ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/11/2019 23:41

Ushtarët zviceranë këndojnë “Xhamani vija-vija”, por iu ndodh ajo që nuk pritej (Videoja bëhet hit)

Ushtarët zviceranë këndojnë “Xhamani vija-vija”, por iu ndodh ajo që nuk pritej (Videoja bëhet hit)
Një video që po kthehet në hit në rrjetet sociale duket se do iu kushtojë shumë ushtarëve zviceranë dhe atyre shqiptarë, që shërbejnë në Zvicër. Në video shfaqen disa ushtarë, të cilët këndojnë këngën “Xhamadani vija ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 16:19
Një video që po kthehet në hit në rrjetet sociale duket se do iu kushtojë shumë ushtarëve zviceranë dhe atyre shqiptarë, që shërbejnë në Zvicër. Në video shfaqen disa ushtarë, të cilët këndojnë këngën “Xhamadani vija ...

Publikojnë pamjet duke kënduar “Xhamadani vija vija”, ushtarët me prejardhje shqiptare bëhen temë në mediat zvicerane
Shqiptarët me uniforma të ushtrisë zvicerane, pas vendosjes së simboleve shqiptare, kanë zënë përsëri vend në titujt e mediave zvicerane. Kësaj radhe, bëhet fjalë për një video në të cilën ata shihen duke kënduar me ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 13:31
Shqiptarët me uniforma të ushtrisë zvicerane, pas vendosjes së simboleve shqiptare, kanë zënë përsëri vend në titujt e mediave zvicerane. Kësaj radhe, bëhet fjalë për një video në të cilën ata shihen duke kënduar me ...

Publikojnë pamjet duke kënduar “Xhamadani vija vija”, ushtarët me prejardhje shqiptare bëhen temë në mediat zvicerane
Shqiptarët me uniforma të ushtrisë zvicerane, pas vendosjes së simboleve shqiptare, kanë zënë përsëri vend në titujt e mediave zvicerane. Kësaj radhe, bëhet fjalë për një video në të cilën ata shihen duke kënduar me ...
Arbresh | 12-Sep-2019 13:31
Shqiptarët me uniforma të ushtrisë zvicerane, pas vendosjes së simboleve shqiptare, kanë zënë përsëri vend në titujt e mediave zvicerane. Kësaj radhe, bëhet fjalë për një video në të cilën ata shihen duke kënduar me ...

Ushtarët zviceranë këndojnë këngën “Xhamadani vija vija”
Gjatë një udhëtimi me makinë, disa ushtarë zviceranë këndojnë këngën e famshme shqipe “Xhamadani vija vija”. Kjo video po qarkullon në rrjetë sociale ku edhe ka reagime të ndryshme. Për rastin ka shkruar dhe gazeta ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 13:22
Gjatë një udhëtimi me makinë, disa ushtarë zviceranë këndojnë këngën e famshme shqipe “Xhamadani vija vija”. Kjo video po qarkullon në rrjetë sociale ku edhe ka reagime të ndryshme. Për rastin ka shkruar dhe gazeta ...

“Xhamadani vija-vija” këndohet në ushtrinë e Zvicrës, videoja cilësohet skandaloze
Gjatë një udhëtimi me makinë, disa ushtarë zviceranë këndojnë “Xhamadani vija-vija”, që sipas mediave në Zvicër është himni jozyrtar i shqiptarëve. “Kënga ka të bëjë me unitetin midis Shqipërisë dhe Kosovës. Të bashkuar ...
Lajminet | 12-Sep-2019 12:46
Gjatë një udhëtimi me makinë, disa ushtarë zviceranë këndojnë “Xhamadani vija-vija”, që sipas mediave në Zvicër është himni jozyrtar i shqiptarëve. “Kënga ka të bëjë me unitetin midis Shqipërisë dhe Kosovës. Të bashkuar ...

“Xhamadani vija-vija” këndohet në ushtrinë e Zvicrës, cilësohet si skandal
Një video që ka qarkulluar në rrjetet sociale në Zvicër, është shëndrruar në një lloj skandali. Gjatë një udhëtimi me makinë, disa ushtarë zviceranë këndojnë “Xhamadani vija-vija”, që sipas mediave në Zvicër është himni ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 11:57
Një video që ka qarkulluar në rrjetet sociale në Zvicër, është shëndrruar në një lloj skandali. Gjatë një udhëtimi me makinë, disa ushtarë zviceranë këndojnë “Xhamadani vija-vija”, që sipas mediave në Zvicër është himni ...

Cilësohet si skandal, 'Xhamadani vija-vija' këndohet në ushtrinë e Zvicrës
Një video që ka qarkulluar në rrjetet sociale në Zvicër, është shëndrruar në një lloj skandali. Gjatë një udhëtimi me makinë, disa ushtarë zviceranë këndojnë “Xhamadani vija-vija”, që sipas mediave......
Zeri | 12-Sep-2019 11:43
Një video që ka qarkulluar në rrjetet sociale në Zvicër, është shëndrruar në një lloj skandali. Gjatë një udhëtimi me makinë, disa ushtarë zviceranë këndojnë “Xhamadani vija-vija”, që sipas mediave......

Ushtarët e Zvicrës me prejardhje shqiptare këndojnë “Xhamadanin…”
Pas “skandalit” me Flamurin Shqiptar në ambient publik dhe atij me vënien e simboleve kombëtare shqiptare në uniformat e tyre zvicerane, të rinjtë me prejardhje shqiptare që shërbejnë në ushtrinë e Zvicrës u bënë edhe ...
AlbInfo | 12-Sep-2019 11:22
Pas “skandalit” me Flamurin Shqiptar në ambient publik dhe atij me vënien e simboleve kombëtare shqiptare në uniformat e tyre zvicerane, të rinjtë me prejardhje shqiptare që shërbejnë në ushtrinë e Zvicrës u bënë edhe ...

Cilësohet si skandal, “Xhamadani vija-vija” këndohet në ushtrinë e Zvicrës
Një video që ka qarkulluar në rrjetet sociale në Zvicër, është shëndrruar në një lloj skandali. Gjatë një udhëtimi me makinë, disa ushtarë zviceranë këndojnë “Xhamadani vija-vija”, që sipas mediave në Zvicër është himni ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 11:15
Një video që ka qarkulluar në rrjetet sociale në Zvicër, është shëndrruar në një lloj skandali. Gjatë një udhëtimi me makinë, disa ushtarë zviceranë këndojnë “Xhamadani vija-vija”, që sipas mediave në Zvicër është himni ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved