeshja futbollistike mes Anglisë dhe Kosovës e cila përfundoi me rezultat 5-3 Ishin të shumta figurat publike që kishin udhëtuar drejt stadiumit të Southamptonit, e në mesin e tyre edhe artistë ...

Mbrojtësit të Anglisë i humb rruga në zhveshtore – bën gabimin trashanik
Mbrëmë u zhvillua ndeshja futbollistike mes Anglisë dhe Kosovës e cila përfundoi me rezultat 5-2, shkruan GazetaBlic. Ishin të shumta figurat publike që kishin udhëtuar drejt stadiumit të Southamptonit, e në mesin e ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 20:46
Mbrëmë u zhvillua ndeshja futbollistike mes Anglisë dhe Kosovës e cila përfundoi me rezultat 5-2, shkruan GazetaBlic. Ishin të shumta figurat publike që kishin udhëtuar drejt stadiumit të Southamptonit, e në mesin e ...

Konflikti i vajzave nisi në rrjete sociale, përfundoj me rrahje (VIDEO)
Nxënësit e ndërrimit të dytë të shkollës së mesme elektroteknike “Gjin Gazulli “ në Prishtinë, u bënë dëshmitarë të një ngjarjeje jo fort të zakonshme të mërkurën. Përballë institucionit arsimor ku këta mbajnë mësim, ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 20:24
Nxënësit e ndërrimit të dytë të shkollës së mesme elektroteknike “Gjin Gazulli “ në Prishtinë, u bënë dëshmitarë të një ngjarjeje jo fort të zakonshme të mërkurën. Përballë institucionit arsimor ku këta mbajnë mësim, ...

Georgina dhe fëmijët e Ronaldo-s festojnë, derisa ai shkëlqeu me paraqitjen
Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline. Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:28
Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline. Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez ...

Dalin pamje nga rrahja e pesë nxënëseve në Prishtinë (Video)
Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot në mes vete, ndërsa janë intervistuar nga policisë. Lajmin e ka konfirmuar policia, derisa nuk ka dhënë më shumë detaje. Njëra nga vajzat e përfshira në rrahje ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:06
Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot në mes vete, ndërsa janë intervistuar nga policisë. Lajmin e ka konfirmuar policia, derisa nuk ka dhënë më shumë detaje. Njëra nga vajzat e përfshira në rrahje ...

E dashura e Robert Berishës publikon fotografi nga vendi luksoz ku po pushojnë
Aurela Hoxha muaj më parë lëshoi një deklaratë në një intervistë duke thënë se urrente njerëzit e shëmtuar, shkruan GazetaBlic. Modelja nga Shqipëria u mundua të shfajësonte veten më pas, duke thënë se nuk e kishte ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 17:29
Aurela Hoxha muaj më parë lëshoi një deklaratë në një intervistë duke thënë se urrente njerëzit e shëmtuar, shkruan GazetaBlic. Modelja nga Shqipëria u mundua të shfajësonte veten më pas, duke thënë se nuk e kishte ...

Georgina dhe fëmijët e Ronaldo-s festojnë, derisa ai shkëlqeu me paraqitjen
Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline. Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 17:23
Mbrëmë ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer me paraqitjen, duke shënuar 4 gola në përballjen Lituani-Portugali e cila përfundoi me rezultat 1-5, shkruan Indeksonline. Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez ...

Nis monopoli i kioskave të reja në Tiranë (VIDEO)
Banorët e Tiranës po shohin përditë se si nëpër oborre, rrugica po mbijnë kioskat si “kërpudhat pas shiut”, dhe që tu krijohet hapsirë miqëve të Bashkisë të cilët kanë dhënë leje për ndërtimin e kioskave të reja, po ...
Telegraf | 10-Sep-2019 19:43
Banorët e Tiranës po shohin përditë se si nëpër oborre, rrugica po mbijnë kioskat si “kërpudhat pas shiut”, dhe që tu krijohet hapsirë miqëve të Bashkisë të cilët kanë dhënë leje për ndërtimin e kioskave të reja, po ...

Alban Hoxha dhe Çiljeta bashkë dhe të dashuruar…
Cristiano Ronaldo ka publikuar videon e këndshme të fëmijëve të tij. Mbrëmë u zhvillua ndeshja Portugali-Lituani, e cila përfundoi me rezultat 5-1 në favor të Portugalisë. Në këtë ndeshje, futbollisti që shkëlqeu ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 11:51
Cristiano Ronaldo ka publikuar videon e këndshme të fëmijëve të tij. Mbrëmë u zhvillua ndeshja Portugali-Lituani, e cila përfundoi me rezultat 5-1 në favor të Portugalisë. Në këtë ndeshje, futbollisti që shkëlqeu ...

Ronaldo sjell videon më të bukur të ditës, kështu iu gëzuan fëmijët golit të tij
Mbrëmë u zhvillua ndeshja Portugali-Lituani, e cila përfundoi me rezultat 5-1 në favor të Portugalisë, shkruan . Në këtë ndeshje, futbollisti që shkëlqeu padyshim se ishte Cristiano Ronaldo, i cili shënoi katër gola. Ai ...
Lajminet | 11-Sep-2019 10:47
Mbrëmë u zhvillua ndeshja Portugali-Lituani, e cila përfundoi me rezultat 5-1 në favor të Portugalisë, shkruan . Në këtë ndeshje, futbollisti që shkëlqeu padyshim se ishte Cristiano Ronaldo, i cili shënoi katër gola. Ai ...

Tronditëse! Nëna fut foshnjën e sapolindur në qese plastike dhe e braktis pa mëshirë! (VIDEO)
Një video është bërë virale në rrjet, teksa tregon momentin e tmerrshëm, kur një nën hedh foshnjën e sapolindur në një kaçubë. Videoja është publikuar nga “Daily Mail”, ndërsa thuhet se gjesti i pashpirt është bërë nga ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Një video është bërë virale në rrjet, teksa tregon momentin e tmerrshëm, kur një nën hedh foshnjën e sapolindur në një kaçubë. Videoja është publikuar nga “Daily Mail”, ndërsa thuhet se gjesti i pashpirt është bërë nga ...

Shaolin Gang duet me Getoar Selimin?
Shaolin Gang kanë publikuar disa video, në të cilat u shfaqën në shoqëri të Getoar Selimit, shkruan . Ata duket se po kalonin shumë mirë në shoqëri të njëri-tjetrit, ndërsa fansat mendojnë se mes tyre së shpejti mund të ...
Lajminet | 11-Sep-2019 08:17
Shaolin Gang kanë publikuar disa video, në të cilat u shfaqën në shoqëri të Getoar Selimit, shkruan . Ata duket se po kalonin shumë mirë në shoqëri të njëri-tjetrit, ndërsa fansat mendojnë se mes tyre së shpejti mund të ...

Rusi/ VIDEO sho.kuese! Pasi e lind, nëna fut foshnjën në qese plastike dhe e braktis pa mëshirë!
Një nënë ka braktisur foshnjën e saj të porsalindur duke e vendosur në një qese plastike prapa një supermarketi. Foshnja u gjet e zhv eshur dhe me shenja hipotermie nga menaxheri i supermarketeve në fshatin Cheremshan ...
Lexo | 10-Sep-2019 17:26
Një nënë ka braktisur foshnjën e saj të porsalindur duke e vendosur në një qese plastike prapa një supermarketi. Foshnja u gjet e zhv eshur dhe me shenja hipotermie nga menaxheri i supermarketeve në fshatin Cheremshan ...

Lajmërohet Thaçi nga Pallati Mbretëror, ushqen peshqit sipas traditës japoneze
Krerët e shtetit që vizitojnë Pallatet Mbretërore, ftohen që të ushqejnë peshqit. Këtë e kishte bërë edhe presidenti i SHBA-së, Donald Trump. Thaçi, gjatë ditës ka zhvilluar takime të shumta me perfaqësues shtetëror dhe ...
Lajminet | 10-Sep-2019 17:22
Krerët e shtetit që vizitojnë Pallatet Mbretërore, ftohen që të ushqejnë peshqit. Këtë e kishte bërë edhe presidenti i SHBA-së, Donald Trump. Thaçi, gjatë ditës ka zhvilluar takime të shumta me perfaqësues shtetëror dhe ...

Lajmërohet Thaçi nga Pallati Mbretëror, ushqen peshqit sipas traditës japoneze
Presidenti i Kosovës, në profilin e tij në Instagram ka postuar një video, ku shihet duke ushqyer peshqit bashkë me kryebashkiakun e Kyotos. Ai në video ka shkruar “Në pallaqin mbretëror Në Kyoto, duke i ushqyer ...
Indeks Online | 10-Sep-2019 17:12
Presidenti i Kosovës, në profilin e tij në Instagram ka postuar një video, ku shihet duke ushqyer peshqit bashkë me kryebashkiakun e Kyotos. Ai në video ka shkruar “Në pallaqin mbretëror Në Kyoto, duke i ushqyer ...

Flaka Krelani thotë se gjithmonë ia qëllon! Ky është rezultati Angli – Kosovë, sipas saj
Pas një vere të ngjeshur me koncerte në vende të ndryshme, Butrint Imeri ka gjetur pak kohë të relaksohet, shkruan GazetaBlic. Këngëtari ka zgjedhur Greqinë, saktësisht San Torinin për t’i kaluar disa ditë pushimi. Në ...
GazetaBlic | 10-Sep-2019 17:01
Pas një vere të ngjeshur me koncerte në vende të ndryshme, Butrint Imeri ka gjetur pak kohë të relaksohet, shkruan GazetaBlic. Këngëtari ka zgjedhur Greqinë, saktësisht San Torinin për t’i kaluar disa ditë pushimi. Në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved