ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 06:10

Veliaj në Forumin Ekonomik dhe Mjedisor të OSBE: Tirana, pjesë e një platforme ndërkombëtare Smart City

Veliaj në Forumin Ekonomik dhe Mjedisor të OSBE: Tirana, pjesë e një platforme ndërkombëtare Smart City
Bashkë me qytetin e Bazelit në Zvicër, Tirana do t’i bashkohet një nisme ndërkombëtare për platformat Smart City, dhe aplikimin e teknologjisë së informacionit në shërbimet qeveritare, bashkiake, sektorin privat, etj. ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:38
Bashkë me qytetin e Bazelit në Zvicër, Tirana do t’i bashkohet një nisme ndërkombëtare për platformat Smart City, dhe aplikimin e teknologjisë së informacionit në shërbimet qeveritare, bashkiake, sektorin privat, etj. ...

Veliaj merr pjesë në forumin e 27 ekonomik dhe mjedisor të OSBE-së
Bashkë me qytetin e Bazelit në Zvicër, Tirana do t’i bashkohet iniciativës ndërkombëtare për platformat e qyteteve inteligjente. Teknologjia e informacionit do të vendoset në dispozicion të qytetarëve për marrjen e ...
ABCNews | 12-Sep-2019 15:56
Bashkë me qytetin e Bazelit në Zvicër, Tirana do t’i bashkohet iniciativës ndërkombëtare për platformat e qyteteve inteligjente. Teknologjia e informacionit do të vendoset në dispozicion të qytetarëve për marrjen e ...

Veliaj me homologun çek, Tirana dhe Praga gati të shtojnë bashkëpunimin
Kryetari i bashkisë së Tiranës u prit në Pragë nga homologu i tij Zdenek Hrib. Ai tha nga kryeqyteti Çek se Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 21:59
Kryetari i bashkisë së Tiranës u prit në Pragë nga homologu i tij Zdenek Hrib. Ai tha nga kryeqyteti Çek se Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë ...

Homologu çek pret Veliajn: Tirana dhe Praga kanë shumë ura lidhëse mes tyre
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 20:54
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Përgëzoj qytetarët e Tiranës për kryetarin energjik
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 20:33
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...

Tirana, pjesë e një platforme ndërkombëtare Smart City
TIRANË, 12 shtator/MEDIAL/ Bashkë me qytetin e Bazelit në Zvicër, Tirana do t’i bashkohet një nisme ndërkombëtare për platformat Smart City, dhe aplikimin e teknologjisë së informacionit në shërbimet qeveritare, ...
Medial | 12-Sep-2019 15:25
TIRANË, 12 shtator/MEDIAL/ Bashkë me qytetin e Bazelit në Zvicër, Tirana do t’i bashkohet një nisme ndërkombëtare për platformat Smart City, dhe aplikimin e teknologjisë së informacionit në shërbimet qeveritare, ...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Përgëzoj qytetarët e Tiranës për kryetarin energjik
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...
Lexo | 11-Sep-2019 20:57
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...

Veliaj në Pragë: Bashkëpunimi mes dy qyteteve, në një stad të ri
Sipërmarrja, rinia dhe kultura, do të jenë tre shtyllat e bashkëpunimit mes Tiranës dhe Pragës. Kryebashkiaku Erion Veliaj foli gjatë vizitës në Çeki, për të përbashkëtat që kanë këto dy qytete dhe për eksperiencat që ...
ABCNews | 11-Sep-2019 20:04
Sipërmarrja, rinia dhe kultura, do të jenë tre shtyllat e bashkëpunimit mes Tiranës dhe Pragës. Kryebashkiaku Erion Veliaj foli gjatë vizitës në Çeki, për të përbashkëtat që kanë këto dy qytete dhe për eksperiencat që ...

Veliaj takon homologun çek: Bashkëpunim në rritje mes Tiranës dhe Pragës
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ndodhet në një vizitë zyrtare në Pragë ku do të marrë pjesë në Forumin e 27-të Ekonomik dhe Mjedisor të OSBE-së. Gjatë vizitës Veliaj ka takuar homologun e tij çek. Në fokus ...
Politiko | 11-Sep-2019 20:18
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ndodhet në një vizitë zyrtare në Pragë ku do të marrë pjesë në Forumin e 27-të Ekonomik dhe Mjedisor të OSBE-së. Gjatë vizitës Veliaj ka takuar homologun e tij çek. Në fokus ...

Kryebashkiaku i Pragës pret Veliajn: Do të ndërtojmë ura të reja bashkëpunimi mes dy qyteteve
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës.
Top Channel | 11-Sep-2019 19:13
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës.

Kryebashkiaku i Pragës takon Veliajn: Ura të reja bashkëpunimi mes dy qyteteve
“E falenderoj shumë Kryetarin e Bashkisë se Tiranës, për këtë takim të shkëlqyer dhe interesant. Ju përshëndes duke ju falenderuar dhe duke përgëzuar qytetarët e Tiranës për këtë kryetar bashkie kaq energjik, duke ...
Medial | 11-Sep-2019 19:36
“E falenderoj shumë Kryetarin e Bashkisë se Tiranës, për këtë takim të shkëlqyer dhe interesant. Ju përshëndes duke ju falenderuar dhe duke përgëzuar qytetarët e Tiranës për këtë kryetar bashkie kaq energjik, duke ...

Kryebashkiaku i Pragës takon Veliajn: Ura të reja bashkëpunimi mes dy qyteteve
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...
RTSH | 11-Sep-2019 19:36
Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj po zhvillon një vizitë dy ditore në Çeki, ku u ...

Veliaj: “Bashkëpunim më intensiv mes Tiranës dhe Pragës në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës”
Kryebashkiaku i Tiranës u prit në një takim nga homologu i tij i Pragës, Zdenek Hrib Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu ...
Telegraf | 11-Sep-2019 18:07
Kryebashkiaku i Tiranës u prit në një takim nga homologu i tij i Pragës, Zdenek Hrib Tirana dhe Praga do të shtojnë bashkëpunimin mes tyre, veçanërisht start up-et në fushën e sipërmarrjes, rinisë dhe të kulturës. Kreu ...

30 zjarre në Fier vetëm në gusht
30 zjarre me dëme të konsiderueshme në ullishte, sipërfaqe pyjore, por dhe bazë ushqimore për bagetitë janë shënuar vetëm gjatë muajit gusht në bashkinë Fier. BURIMI: www.rtsh.al
Medial | 11-Sep-2019 11:21
30 zjarre me dëme të konsiderueshme në ullishte, sipërfaqe pyjore, por dhe bazë ushqimore për bagetitë janë shënuar vetëm gjatë muajit gusht në bashkinë Fier. BURIMI: www.rtsh.al

30 zjarre në Fier vetëm në gusht
30 zjarre me dëme të konsiderueshme në ullishte, sipërfaqe pyjore, por dhe bazë ushqimore për bagetitë janë shënuar vetëm gjatë muajit gusht në bashkinë Fier. “Situata e zjarreve në dy muajt e fundit ka qenë ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:21
30 zjarre me dëme të konsiderueshme në ullishte, sipërfaqe pyjore, por dhe bazë ushqimore për bagetitë janë shënuar vetëm gjatë muajit gusht në bashkinë Fier. “Situata e zjarreve në dy muajt e fundit ka qenë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved