ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 06:45

Vasili: Ramashtagu ka kapur Prokurorinë, organi i akuzës nuk vepron

Vasili: Ramashtagu ka kapur Prokurorinë, organi i akuzës nuk vepron
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” e konsideron regjimin e Ramës një “Ramashtag”. Vasili shprehet se Rama ka kapur Prokurorinë, kurse shton se organi i akuzës duke qenë i kapur ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 18:22
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” e konsideron regjimin e Ramës një “Ramashtag”. Vasili shprehet se Rama ka kapur Prokurorinë, kurse shton se organi i akuzës duke qenë i kapur ...

Vasili: 10 pyetje pa përgjigje dhe Ramashtagu,që dogji përfundimisht prokurorinë!
Nga Petrit Vasili: 10 pyetje pa pergjigje dhe Ramashtagu,qe dogji perfundimisht prokurorine! Lajmi me i rende i degjuar ndonjehere per rrezikun e djegjes se parlamentit, ka djegur njeherazi ne vetem pak çaste ...
Telegraf | 12-Sep-2019 16:10
Nga Petrit Vasili: 10 pyetje pa pergjigje dhe Ramashtagu,qe dogji perfundimisht prokurorine! Lajmi me i rende i degjuar ndonjehere per rrezikun e djegjes se parlamentit, ka djegur njeherazi ne vetem pak çaste ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved