ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 22:43

VIDEO/ Përplasen dy mjete në Fier, lëndohen shoferët. Rëndohet trafiku

VIDEO/ Përplasen dy mjete në Fier, lëndohen shoferët. Rëndohet trafiku
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit. Aksidenti ka ndodhur në Unazën Lindore të qytetit te Fierit. Dy automjete, një “Volkswagen” dhe një “Cryisler” janë përplasur me njëri-tjetrin duke sjellë ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 10:34
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit. Aksidenti ka ndodhur në Unazën Lindore të qytetit te Fierit. Dy automjete, një “Volkswagen” dhe një “Cryisler” janë përplasur me njëri-tjetrin duke sjellë ...

VIDEO/ Përplasen dy mjete në Fier, lëndohen shoferët. Rëndohet trafiku
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit. Aksidenti ka ndodhur në Unazën Lindore të qytetit te Fierit. Dy automjete, një “Volkswagen” dhe një “Cryisler” janë përplasur me njëri-tjetrin duke sjellë ...
Medial | 12-Sep-2019 10:34
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit. Aksidenti ka ndodhur në Unazën Lindore të qytetit te Fierit. Dy automjete, një “Volkswagen” dhe një “Cryisler” janë përplasur me njëri-tjetrin duke sjellë ...

Video tmerri: Aksident masiv në garë, shikoni si përplasen makinat Gara për Kupën Citroen DS3 në pistën daneze Jyllandsringen vështirë se do të tërhiqte vëmendjen e tifozëve të sporteve motorike në rrethana normale. Por asfalti i rrëshqitshëm...
Gara për Kupën Citroen DS3 në pistën daneze Jyllandsringen vështirë se do të tërhiqte vëmendjen e tifozëve të sporteve motorike në rrethana normale. Por asfalti i rrëshqitshëm nga shiu dhe gomat e lëmuara, e bënë punën ...
Kosova Sot | 10-Sep-2019 14:38
Gara për Kupën Citroen DS3 në pistën daneze Jyllandsringen vështirë se do të tërhiqte vëmendjen e tifozëve të sporteve motorike në rrethana normale. Por asfalti i rrëshqitshëm nga shiu dhe gomat e lëmuara, e bënë punën ...

VIDEO: Aksident masiv në garë, shikoni si përplasen makinat
Gara për Kupën Citroen DS3 në pistën daneze Jyllandsringen vështirë se do të tërhiqte vëmendjen e tifozëve të sporteve motorike në rrethana normale. Por asfalti i rrëshqitshëm nga shiu dhe gomat e lëmuara, e bënë punën ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Gara për Kupën Citroen DS3 në pistën daneze Jyllandsringen vështirë se do të tërhiqte vëmendjen e tifozëve të sporteve motorike në rrethana normale. Por asfalti i rrëshqitshëm nga shiu dhe gomat e lëmuara, e bënë punën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved